Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czosnekfcb czasami plyn do plukania i nic dentystyczna chociaz zdecydowanie za rzadko, bo powinno sie codziennie. Powiedzmy ze pracuje nad tym. Jak ktos ma jakies rady to chetnie poslucham
0
@Ronmes mozna zalozyc od 50 do 200zl.
11
A tutaj cyk niemiecki rzad wprowadza lockdown calkowity i zamyka granice dla wszystkich w obie strony w konsekwencji czego Barca dostaje walkowerem 3 punkty z racji nieodbycia sie meczu z Bayernem i awansuje dalej mimo pewnej wygranej Benfici nad Dynamo, ale by swiat pilkarski huczal tym bardziej po ZP Messiego, bol w 4 literach sporej czesci ludzi wybilby poza skale :D
Tak tak wiem ze scenariusz rodem ze snu wiec darujcie takie komentarze :>
0
Czy sa juz moze lub czy wiadomo kiedy maja byc ujawnione wyniki glosow ZP z poszczegolnych krajow?
1
@MESSIah16 nie zebym umniejszal czy cos, ale ze swieca szukac nieszczesliwej malzonki multimilonera ;)
0
@DaPidejpi żałośni jesteście :) wracać do książek jutro sprawdzian z pszyry.
1
@ini_barca zgadzam sie. Na takim Euro to ogorki pokroju San Marino i Andora na ktorych tylko sie statystyki nabija:)
1
Proste porownanie wpadlo mi do glowy. Do momentu glosowania roznica bramek i asysyt to Lewy 62, a Messi 56. Wszystkim tym placzkom ktorzy twierdza, ze Lewy powinien wygrac w tym roku to tak samo by plakali ze wygrac powinien Messi gdyby to ten mial 6 bramek i asyst wiecej, a Lewy 6 mniej i wygrana Euro?:)
3
@klopx chwile pozniej podolisnki mowi ze warto podkreslic indywidualne staty jakie Lewy wykrecil w Bayernie. Tam juz nue ma mowy o druzynie^^
1
@MesQueUnClub96 przecież jest juz znana kolejnosc top10 do top30.
29. Azpilicueta
29. Modric
26. Barella
26. Ruben Dias
26. Gerard Moreno
25. Foden
24. Pedri
23. Hary Kane
21. Lautaro Martinez
21. Bruno Fernandes
20. Mahrez
19. Mount
18. Simon Kjaer
17. Luis Suarez
16. Neymar
15. Sterling
14. Bonucci
13. Chellini
12. Lukaku
11. Haaland
1
@Kwiatek67 w zeszłym roku. Nie moj smak, dla mnie najlepsza podstawoaa wersja.
Jak widac wyzej, zdania ekspertow sa podzielone :D musisz sam zdecydowac, kazdy lubi co innego.
1
Czy mozna gdzies w necie obejrzec powtorke meczu Barcy? Niestety dzisiaj nie obejrze. Kiedys wiem ze mozna bylo na fullmatchesandshows, ale ostatnio sa tam same skroty. Bede wdzieczny za odpowiedz
3
@mekston ciezko powiedziec. Wczesniej tylu kontuzji nie mial, a to jaki obecnie mamy szpital to glowa mala. Po samych wypowiedziach zawodnikow w temacie naszych przygotowac i treningow fizycznych mozna wiele wywnioskowac.
0
@DonMatteo901 stara dobra obrona. Alba Lenglet Umtiti i Roberto. Na 4 z tylu, wiele sie nie zmienilo :)
2
@pt9 w god of war nie masz skradanki. W uncharted faktycznie jest, ale moim zdaniem nie tyle co w TLOU i odbior jest jednak inny, bo to bardziej przygodowka i akcja.
0
@Cochise u mnie wsrod znajomych rowniez ludzie umarli co prawda starsi, ale co z tego.. Niestety nie bylo wtedy jeszcze szczepionek. Aktualnie syn od znajomych 10 letni lezy juz kilka dni pod tlenem. Rowniez nie zaszczepiony, bo zbyt mlody. Zarazony w szkole stan co prawda stabily, ale wesolo nie jest.
1
A dopiero wczoraj ogladajac z kumplem mecz City PSG jak Stones popelnil babola stwarzajac akcje bramkowa dla psg to gadalismy, ze tam pieniazki szybko sie znajdą na takiego Araujo, a urugwajczyk w duecie z Rubenem moze stworzyc najlepszy duet obroncow na swiecie.
0
@mikiiki 200 na tripla 1.5 city, 1.5 lfc i 2.5 real pozdrawiam
1
Wygranie dzisiaj na Camp Nou bylo obowiazkiem i spokojnie w zasiegu. Wielka szkoda. Awans bylby w kieszeni, a tak niestety trzeba sie pogodzic z LE. Nie jestem pesymista, ale realista. Potrzeba cudu na miare meczu z PSG, ba nawet wiekszego, bo aktualnie nie ma do tego narzędzi.
0
@Mateonvious oczywiscie nadzieja umiera ostatnia, ale owszem Benfica jest tzw pewniaczkiem. Przypuszczam ze u buka to bedzie kurs rzedu 1.13.
