2

Alaves w tym meczu bliższe strzelania gola

1

Jaki ten Luuk to wóz z węglem xd potrafi ktoś wymienić wolniejszego pilkarza z top5 lig? Nie kojarzę by ktokolwiek się tak ruszał. W fifie na 10 pace nie wiem czy zasługuje

0

Jak my mamy grać fajna piłkę, stwarzać sobie sytuację jak tacy piłkarze jak Abde, Dest, LdJ nie potrafią nawet piłki przyjąć, a co dopiero celnie ja odegrać. Nie ma nawet co marzyć z ich strony o szybkiej kombinacyjnej grze. Wystarczy kilka takich ogniw w zespole i piłka nie ma jak chodzić, bo w każdej akcji trafić musi siła rzeczy do któregoś z nich.

0

@Chaoss co znaczy na kogos kogo nie chce? Zawsze jest się poglądowo bliżej jednych niż drugich.

8

@DaPidejpi i dzięki takim ososbom jak Ty wygrywa później PiS mając ledwo 30% wszystkich głosów obywateli ;) elektorat jaki mają to chyba nie muszę tłumaczyć i tak to się później żyje w państwie z dykty, bo mimo że jest mnóstwo osób które chcą godziwie żyć i zależy im na kraju to napotykają takich kanapowych obibokow którzy mają problem poświęcić 30min swojego życia i zapoznać się z programem wyborczym każdej partii.

1

@Hubsao było nawet o tym w TV. Ta adwokatka jest już skończona, na siłę próbowała stanąć w interesie klienta i jak widać nie popłaciło.

0

@norbi77 nie będziesz się już mógł zalogować na Nc plus. poczytaj sobie na necie o tym. Nc plus już nie działa, do 3 listopada wszystkich out zrobili. Jest nowa apka canal plus i powinna działać lepiej dużo. Problem w tym że nie informowali o tym nikogo.

0

@michal26 demokracja to najgorsza rzecz, ale nic lepszego jeszcze nie wymyślono. Z zamysłu demokracja nie jest zła, ale PiS wygrywając wybory pobił absolutny rekord. Ustanowił większość w sejmie mając ledwo około 30% głosów Polaków (dokładnej liczby nie pamiętam), niestety ale przy tym jak mało ludzi głosuje to tak wygląda. W sumie wcale nie powiedziane ze byłoby lepiej gdyby wszyscy głosowali. Niestety również, ale większość osób w kraju z czynnym prawem wyborczym nie ma elementarnej wiedzy na jakikolwiek temat, a partie pokroju PiS na tym żerują wpychając im ich własne pieniądze do kieszeni.

0

@Kamiloza91 gavi i pedri to jak gwiazdki z nieba. Nico też wygląda dobrze. W każdym razie Perez bardzo dobrze zarządzał klubem w ostatnich latach, mało kasy utopionej w transfery, stadion nowy i zabawa w zakup nowych topowych gwiazd może zacząć niedługo na całego.

0

@Peszko07 lewica sama się ora na każdym kroku. Daleko mi od lewicowych poglądów, ale gdybym nawet takie miał to chyba i tak bym nie glosowal na Lewice. Tak niekonsekwentniej partii to świat nie widział. Dzisiaj tak, jutro nie. Jak wiatr zawieje, hurr durr bez żadnej logiki i konsekwencji w działaniu.

3

@Kamiloza91 bardzo możliwe, chociaż oni mają sporo pieniazkow teraz, więc kupią sobie kilka topowych pomocników i może oni odpala. Mają niestety ten przywilej że będą mogli wydawać.

1

@macio_944 koszmarnie się słucha komentatorów na eleven. Z początku lubiłem te stacje, jeszcze jak był Cwiakala. Teraz oglądając mecze Laliga słucham białych przydupasów, rzygać się chce. Zero obiektywizmu tylko się spuszczają ciągle nad białymi nawet gdy Ci nic nie grają.

