Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@obiektywny12
Tak, niestety stracą. Głupie zachowanie i wypowiedź Bosaka zostawi skaze na długo, a szkoda bo do ludzi trafiaja wlasnie takie proste teksty, a nie skomplikowane rachunki ekonomiczne i pomysly gospodarcze. Mógł po prostu siedzieć cicho i się nie wychylac.
5
@Survier
Nikt nie zadba lepiej o Twoje oszczędności i Ciebie niż Ty sam.
1
@Pawlak1992
Chodzę na wybory już ładnych kilka lat i powoli zaczynam w to wątpić. Ciągle mam małą nadzieję, że jakimś cudem ludzie się ogarną i w końcu zagłosują na kogoś innego np na nową siłę Konfederację lub jeszcze kogoś innego nowego kto wejdzie do sejmu, bo obecnie scena polityczną mało co oferuje nam. Natomiast jak czytam ludzi którzy piszą że żałują że głosowali na Konfe, bo ta podpisała się pod zmiana w sprawie aborcji to ręce mi opadają. Niech idą w takim razie głosować dalej na PiS/PO lub Lewicę i niech jadą całe życie na zasilkach i minimalnej, bo na nic więcej ta ciemna masa najwyraźniej nie zasługuje, a szkoda.
1
@Igor123
Nie napisałem, że nie jest warty ale jest wiele innych tematów które zasługują na taka sama lub większą uwagę. Koniec końców protesty przeciwko pis zawsze spoko.
3
@Igor123
A ja chciałem tylko powiedzieć, że Wam drogi ciemny ludzie wystarczy podsunac jeden kontrowersyjny temat, żebyście zapomnieli o bożym świecie i innych problemach które są na znacznie szerszą skalę obecnie na porządku dziennym. To mnie przeraża, bo przez to w tym kraju nigdy nie będzie dobrze, a rząd Was dalej będzie mamić i robić z Wami co mu się tylko podoba.
0
@Pawlak1992
Patrząc po ostatnich wydarzeniach w kraju chyba nigdy chociaż do niedawna sam się jeszcze łudziłem. Ciemnogród straszny u nas jest i tak jak mówisz ludzie po kilku latach zaczynają się wkur na jedną partię i głosują na drugą czytaj na tą na którą wkur się kilka lat wcześniej wybierając te 1 :D ten kraj to żywy MEM.
16
@Chakalaka
To chyba dobrze prawda? Jeśli ludzie chcą profanowac święte miejsce kultu religijnego to nic tylko pochwalić tych, którzy będą to bronić. Jeśli ktoś nie jest wierzącym to niech trzyma się z daleka. W starożytności ludzi profanujacych święte miejsca spotykaly najsurowsze możliwe kary.
7
@RobsonPL
W Polsce nigdy jej nie miały. Na aborcję legalną z fachową opieką wyjeżdża się za granicę w większości przypadkow. W każdym razie tak jak kolega wyżej napisał. Przez 5 lat ostatnich były dziesiątki ważniejszych tematów i teraz nagle mobilizacja. Heh tacy wolni wszyscy chcą być to wybierzcie Lewicę, bo ona światopoglądowo miod malina i pojdzmy wszyscy z torbami w ciagu jednej ich kadencji ;)
0
@urbipl
https://mobile.twitter.com/DudSlaw/status/1319040023157723137?s=20
Zerknij proszę na to.
0
@Mazi
Oczywiście jestem takiego samego zdania, ale jak widać na przykładzie naszego kraju to Polacy lubią klepac biedę:)
5
@busquets5
Obym już nigdy nie doczekał się rządu PO, podobnie jak PiSu.
Wiem, marzenie ściętej głowy, bo ludzie nigdy nie pójdą po rozum do głowy.
1
Co sądzą o działaniach swojej partii wyborcy PiSu w świetle ostatnich wydarzeń? Wiem, że są tu tacy więc ciekaw jestem odpowiedzi.
Pomijam już stare tematy zwiazane z finansowaniem tv publiczne w celu manipulacji narodu, pomijam także uwlasnowolnienie sądownictwa czy nawet 70mln Sasina i niewiarygodnosc i beznadziejna walkę z COVIDem.
Pytam tylko o zeszły tydzień czyli opublikowanie przez UE raportu z którego wynika, że Polska jest obecnie najbardziej zadluzonym krajem w Europie w przeliczeniu na PKB, o kolejny lockdown który ciągnie za sobą kryzys wśród przedsiębiorców oraz o ustawę aborcyjną? Jak to tłumaczy wyborca PiSu?
5
@draxidox
Z tych które są w sejmie to oczywiście konfederacja. PiS na równo z Lewicą powinny piastowac ostatnie miejsca.
0
@Mazi
Z tym, że nauki ścisłe i ekonomiczne to jedna bajka, a druga sprawa to wartości światopoglądowe, które każdy może mieć inne. Prosty przykład to aktualny temat aborcji. Każdy może mieć inny pogląd nieważne czy ekonomista czy ktoś kto nie ukończył szkoły podstawowej i nie oznacza to że zdanie tego 1 będzie lepsze.
0
@Medrzakoo01
Z tym że jakby był faul na Messi to było to na tyle ostre wejście że sędzia musiałby dać druga żółtą Casemiro, więc poniekąd pewnie dlatego też oszczędził :)
0
@Uukasz_93
Kowal to jest mem. Jak go slucham to, albo się irytuje albo śmieje, bo takie głupoty gada że czasami aż noz w kieszenie się otwiera. Coś jak Sasin w Pisie
0
@Pawel1980
Ja nie chce oceniać tego czy to dobra decyzja czy zła, bo temat jest rzucony tylko po to żeby narobić szumu i znowu podzielić naród. Dla mnie kwestia sporna, skłaniam się mu aborcji, natomiast oczywiście jest dużo ludzi którzy chcą chronić każde życie i też to rozumiem.