0
Podziwiam tych co wierza, ze Benfica moze stracic punkty u SIEBIE grajac mecz o wszystko z dynamem, ktore nie dość ze jest przynajmniej klase gorszym zespolem to bedzie gralo wyjazd najprawdopodobniej rezerwami w meczu o pietruszke. Tutaj z miejsca Benfica to robi samym nastawieniem do meczu. Lepiej sie juz pogodzic z LE chyba, ze znowu ktos wierzy ze wcisniemy Bayernowi przynajmniej ze 3 bramki majac strzelone lacznie dwie po 5 kolejkach, bo nie wierze ze bawarczycy minimum dwoch nawet rezerwami nam nie wsadza :)
0
@chavez dlaczego niby remis bardziej prawdopodobny? Benfica gdy wleci jak po swoje podobnie jak w 1 meczu lub ostatnio jak z Bayernem gdzie im bez problemu 2 bramki wsadzili to nie bedzie co zbierac. Szczerze to watpie ze my zdobedziemy w tym meczu przynajmniej dwa gole, a Benfica z kontry spokojnie moze.
0
@Szklaner niby proste, a jednak większość ludzi ma bardzo ciężko to zrozumieć. I to dziw bierze, że bardzo często są to młodzi niby inteligentni ludzie.
0
@michal26 jesli covid mialby taka smiertelnosc jak grypa to pewnie nie byloby takiego halo. Tymczasem gdy na grype rocznie umiera killadziesiat osob to tyle same umiera na covid, ale dziennie. Do tego trzeba dodac potrzebe hospitalizacje, podlaczenia do tlenu. Covid czesto przechodzi sie znacznie ciezej niz grype. Roznic jest sporo. Wezmy jeszcze pod uwage, ze covid to kolejny wirus jesli przytaczamy przyklad grypy to juz nie grasuje jeden, a co najmniej dwa wiec sytuacja jest tym gorsza niz za samego wirusa grypy.
2
@barcelonaLM w tym wypadku trzeba ruszyc troche główką i zrozumieć, ze Gibraltar to bardzo specyficzny przypadek. Male panstewko, a w zasadzie przyladek laczacy dwa kontynenty i codzienne migracje tysiace jak nie dziesiatek tysiecy turystow oraz hiszpanow. Czego nie rozumiesz? :)
W kazdym razie w koncu jedno panstwo z prawoe 100% wyszczepieniem i od razu widac skutecznosc szczepionki. Zgony oraz hospitalizacje praktycznie zniknely. Bardzo ciekawe, oby tendencja sie zachowala.
2
@barcelonaLM @Fantomas nie rozumiem czego ma dowodzic Wasza dyskusja :D przy ledwo ponad 60% wyszczepienia spoleczenstwa jaki sens ma podawanie dziennej ilosci zgonow? Moze ich byc 0, albo i 100 i w zadnym wypadku nie będzie to dowodzic zadnej korelacji ze szczepieniami w tym momencie.
0
@barcelonaLM eliminowanie z zycia publicznego duzo powiedziane :D odnosnie grypy to epidemii o ile wiem nie ma, wiec z czapy porownanie:) mozna by dyskutowac godzinami o tym jakie sa roznice i podobienstwa, ale nie ma sensu skoro bardzo szeroka rzesza osob nie potrafi zrozumiec, ze sluzba zdrowia lezy i gwaltowny wzrost hospitalizacji spowoduje calkowite posypanie sie systemu. Hurr durr przeciwstawmy sie bo tak! :D takie wlasnie mamy spoleczenstwo i czasy roszczeniowe i pretensjonalne, a kraj podzielony jak nigdy. Niech zyje nagonka medialna! :)
1
@Batys przeciez juz dawno mowiono o tym, ze to bedzie szczepionka 'cykliczna' jak przy grypie stosowana najprawdopodobniej raz do roku jak nie częściej.
0
@Pawlak1992 wlasnie chodzi o to zeby sluzba zdrowia funkcjonowala w miare normalnie. Nie trzeba bylo pandemii zeby ledwo co wyrabiala, a co dopiero teraz? Bo nie chcesz mi chyba powiedzieć ze obecnie w Polsce prawie 20mln ludzi ktorzy sie nie zaszepili to chodzace okazy zdrowia?
0
@mate92 poczatkowo mieli dodatki teraz nie mają. Nie chce sie rozpisywac o ich pracy, ale geenralnie cala sluzba zdrowia u nas jest w oplakanym stanie, a dokladajac do teto covid, zachorowania, hospitalizacje po prostu nie wyrabia i brakuje lekarzy, specjalistow do codziennych przypadkow. Bac sie moga, ale problem dopoki bedzie taka skala zachorowan nie ustapi. Stad czeste obostrzenia i propozycje zamykania czesci gospodarki, a wynika to tylko i wlacznie z tego ze ludzie sa oporni na wszelkiego rodzaju maseczki, szczepienia itd. Jesli będziemy widziec wszedzie spisek i buntowac sie na kazdym kroku to nigdzie nie zajedziemy.