3

@quarto logistyk, po 2 latach od skończenia studiów i równocześnie po takim stażu pracy przekroczyłem 4 na rękę. Czy to dużo? Szczerze mało. Obecnie zarabiam więcej i na życie oraz małe przyjemności mi wystarcza, ale żeby odłożyć na własny kąt lub lepszy samochód to długie lata przede mną i i tak nie wiem czy się uda ;) życie kosztuje na prawdę dużo, a w ostatnich latach co raz więcej, co raz bardziej nieporpocjonalnie do zarobków.

1

@Mareeek2050 nie dramatyzuj, tak dobrze jeszcze nie było. Tylko PiS ^^

A tak serio to od dekady ten kraj jest na równi pochyłej. Polityka idziemy w stronę takich krajów jak Wenezuela. Nie potrafię wymienić innego państwa w Europie które zamiast się rozwijać to się cofa.

0

Jak w koncu z koszykarzami po męczy Chiny Japonia? Będziemy w ćwierćfinale?

0

@PatrychoO pewnie to są dwie różne spółki inaczej zarejestrowane, które nie dokonują między sobą płatności. Co nie zmienia faktu, że oczywisice może to być irytujące.

0

@Rewolucja123 sory za pytanie, ale nie ogarniam. Możesz to od razu sprzedać komuś za takie siano? :p

1

@kkbarca mnie bolała mniej

0

@amanter też priv poproszę

0

@AmigoBlancos dodam, że próby kontaktu, dzwonienia do ZUS jak można się domyśleć na niewiele się zdały :p głównym argumentem skąd przedłużenia była oczywisice pandemia. Sranie w banie innymi słowy, dobrze że ojciec ma oszczędności, bo nie wiem jak mają żyć Ci ktorzy ich nie mają i czekają na te pieniądze.

1

@AmigoBlancos nie wiem czy to będzie dotyczyć tego samego, natomiast mój czeka od lutego zeszłego roku :)

1

@Janas11224 miałem okazję prowadzić te gulie, super autko. Marzy mi się na ten moment nowe volvo s60 lub xc60, ale to się pewnie zmieni za jakiś czas.

1

@ZiX marudzicie, mnie sie podobal. Dobra produkcj, a to dopiero w zasadzie tylko wstep poprzez opowiadania. Fabuła dopiero sie rozkreci.

0

@kaczor14 przegraja

0

@koziar to calkiem dobre, przemysle :D mam jedno zadanie z wyciagnieciem numeru tel od 3 dziewczyn, ale Twoje bardziej kreatywne wiec szanuje :D

0

@ElPonczato aha.. :p na szczescie bedzie nas 10

0

Z racji obecnosci tu wielu facetów licze na pomyslowosc i ciekawe porady. Mianowicie chodzi o kawalerski organizowamy we Wroclawiu. Właściwie potrwa on caly dzien, miasto, rynek na wieczór klub do potanczenia. Przygotwuje karty z zadaniami/wyzwaniami dla Pana mlodego cos zeby bylo smiesznie, bez jakis hardkorowych wyczynow :p jesli ktos ma jakis pomysl to piszcie :D

2

@Roobo taktycznie bylismy super przygotowani na kazdego przeciwnika. Wiekszosc czasu dominowalismy i przyjemnie sie to ogladalo, bylo sporo emocji. Nie trenera wina, ze popelnialismy mnostwo bledow, bo w tym to i by Guardiola nie pomogl. Podoba mi sie Sousa licze, ze zostanie z nami na lata.

0

@Ronmes watpie. Wyjscie z 1 lepsza drabinka i prawie wszystkie mecze na Wembley. Poza tym motywacja.

1

@neymarjr_143 szkoda to, ze Rafal Wolski nie komentuje. Borek jest dobrym komentatorem ale czesto mnie osobiście irytuje.

0

@Jankes94 pewnie Finlandia awansuje z 3.

1

@MesQueUnClub96 a jakim cudem maja wyjsc z drugiego zakladajac ze odpuszcza mecz z nami i dadza nam wygrać? :p

3

@LeoMessiah tak tylko jesli mysla o czyms wiecej to pozniej maja Francje w cwierc i Wlochy/Belgie w polfinale, wiec nie wiem czy ta kallulacja taka oplacalna:)

1

@MesQueUnClub96 no pewnie lepiej zajac 3 miejsce i grac z Belgia/Holandia niz wyjsc z 1 i grac z kims z 3 miejsca :p

1

@adi7adi8 takze mysle ze Szwecja niestety nie odpusci. My rowniez woz, albo przewoz. Kawal meczycha i emocji bedzie, obysmy wyszli z tego zwyciesko, a pozniej niech się dzieje:)

0

@Encore my tez mielismy cienka. Chyba najlatwiejsza grupa z najlepiej rozstawiona drabinka, a i tak jestesmy aktualnie na oststnim miejscu. Oby sie udslo wygrac ze szwecja

1

@Katalonbar ten mecz jutro to bedzie hit. Obie druzyny przegraja i odpadna gdy padnie remis. Kazdego interesuje tylko wygrana :D ciekawe czy pojda na noze

1

@Colin94 niby czemu maja odouszczac :D kazde miejsce wyzej daje latwiejszego przeciwnika i drabinke w dalszej fazie. Po drugie pomijajac profit reprezentuja swoje barwy i graja dla kibicow. Mecz będzie o wszystko.

1

@adi7adi8 niby tak, ale jesli komus marzy sie final to jednak wolalbym byc po stronie z Niemcami i Holandia niz Belgia, Wlochami i Francja ktorych uwazam za top3 faworytow :p

0

@Szicek10 no pewnie szansa jest, ale pewnie bedzie wiele zalezec od lekarzy i jego samego.

1

@puyol_presidend5 z piekla do nieba. I do tego wyladowali po latwiejszej stronie drabinki, a Belgow szybko czekaja Wlochy ewentualnie Francja i finalista :p

0

@adi7adi8 hmm na pewno? Wydawalo mi sie, ze na odwrot :D musislem cos pomieszac.

Edit. Jednak chyba Tobie sie cos pomieszalo i ja mialem racje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?