Pomijając sam fakt to jest to temat zastępczy i śmieszy mnie to, że PiS ***** nas wszystkich od wielu lat, ale teraz dopiero gdy pojawia się temat który dotyczy promila ludności to są wielkie manifestacje i poruszenie. Ciekawi mnie dlaczego od tylu lat nikogo nie interesuje to, że PiS doprowadza nasz kraj na skraj bankructwa i totalnego zadłużenia. Polacy zarabiają SMIESZNE pieniądze, na pewno nieadekwatne do wykonywanej przez nich pracy totalnie oderwane od standardów europejskich, a przy tym wszystkim jeszcze wturujom i wychwalaja pod niebiosa swój piękny rząd, który jak wspomniałem na każdym kroku po prostu ich *****. Czy to przez polskie prawo, TK, czy media, czy podatki. Właściwie na każdej płaszczyźnie.
0
3:2 Barcelona-Real
1
@draxidox
Haha nie mogę z tego jak sobie przypomnę te komentarze jakiego mamy wspaniałego ministra zdrowia, bo ma podkrazone oczy xD
1
@darek60
Haha A co to ma do rzeczy. Niektórym chyba już dawno mózg wycieli :D
2
@barcelonistka1899
Ja się oczywiście zgadzam. Problem dla mnie w tym w jakich okolicznościach to jest robione. Z premedytacją ta partia bez resztek szacunku rzuca coś takiego żeby mówiło się o tym i przyslonilo wszystkie inne problemy które są na znacznie szerszą skalę.
1
@osa91
Oczywiscie nie umniejszam tutaj dramatu tysiąca ludzi rocznie. Pytanie co z dramatem milionów ludzi którzy tracą obecnie pracę i stają się brankrutami, co z innymi grupami którym odbierane jest godziwe życie, a są to liczby nieporównywalnie większe? Wtedy zazwyczaj żadnych protestów nie ma co mnie trochę dziwi ale ok.
0
@NGTRX
Ok może i rzeczywiście nie doczytalem i nie jest to sprecyzowane, co nie zmienia faktu że i tak większość wykonywaną jest za granicą. Czechy, Niemcy itp to kraje w których rocznie wykonuje się dziesiątki tysięcy aborcji i tam opieka jest na pewno lepsza niż u nas. Osobiście gdybym miał taki problem z kobietą to i tak wyjechalbym za granicę i dopóki u nas w kraju nie będzie legalizacji to samo radziłbym każdemu.
0
@osa91
Masa czyli? Konkretnie proszę. 1100 w zeszłym roku vs szacunkowe 150 000 za granicą? Faktycznie masa. PS większa dostępność i tańsze zabiegi również są za granicą;)
0
@NGTRX
Wygoogluj proszę . Pierwsze lepsze artykuły z zeszlych lat takich źródeł jak tvn24, fakt.pl i wiele innych.
0
@Nigaki
Tak może się przytrafić każdej i w ten sam sposób ta której ta tragedia się przytrafia i tak wyjeżdża za granicę na zabieg (no może nie każda, ale szacunkowo 99,5%), bo tam każda ma fachową opiekę i prawo do takiego zabiegu, więc w czym problem skoro faktycznie w sumie nic się nie zmieni?
1
@NGTRX
150tys aborcji polek rocznie to aborcję legalne dokonywane za granicą. Mało kto decyduje się na aborcję w Polsce z prostego powodu - u nas jest to nielegalne i nie ma fachowców więc i tak lepiej wyjechać za granicę:)
2
@jedrek7000 @osa91 @PawkoFCB @GregSTG @NGTRX
Dzięki wszystkim za odpowiedź, natomiast uważam że jedyną trafną odpowiedzia jest komentarz @tadzik447.
Już wiem skąd się biorą tak liczne protesty. Nakręcanie się przed media/social media nie przytaczajac żadnych konkretnych faktów tylko podążanie za tzw hypem. Myślę, że gdybyście koledzy ramblowi poczytali ile kobiet i gdzie dokonuje aborcji to może spostrzeżenia byłyby inne. Gdyby temat dotyczył całkowitej delegalizacji aborcji to bym zrozumiał, natomiast tu niewiele się zmienia i tak aborcja jest u nas nielegalna i fakt jest taki że w Polsce decyduje się na nią rocznie ok 0,0005% populacji kobiet. No niesamowite liczbt. Az 150 razy więcej kobiet tak czy siak wyjeżdża za granicę, aby dokonać zabieg, ale co tam trzeba robić cyrk u nas i pod przykrywką tego tematu wprowadzać ukradkiem kolejne podatki i tuszowac inne niewygodne tematy. To chyba tyle dobrej nocki;)
5
Potrafi mi ktos racjonalnie wytlumaczyc skąd takie szerokie poruszenie wśród kobiet? Nie mówię, że mnie to nie cieszy, bo każdy proste wymierzony w stronę PiSu jest dobry, ale nie rozumiem o co tyle szumu, bo to że poszło to lawinowo za pomocą social media to jasne. #pieklokobiet - no nie powiem rozumiem powagę tematu, ale takie wyolbrzymianie i te hasła to jednak śmieszy ;p
0
@MESSIah16
No rząd będzie zadowolony, że właściwie żadną zmianą rzuca pojecie aborcji i bez wysiłku kieruje na tym uwagę całego narodu, który nie skupia się na sprawach ważniejszych. Trzeba im zostawić, że niestety potrafią w politykę.