1

@Dawidfcb1998 yyy co? Poza asysta nic? Druga bramka Auby to jego akcja i mistrzowskie podanie do nie pilnowanego Gaviego. Tyle konkretu ile wniósł w 1 połowie Dembele to Ferran nie dał przez ostatnie 3 pełne mecze.

11

Skąd ocena 5 dla Dembele?xd przecież to chyba najlepszy zawodnik poza Auba w pierwszej połowie, a ocena niższa niż bezproduktywny Ferran?

64

Nie będę komentować oczywistych występów, ale Dest dzisiaj to chyba jego najlepszy występ w naszych barwach. Takiego PO nam trzeba, oby to nie była jednorazowa jaskółka. Życzę mu powtarzalności, bo dzisiaj świetnie się go oglądało zarówno w ofensywie jak i defensywie!

0

@macio_944 za dużo mięsnych składników jak dla mnie, nie czułbym nic konkretnie. Góra dwa, a Ty dałeś 5 i zachwycasz się smakami, zazdro jak czujesz każdy z osobna mając 5 jednocześnie przy podniebieniu :p

0

Jest już kompilacja z tego meczu Ferran Torres best misses danza kuduro mix?

1

Te mecze faktycznie tak w kratkę gramy jak nikt inny, raz szybką gra i walka, a raz na stojąco i czekanie na pokaranie od rywala. O co tu chodzi.

6

Doskakujemy, Napoli się gubi a my nie potrafimy przyspieszyć u uderzyć na bramkę. Dramat. Dodatkowo zaczyna się marnowanie sytuacji, a Napoli raz i pyk.

0

Jeszcze powtórkę muszę zobaczyć, ale przy obronie ter stegen Pique leci wślizgiem później leży na ziemi, a Garcia który ma bliżej do Zielińskiego stoi i się patrzy, przy dobitce nawet nie doskoczyl nie mówiąc o wybiciu :)

3

Ferran nie trafia 100% okazji No i mamy kontrę :)

2

@Azi po prostu co raz więcej ludzi zaczyna otwierać oczy, bo co raz bardziej obecne rządy dają ludziom w kość. Chciałoby się powiedzieć lepiej późno niż wcale, ale dla nas ratunku już nie ma. To co narobili przez ostatnie lata jest nie do odbudowy za naszego życia. Jesteśmy w dupie dzięki wszystkim wyborcom pisu

0

Były ciekawe wyniki w kontekście rewanżów, ale w końcówce i Bayern i LFC wcisnęli swoje i dwumecze już raczej będą rozstrzygnięte bez większych emocji w rewanżach.

2

Wczoraj City 5 do 0 wygrywa co by nie było z mocnym Sportingiem. PSG totalnie dominuje Real, dzisiaj niespodzianka Salzburg prowadzi z Bayernem który nic specjalnego nie gra. Zmierzam do tego, że zawsze tak było że forma w LM na wiosnę sporo różni się od tej z fazy grupowej i najważniejsze jest po prostu wyjść z grupy. Szkoda ze nam się nie udało, zabrakło trochę szczęścia w rewanżu z Benfica bo sytuacja mieliśmy, a drużyna obecnie co by nie było jest lepsza.

1

@Lionel_Messi10 brawo tym razem nie zagralem nie miałem czasu :/

1

O teraz zauważyłem na flashscore że Atleti grało z Levante i przegrało co za miła niespodzianka :D

0

Czy są jakieś promocje na viaplay typu miesiąc za free czy coś? Na wejściu takie coś było, ale czy teraz też czy trzeba normalny pakiet?

2

@mrboom real nic nie grał, PSG siedziało na nich jak kura na jajach. Sporo okazji PSG mogli włożyć przynajmniej 3 bramki. Brakło skuteczności plus Courtois uratował dupe.

