0

@Gaz zgadza się, ale w takim wypadku drugi trener będzie musiał dostać swoje.

2

@pax a kto jest odpowiedzialny za ustawienie zespołu?:) nic nowego, od wielu miesięcy piszemy tutaj, że Koeman nie potrafi ustawić drużyny. To jak my gramy w obronie to jest dramat. I nie mówię tutaj o obrońcach czy pomocnikach. Gra w obronie tyczy się całego zespołu gdy nie posiadamy piłki

15

@bartekvisca dlaczego? Nie było lamentu. Real i tak ma jedną z najprostszych grup i tak czy siak z niej wyjdzie, więc ich wyniki bez znaczenia.

1

@Bobo25 może chociaż 2. W każdym razie powinien swoje od trenera odsłuchać i wiedzieć za co otrzymuje odsuniecie od 1 składu, a mam uzasadnione wątpliwości patrząc na to jak Koeman "nagradza" piłkarzy za ich dobre lub złe występy, że wcale tego nie zrobi.

9

Hola, o czymś tutaj wszyscy zapominamy. Pal licho wynik. Czego chciała cała społeczność LaRambli przed meczem? O czym tutaj pisaliśmy od dwóch dni? Zdawaliśmy sobie sprawę jakie mamy problemy, jaką kadrą dysponujemy. Chcieliśmy mimo zakładanej porażki zobaczyć serducho, pomysł na grę. Zbudowanie kilku akcji, pokazanie pazura, waleczności i oddania za klub żeby wyjść z podniesionym czołem. Tego NIE DOSTALISMY. Namiastkę tego można było zobaczyć dopiero w drugiej połowie gdy weszli młodzi, a wynik był prawie rozstrzygnięty. Jest to wina w dużej mierze trenera (skład, a przede wszystkim ustawienie zespolu/taktyka na mecz), ale zarówno piłkarzy (np Garcia przy pierwszej bramce, wstyd i żenada odwracać się w takim momencie plecami, nie tego oczekiwaliśmy. Polska z Anglia zremisowała co prawda, ale nawet gdyby przegrali to z Gliksona mimo jego błędów chyba każdy jeden był dumny, za poświęcenie).

Nie ma się co wadzić teraz kto jest winny, bo zarówno trener jak i poszczególni piłkarze. Chcieliśmy walki i zaangażowania. Osobiście co raz bardziej jestem zdania, że trzeba podziękować Koemanowi. Pomijając samą taktykę to ustalanie składu przez niego to kryminał. Garcia powinien dostać za swoje zachowanie ławkę na przymajmnkej 4 mecze może to by mu otworzyło oczy, ale w zamian tego znając rudego pewnie wyjdzie w następnym składzie a Araujo i Mingueza zagrają od święta. Jak takim zachowaniem budować zespół?

0

@Coutinho007 dobrze wychodziło odgrywanie? Nawet na tym skrócie widać, że co drugie odegranie DO TYLU było niedokładne, a podania w bok lub przód na hamulec. Mógł raz wypuścić albę raz pedriego a zagral im za plecy. Dramat. A ta akcja ze spalonym to już mi chyba do końca jego pobytu tutaj w głowie zostanie. Kombajn czy wóz z węglem to mało powiedziane.

1

@AmigoBlancos abstrachujac od samego Koemana to co ma efekt nowej miotły do zdolności menadżerskich i taktyki prowadzenia gry?

1

Czy ktoś dalej uważa, że Araujo nie powinien grać w podstawie, a w jego miejscu Eric Garcia? Araujo to jest taki dzik, że w każdym klubie miałby miejsce w podstawie.

1

@BarcaInfo dopóki będziemy wychodzic w obronie Roberto, a z przodu Lukami to się nigdy nie uda. Nie po to mamy utalentowanych młodych graczy żeby takim betonem grać.

3

Oszczędźcie wstydu i zdjemijcie już tego Luuka. To jest chodzący mem, śmiech bierze że taki ktoś w LM wychodzi na boisko.

0

@Kz1234 Depay, Araujo, Pique, Pedri. Neutralnie Alba, Busi, Mats, De Jong. Na minus Roberto, Garcia, Luuke.

