Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
O obronie nie ma co pisać, bo wszyscy widzimy:) natomiast nie mogę się zgodzić co do przyczepiania się do Dembele. Nie siedzi mu? Ok trudno nie każdy mecz mu będzie wychodzić, nie każda akcja. On może w każdym momencie zrobić różnice. Najważniejsze, że to jest skrzydłowy, na którego przeciwna drużyna musi uważać i najlepiej to podwójnie go kryć. Wcześniej rzucaliśmy po tej pozycji Vidala lub Roberto, których obrona przeciwnika mogła w ogóle odpuszczać..
2
@AlexDark00 Nie, nie zmienia. 2mld to w dalszym ciągu 2mld. Jest to niewyobrażalnie dużo pieniędzy, które można byłoby przeznaczyć na personel lub sprzęt w szpitalach.
3
@AlexDark00 haha dziwne jakby nie dawał naszych pieniędzy na naszą ochronę zdrowia. I tak dają zdecydowanie za mało, między innymi właśnie dlatego że sponsorują swoją telewizję by móc siać propagandę.
0
@barteq czyli na ten moment nie ma programu, to właśnie chciałem ustalić. Dlatego nie rozumiem jak można popierać kogoś bez konkretnego programu. Owszem pozostały 3 lata, dlatego będzie program to będziemy rozmawiać, być może nawet oddam na niego głos. Piękne słówka, które często się kupy i dupy nie trzymają to zbyt mało. Ma czas niech pracuje, zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja na ten moment nie daje mu większych szans. Może lecieć na picu i tyle.
0
@LionelM95 faktycznie, w takim wypadku można obejrzeć powtórkę na następny dzień. Co nie zmienia faktu, że godzina 21 nie jest nienormalna :p
0
@NaFazieHitman współczuję, w takim razie to nie jest normalna pora, a nie godzina meczu 21 :p
0
@NaFazieHitman przecież to idealna i normalna pora. W sam raz na wieczór, gdy można usiąść spokojnie przed tv. Tego by brakowało żeby mecze puszczać w ciągu dnia, gdzie każdy ma mnóstwo innych zajęć. PS. zdrowy sen dla dorosłego człowieka to 7,5h. Jeśli śpisz po 10h i musisz kłaść się spać o 21 to proponuję zmienić nawyki będziesz zdrowszy i z życia więcej skorzystasz :)
0
@barteq osobiście programu nie zauważyłem, więc wydaje mi się że go nie ma, ale jeśli jest to proszę oświec mnie, a być może pozyskasz głos w mojej osobie. Na ten moment widzę to tak, będzie konkret to będzie można rozmawiać, na ten moment Holownia jedzie na sloganach i fajnych haselkach. Chyba, że coś mnie ominęło i możesz powiedzieć mi konkretnie jaki wg Holowni ma być VAT, PIT, ZUS, co ze służba zdrowia, co z programem emerytalnym?
0
@barteq zastanawia mnie co ludzi przekonuje do Holowni poza jego wystąpieniami przed kamerka internetowa, które doprowadza jego samego do łez :D żaden jego wyborca chyba nie wie dlaczego go popiera, bo chyba nie za program gospodarczy którego nie ma? Chyba również nie za kwestie światopoglądowe i plan zjednoczenia ludzi, bo liderzy ugrupowań jak szybko przyszli tak zaczynają odchodzić jasno przyznając się do błędu i otwarcie informując jak Holownia jest nieudolny w tym co robi. Twór jak każdy inny, zawsze ktoś taki przy okazji wyborów się pojawia żeby po chwili zniknąć.
0
Kupił już ktoś nową koszulkę te na el clasico? Jak na żywo? Dwa to czy jest opcja personalizacji koszulki? Np nadanie numeru i nazwiska? Nie widzę tej opcji na stronie nike
0
@Cvzx Podolinski, chyba najlepszy ekspert piłki nożnej w Polsce. Były piłkarz i trener klubów z polskiej ligi m.in wprowadził Podbeskidzie do ekstraklasy.