0

@AmigoBlancos to ktoś jeszcze słucha bełkotu Borka? Jest w jego otoczeniu kilku dobrych dziennikarzy, ale on do takich nie należy.

1

@Lionel_Messi10 podziękował tym dobry, ale narracja była zgoła inna. Miała być walka na może zacięty mecz a do przerwy było pozamiatane xd myślałem już że w drugiej będzie spacerek i 0 kartek. podbiłem winem PSG po 1.91 :)

9

@UbranyNaBialo pewnie że dobrze. Inna sprawa, że wszyscy Ci co mają kredyty i Ci który chcieli mieć, a już nie są w stanie sobie na taki 'luksus' pozwolić dostają srogo po dupie, a jest to wynik nie tylko zamykania gospodarki bo tak zrobił prawie cały świat, ale polityki rozdawnictwa, konsekwencji 500plus i nieustannej inflacji tym spowodwanej.

4

@dv_7 dobra zmiana :D pisiory i tak wiedzą lepiej swoje i pójdą kolejne wybory głosować tak samo. Bardziej ciemnego ludu jeszcze nie było, cofamy się do średniowiecza zarówno poglądowo jak i finansowo, połowa kraju w lepiankach niedługo będzie żyć.

1

@Alemany_presidente pełna zgoda, nic u nas jeszcze nie pokazał chyba, że licząc jego co najwyżej poprawny występ w pojedynku ze spadkowiczem. Ale Ciii większość tutaj twierdzi żeby dać mu czas, bo akurat może jeszcze urośnie :D

0

@sokot jest waleczny XD smiechlem srogo XD te waleczność było widać gdy jak panienka chował się przed strzałem tuza Mullera w meczu z Bayernem przez co straciliśmy bramkę.

2

@wojopancer hmm publiczna plaża mało ekstremalnie, bo nocą. Klatka schodowa przy windzie która jak przejeżdżała to było trochę stresu czy się zatrzyma akurat przy nas :p tak to bez fajerwerków obecnie mam partnerkę która jest dość bojaźliwa i preferuje łóżko także bez większych szalenstw od dłuższego czasu :/

13

@Firestone to był hit

0

@Survier wierzę że będzie z niego jeszcze pożytek, jest jeszcze młody i jest hiszpanem zgra się z resztą, natomiast nie oczekuje od niego niewiadomo czego. Moim zdaniem to niestety piłkarz z pozycją bliżej nieokreślona coś jak Cou i Griez, ani to skrzydłowy ani napastnik ani pomocnik więc no bardziej zapachaj dziura i na siłę transfer, ale pożyjemy zobaczymy.

1

@SwieteOfficjum porównujesz gościa który w meczu ligi mistrzów o najwyższa stawkę z Bayernem odwraca się bokiem bo się boi przyjąć na siebie strzał takiego TURA jak Muller z wojownikiem Puyolem? To jest plucie w twarz naszemu tarzanowi.

8

Że tu jeszcze niektórzy bronią Garcie to podziwiam xd gość od początku w co drugim meczu łapie czerwo lub popełnia babola, a ktoś tu pisze ze dzisiaj akurat mu rytmu brakło dlatego zachował się jak gość z okręgówki :D No ludzie kochani haha poza tym chlop który ma 180cm w kapeluszu i posture Busquetsa ma grać jak ŚO :)))))

0

@budel17 hmm a jaki masz tv? U mnie jest jaśniejszy dużo, kolory jakby żywsze ale szczerze jakiejś kolosalnej różnicy nie widzę.

0

Transmisja w TV również na canal sport 4k.

4

Pomyśleć że nie tak dawno miałem przyjemność oglądać na żywo takiego Leao i Haalanda na MŚ U20 w Polsce. Zastanawiał się wtedy człowiek czy będą z nich gwiazdy. 9 bramek Haalanda w meczu z Hondurasem mogło o czymś świadczyć, ale jakoś tak nie doceniało się potencjału jeszcze wtedy :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?