11

Strzał rywala w światło bramki = gol? Nowe, nie znałem

0

@Emhyr byłem na tym meczu:)

9

@FCB24 panie oni tam czysta pija, a nie oranżady :d

3

@michal26 o ile wróci, bo to również ma sporo determinantów. Sporo zależy od dalszego przebiegu wojny i pozycji Rosji, a jak to wyjdzie tego nie wie nikt, więc ciężko teraz wróżyć.

1

@normasubiektywna tak i oczywiście dzwonią po rezerwistach, bo gdzie by mieli plany strategiczne na szczycie uzgadniać. Są telefony do Janusz to dzwonią :D

5

@bartekvisca sky is the limit. Co ma być? Bryndza będzie, ale przyzwyczaimy się.

3

@Xwowrak zaczyna się, znajomy znajomego brata ciotecznego ciotki od strony babki powiedział... Info 100% legit :D zabawne ze znowu te wianuszki dotyczą czoglow jak 2 lata temu przy covidzie też miały wyjechać na ulice :D

2

@Karol1993 dokładnie. Czasy się zmieniły, jeśli zawodnik jest profesjonalny to do 35 lat może grać spokojnie. Alba pociągnie jeszcze kilka sezonów u nas, a w tym czasie może ogrywać się Balde. Gaya nie zgodziłby się raczej na rezerwowego, więc dobrze poczekać tak jak mówisz aż się mu skończy kontrakt i wziąć go za darmo.

1

@Bobo25 było było, a gaz był po 1.43

0

@Deviler a po co się negocjuje?

0

@kuz to chyba dobrze ze pozwala mówić ekspertom tym bardziej jak sam jak 99,9% ludzi ma znikoma wiedzę w tym temacie co nie?

2

@tomek8756 bombowy, polecam

0

@Faun widać że nie używałeś bleu de Channel :D

0

@barcelonaLM dozbroić armiee? A na co to komu, kolejne 500plus trzeba będzie rozdać :D

1

@Damian11 ja już sporo zaplanowane. W tym miesiącu Budapeszt, w następnym Zakopane. W grudniu Barcelona. To z klepniętych, a w planie zaklepanie wakacji pewnie Grecja i wylot gdzieś na kawalerski kumpla, ale jeszcze nie wiemy gdzie. Sytuacja jest ciężka z racji wojny, ale planować swoje trzeba i żyć nadzieją ze będzie normalnie przynajmniej dla nas Polaków chocoaz to okrutne co mówię patrząc na Ukrainę.

0

@tomcias10 ja? To już nie wystarczy jak policja mówi?


3

Ale się ludzie dają nabierać na ten cały ruch imigrantow i fake newsy. Tutaj większość łyka fejki jak pelikan rybki, a co dopiero na fb wszystkie Janusze i madki. Media to jednak potężne narzędzie. Dwa fake wpisy i cała polska jutro o jednym będzie gadać, zdumiewające.

2

@Azacca wejdź sobie na oficjalna stronę Instytutu badań internetu i zobacz ich wpisy. Od początku dnia informują, że robi się ogromny ruch w internetach na temat negatywnej interakcji dotyczącej sytuacji na granicy. Przestrzegali, że takich wpisów będzie co raz więcej,szybko się sprawdziło.

1

@Aureczek dawaj tutaj każdy jeden jest ekspertem od wszystkiego

1

Ma ktoś kod na 5x hot wingsy do kfc?

1

@Pressinho zawsze to lepiej robić to niż nic. Zawsze to większe zasięgi, trzeba tłuc ludziom do głowy tak jak propaganda w TV. Musi im to bokiem wyjść

0

@endriuuu2 akurat w Moskwie i Petersburgu większość ludzi wie co się dzieje na prawdę. Cała reszta kraju biedota jest karmiona propaganda i tam jest największy problem.

0

@Azi dokładnie. I jednocześnie nie to że wcześniej się czegoś nie zrobiło (nie wykluczało) to nie znaczy że teraz też mają nie robić nic. Błędów nie naprawia się kolejnymi błędami. Od teraz banujemy jak leci każda agresję.

1

@Momals11 oby tak było, bo w ciemno taki scenariusz biorę. Za 2 lata polski na mapie może nie być, a Ty się przejmujesz gospodarka.

0

@Kozinho. Najpierw piszesz ze propaganda z Ukrainy również może lecieć, a chwilę później że najazd rusków jest upośledzony bo w 5 dni nie zdobyli całej Ukrainy. Poczekajmy jeszcze parę tygodni i będziemy mądrzejsi. Wg mnie ruskom nie idzie tak źle jak sprzedają nam ukraińskie media. Ukraina musi grać na czas nawet będąc w potrzasku, bo potrzebują pomocy.

1

@Chaoss wojna trwa dopiero kilka dni.. To nie jest tak że 3 dni i pół kraju idzie w drobny mak, a dwa tygodnie i po sprawie pół Europy zajęte. Wojny tocza się latami, wystarczy sprawdzić historie.

2

@Barca1992 numer 4 karty na czasie yt. Bartosiak. 30min polecam oglądnąć, daje trochę światła na całą sytuację.

Obyście wszyscy mieli rację, chciałbym się mylić.

3

Eh, powiem Wam pooglądałem parę filmików ekspertów i mimo że do tej pory byłem optymista tak teraz jestem cały rozstrzesiony. To dopiero początek wojny, a my jesteśmy na liście Putina zaraz po Ukrainie. Można się pocieszać moralizującymi gadkami, wpisami, ale Putin się nie cofnie tylko zatrzyma na granicy z Niemcami. Niestety ciężkie czasy nadchodzą. Oby to nie była prawda. Trzymam kciuki za Ukrainę, aby jak najdłużej wytrzymała.

3

Ja tam spalonego nie widziałem. Wyrysowali linie, stopa van dijka vs ręka Lukaku. Ręka się nie powinna wliczać bo nią nie można strzelić gola więc WTF?

0

Wiadomo ile mogą potrwać negocjacje, a właściwie czy już w ogóle się rozpoczely? Ciekawi mnie jakie info będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?