Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ale krycie Getafe. Sabotaż i kryminał mało powiedziane. Najpierw nikt nie kryje dalszego słupka i dwóch graczy Atleti bez krycia zgrywa piłkę w środek pola karnego na 5 metr gdzie również nikogo nie ma, a 3 obrońców Getafe stoi w bramce za linia WTF
1
Trololo pierwsza połowa i Atleti z 2.0 na 2.3, Getafe 2 karne po 2 rękach :D super sprawa dla nas!!
3
@patrix211 ogólnie nie polecam lapka do gier. Sam kupowałem parę lat temu takowego i po kilku latach stwierdziłem że jednak jak do gier to tylko pc lub konsola. Bawienie się w półśrodki nie ma sensu. Mały komfort gry na lapku
1
@JANEK777 No i o czym to świadczy? Przecież powszechnie znane jest wszystkim ze osoby zaszczepione też łapią covida :D
0
@Nazio87 ja też tam brałem, ale no już meczówke limitowana na el clasico z wyszyta 10 Messi i emblematami. Full wypas dlatego tylko kosztowało, ale co tam raz się żyje. Na pamiątkę takiego meczu myślę że warto. BTW sklep super.
0
@Nazio87 jak zielony to pewnie najlepiej ogólnorozwojowka. Trening siłowy na każdą parte np 2 ćwiczenia sporo powtórzeń o nie przesadnym ciężarze.
1
@Pasiak jeśli z oficjalnej strony to pewnie po prostu stadionowa dla kibica więc wszystko legit, a droższa meczówka, ale meczówka raczej nie jest potrzebna tym bardziej na prezent. Apropo posta wyżej kolegi to ja za swoją najdroższa zapłaciłem pod stadionem jakieś 150 euro :p
2
@Ziettol wystarczy na miejscu w kasach przed samym meczem.
0
@Dajnatace czyli z tego co wiem to za późno. Zobaczysz zwrocik w 2023:)
0
@Dajnatace pit2 się kłania kolego.
0
@Rewolucja123 No niedokonca. Powinni dostać jednorazowo premie większą za podpis jak już, a zarobki to osobna kwestia. Takie wynagrodzenia zaburzają drzewko płacowe w klubie. Sami jesteśmy najlepszym przykładem jak się doprowadziliśmy do ruiny dając takie kontrakty byle komu.
6
Co by nie mowic to dziadek Alves dyryguje nasza gra i w głównej mierze bramki to jego zasługa.
0
@Aqualitek w sumie mogę to przemyśleć i ewentualnie wymienić. Pytanie tylko jak z odbiorem kanału 4k czy nie ma na to wpływu oraz z innymi dekoderami w multi roomie.
0
@Qlewer a jak ustawiasz? Inne ustawienia Ci działają poza głośnością? Mi w zasadzie prawie nic, więc ja nawet nie doszedłem do momentu wyłączania tv.
0
@Kozinho. Hmm nie, przez ustawienia wszedlem w konfigurację pilota uniwersalnego. Łączy się automatycznie, nawet jak usunę i wybiorę ręcznie to w zasadzie mam do wyboru tylko dostawce usługi zaznaczam canal plus, wyświetla się ekran z testowaniem urządzenia (żadne przyciski poza regulacja głośności nie działają mimo że celuje w dekoder pilotem dla pewności z bliskiej odległości) i mogę tylko kliknąć ok aktualizacja pomyślna i koniec. Niestety poza głośnością nie działa np wybór kanałów, kółeczko itp.
0
Czy ma ktoś tv lg oled i dekoder canal plus? Mam problem z połączeniem pilota uniwersalnego. Chciałbym pilotem od telewizora sterować również dekoderem. Niby połączyłem w ustawieniach, natomiast działa tylko przycisk regulacji głośności nic więcej... Wie ktoś jak to ustawić?
3
@Mario96w na pewno fajnie przeżycie i super jest wziąć udział w olympiadzie, a nawet samo jeżdżenie na takim poziomie musi sprawiać kupe frajdy, natomiast czy traktować to można w perspektywie ścieżki kariery to nie wiem. Jeśli nie zdobędzie się zlota to co to za kariera? Więcej trzeba dopłacać z własnej kieszeni niż się zarabia.
0
@PsychoFAn16 wahałem się między mbappe i dembele bo oboje prezentowali świetny poziom. Za dembele przemawiało to że miał obie nogi i wydawało się ze więcej magii w sobie ma i jest typowym skrzydłowym. Ogólnie nie chciałem wydawania kolejnej kasy na Cou, bo czułem że nas będą w tamtym momencie golić na kasę. Trzeba było ja przytrzymać i zobaczyć co będzie później potrzebne, a nie rozwalać na prawo i lewo na piłkarzy na różne niepotrzebne pozycje.
0
@rafeVeB przecież już podpisałeś kolejna to sam sobie odpowiedziałeś :D zgodnie z nową umowa pewnie wypowiedzenie jakieś możesz złożyć czy coś w zależności od zapisu w nowej umowie.
0
@Bunk420 robiłeś przez neta czy kto zajmuje się takimi rzeczami fotograf czy drukarz? Efekt końcowy spoko, zadowoleni czy raczej bez szalu zbędna rzecz?
0
Robił ktoś kiedyś fotomozaike czy jakiś nadruk na coś lub coś w tym stylu? Podsuniecie jakiś ciekawy pomysł w tej kategorii? Chciałem swojej taka głupotę na walentynki sprawić.
0
Siemka ma ktoś kupon na 5 hot wingsow do kfc? :)
0
@DonAndrzejos jeszcze jakbysmy grali z kontry, a nie atakiem pozycyjny...
1
@Jakchcesz tak jak wyżej napisał kolega, zawsze możesz więcej wydać. Zarabiając strzelam 100mln euro rocznie w dalszym ciągu jesteś w stanie to wydać. Większą kasa zawsze zapewnia większe możliwości. Człowiek przyzwyczaja się do luksusu i wydatków.
1
@Zoker pewnie tak tym bardziej zastanawia mnie jak rząd chce kontrolować i weryfikować te ceny, bo przynajmniej Pinokio Morawiecki zapowiedział takie działania :)
2
@PatrychoO udało się w 4 próbie fajne
2
Walka o top4 o awans do LM? Ludzie kochani, z czym do ludzi?
1
Ludzie kochani, jakich my mamy tragicznych piłkarzy.
0
@DonAndresFCB mógł odebrać pedriemu na strzał, ale nie Abde głowa w dół i jazda do lini końcowej.
2
Alaves w tym meczu bliższe strzelania gola