1

@Striker reklama działa podświadomie na odbiorców. Wizerunek firmy silna rzecz.

1

@Coutinho007 tylko za Eza nie musimy płacić 20mon euro :D w naszej sytuacji finansowej wolę grać Ezem i niech klub odłoży siano na Haaalanda to byłaby bajka

1

@Rust_Cohle dziena zadziałał :D od razu zostawiam nowy swój jakbys potrzebował :)
Dziekujemy, przyjelismy Twoje zamowienie. Oto Twoj kod na 5 Hot Wings przy nastepnym zamowieniu KFC Dostawa: 3JSZ2G9WRM. Kod wazny 7 dni.

0

@Ghotti jasne, również w życiu za taka kase nie kupiłbym mieszkania tak małego i w takiej lokalizacji. Niestety cenowo lepiej w najbliższym czasie raczej nie będzie.

2

@michal26 jesli masz działkę to spokojnie. Oczywiście równiez wolę dom :)

0

@Tollusiek w jego przypadku to wybierz jedno. Albo stwarzanie przewagi albo celne odgrywania.

1

@FCB24 wiatrem punktować nie będziemy. Na 23 jego próby tylko jeden raz zdobył bramkę. Po drugie u nas zbyt wielu okazji do robienia wiatru to nie ma, bo większość meczów prowadzimy atak pozycyjny. Potrzebna jest technika która u niego bardzo mocno kuleje.

0

@Ghotti niestety, ceny powariowały. Budowa domu teraz też do tanich nie należy. A gdzie tam jeszcze wykończenie.

0

Ma ktoś kodzik do kfc na 5 hot wingsow? :D

2

@FCB24 na podstawie czego to mówisz? Oglądam sporo meczów wilków i niestety mimo dużej sympatii do tego dzika to on nie gwarantuje niczego. Ledwo wcisnął jedna bramkę w tym sezonie. Jestem przekonany że u nas sie nie sprawdzi i nie dam nam niczego. A kwota 20mln euro to absurd. Ledwo się łapie do składu średniaka ligi angielskiej, grają nim z braku laku.

2

@puyol_presidend5 ja bo chodziło po głowie puścić przynajmniej 2 bramki Lewego po 2.6 kursie ale odpuscilem nie wiem sam czemu

0

@kuz napisałeś przecież że przebyty covid, a nie szczepionki są problem. Pytam z ciekawości czy masz cokolwiek na poparcie czy to Twoje domysły?

0

@kuz zgodzę się ze choroba pozostawia po sobie wiele, ale ze tak zapytam skąd pewnosc że te wszystkie akcje z sercem to wina przebytej choroby a nie szczepionki? Masz jakieś info, artykuły żeby zgłębić temat?

0

@BartqRKO kolega prosi o link ;>

3

@DCHX jakby nie było przynajmniej 2 bramki na ich konto:)

0

@Janas11224 Bartomeu, Dani nigdzie się nie chciał ruszać.

0

@michal26 obiektywnie to Real też miał swoje okazje i nie wiem czy gramy lepiej, ale tak zgadzam się gramy dobrze

4

@dreed93 w moim przypadku? podwyżka raty kredytu o 832zl, wydane około 300zl więcej na paliwo w skali miesiąca. Rachunku za ogrzewanie i prąd jeszcze nie dostałem, ale w ciemno zakładam jakieś ekstra 300zl. Wydatki na żywność na osobe w rodzinie wynoszą 150zl miesięcznie więcej. Mam wymieniac dalej? Dasz sobie radę samemu pododawać te liczby? Sporo ludzi płaci realnie kilkaset zł więcej, ja mam koszty życia obecnie większe o jakieś 1500zl, a podwyżki w pracy dostałem marne 400zl. Więc pierdoly to byś sobie darował Ty jeśli nie wiesz co to inflacja i siedzisz na utrzymaniu kogoś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?