3

Generalnie bez tragedii do przewidzenia było z takim dostępnym składem. Najwiekszy minus Luuk, Roberto i Garcia czyli nasi rezerwowi. Ustawiamy się też jakoś nie tak jak trzeba. Bayern blokuję nas, a my zostawiamy im sporo miejsca, spora różnica w grze bez piłki w defensywie.

28

Sergio gram tylko do tyłu Roberto niech już nie wychodzi na 2 połowę.

6

Co by nie mowic Araujo po raz kolejny pokazuje że jest TOP. Dziw bierze za każdym razem gdy nie gra w podstawie. To jest niewytłumaczalne.

0

@Janas11224 dołożony jeszcze Bayern i ładny kursik duża kaska w grze^^

0

@Janas11224 poszło CR brama i Mu win po ponad 2.0

0

@LeoMessiah 17 latek i mocny mental. Wybierz jedno.

0

@stone80 głupota co napisałeś.

1

@Przemek2323 zanik klasy średniej loading. Na co komu były studia i dobrze płatna praca skoro teraz te osoby nie są w stanie uzyskać podwyżek, a minimalna pensja niedługo zrówna się z tym co sobie wywalczyli wcześniej przez lata :)

0

@Emhyr bo nie wszyscy są cebulakami. Dla wielu abonament telewizyjny to śmieszne pieniądze i nie mają się nawet nad czym zastanawiać. Jak kogoś stać zapłacić 150zl miesięcznie za pełny pakiet to woli sobie w spokoju odpalić co chce i oglądać. Osobiście również zaliczam się do grupy która woli jednym kliknięciem pilota mieć meczyk w jakości 2 czy 4k z gwarancją ciągłości obrazu i nie wkur się na wyskakujące reklamy i przerywające streamy. Sam widzisz, ja mogę powiedzieć że mnie z kolei dziwi jak ludzie mogą być takimi cebulakami i wolą trącić nerwy i oglądać mecze w marnej jakości gdzie przy większym obłożeniu wywala im transmisję i nie mogą normalnie oglądnąć meczu byle oszczędzić parę pln, śmieszy mnie to:)

1

@RomanHoffer spoko ja właśnie wróciłem z weekendu (imprezka domki w górach u znajomych około 20 osób) większość to lekarze i zarazem/lub dzieciaki bogatych starych i każdy w wieku 25-30 nowe fury, domy, działki i wyjazdy co weekend do najdroższych spa w Polsce. Też nie mój poziom, nawet mnie to trochę żenowało gadki na takie tematy, ale takie życie :)

0

Niedługo będę musiał wziąć jakąś tv satelitarna. Co polecacie canal plus z pakietem eleven?

1

@Janiama szacun, tylko pozazdrościć i tak trzymaj :)

0

@AllBundy porównujesz do Bereszyńskiego gdzie dla mnie to gość ktory nigdy w kadrze się znaleźć nawet nie powinien ;p chyba mnie irytuje nawet bardziej niż szczesny.

0

@Cochise pewnie jedno i drugie plus szybka sprzedaż za granicę gdzie tam szkolenie się jeszcze poprawia.

1

@Dojaar widzę że sporo tu bystrzaków :D raczej, że milion na 20 lat. Zawsze można wziąć od ręki kredyt na 20 lat który będzie wyższy niż te 500k i go spłacać z raty.

1

@Kengo raczej, równie dobrze można by było skleić Hazard, Camavienga, Rodrygo, Vini łącznie coś koło 300mln vs Pedri, Fati, Depay, Busi większość free.

4

@Barca1992 xD fajna ankieta taka nie za normalna. "lepszych i gorszych", a to nie jest na zaszczepionych i niezaszczepionych?

0

@Seledynowy podpinam się, jeszcze leżę i wstać nie mogę..

0

@msmsms jest niżej artykuł, niby 2,75ml płaci Beskikstas, a my resztę. Pytanie ile wynosi ta RESZTA. Skoro zgodził się na obniżkę zarobków to czy weszła ona już w życie i czy my płacimy kwotę już po obniżce czy jeszcze przed, bo zacznie ona obowiązywać później. Druga kwestia, nie jest jasne ile zarabiał do tej pory, więc koniec końców ciężko powiedzieć czy Beskikstas płaci dużo czy mało w porównaniu do tego co zarabia.

PS. 1/3 to zdaniem dziennika Sport, czyli źródło żadne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?