1
@Elnuum wcale nie trzeba było, a to że za bezcen do największego rywala to kpina
1
@Cvzx hmm? żartujesz? :p
0
Panowie, czy należał się wczoraj rzut karny dla Realu w końcówce meczu? Kopnięcie w Militao gdy ten składał się do "przewrotki"? Błąd siedziego?
5
@Kidd a może jedno i drugie? Czemu frajerskie oddanie wyniku ma wykluczać beznadziejne sędziowanie? Obie rzeczy należy stawiać na równi, a nie pomijać. Mówić trzeba zarówno o beznadziejnym zachowaniu w obronie Alby jak i beznadziejnym sędziowaniu.
1
Alba złamał linie spalonego. Dał dwie bramki i zabrał też dwie. Masakra
0
@Kacstiff
Masz linka do tej wypowiedzi?
0
Taaa loteria. Słyszę to co konkurs ^^ albo jeszcze ocenianie sędziów niesprawiedliwe. Jak nie urok to sraczka :p
0
@ArterkHD
Zgadza się, ale spróbuj odstawić wszystkie słodkości, cały cukier z diety i po kilku tygodniach napić się zwykłej coli. Poczujesz, że to sam cukier, słodkie takie że ciężko będzie pić:p
0
@tobiasson92
Co to oznacza w praktyce? Będzie można złapać mandat od policji lub wniosek z sanepidu za nieprzestrzeganie zaleceń czy na luzie można się przemieszczać? Ciekawe jak taksówkarze do tego podejdą.
0
@banann16
Po pierwsze to co kolega wyżej napisał.
Po drugie jeśli w grze wypusciles coś wadliwego to w ciągu kilku dni lub nawet godzin jesteś w stanie napisać aktualizację i naprawić błąd "online" wśród wszystkich.
0
@TheNekro94
Atmosferę tworzą ludzie. Więcej uśmiechu, pogody ducha i można fajnie spędzić czas z bliskimi!:) wszystkiego dobrego!
1
@Yoshi94
Wątpię. Wczoraj mimo 3 stoperow obrona dalej dziurawa jak ser szwajcarski. Bardzo słaby valladoid mógł nam wpakować spokojnie 2 bramy tylko brakło im trochę szczęścia.
0
@MarioVeB!
Co masz na myśli?
1
@DonMatteo901
Cóż, większość drużyn w Europie potrafi grać szybką i skuteczną piłkę. Taka akcja u nas? Niedopomyslenia. My musimy na spokojnie wycofać, klepać 3min w około pola karnego, a następnie oddać przeciwnikowi żeby ten poszedł z kontratakiem i to chyba najbardziej boli w tym sezonie.
1
@DLFCB
3, 6 i 8 najlepsze
1
@Mow_mi_Douglas
Sorry, ale to Ty gadasz głupoty. Raz że oczywiście bardzo ważne jest jak się zachowujesz, a dwa rozumiem że jeśli ktoś Cię uderzy to wyjedziesz mu z paragrafami że nie miał prawa tego zrobić tak? Nonsens
1
@puyol_presidend5
Źle mnie zrozumiałeś chyba. Nie chodziło mi o że facet zły. Raczej facet jako płeć silniejsza powinien budzić respekt wtedy kobieta nawet nie pomyśli na niego ręki podnieść, ale jak niektórzy zachowują się jak kalesony, a nie facet to owszem wtedy mogą dostać w czape i nie dziwi mnie to.
3
@busquets5
Nie rozmawiamy o skrajnych przypadkach, bo w takim rozumowaniu kontrę mogę znaleźć w każdym temacie na wszystko.
3
@puyol_presidend5
Jasne, zgoda też potępiam agresję, ale kim trzeba być żeby kobieta odważyła się w ogóle rękę podnieść? Bo na pewno nie facetem.