0

@szymonekk tak znam to, byłem już tylko akurat nie na jesień i głównie też chodziłem, ale kilka godzin na plazing uda się wygospodarować żeby na chwilę zatrzymać się w tym biegu tam :D

0

@Cobra303 awans bezpieczniejszy

0

@szymonekk to prawda, ale będąc tydzień to myślę że jeden dzień można poplazowac i posiedzieć z drineczkiem w pobliskich knajpkach:) dzięki! W takim razie tak jak mówisz miesiąc wcześniej powinno być ciepło bardzo

4

Awans Szwecji ponad 2 kurs. Kusi żeby wsunac coś na kontre i w razie odpadnięcia Polski nie być całkiem smutnym :p

0

Pytanko do tych co było w Barcelonie we wrześniu i / lub październiku. Jak z temperatura wody w morzu? Chodzi mi o plazing czy druga połowa września lub październik dalej da się opalać i korzystać z morza jak typowo na wakacjach?

0

@czosnekfcb jednym słowem budzik ma prze*****e.

0

Czy kody na wingsy do kfc są aktualne? Ma ktoś się podzielić? Oddam po zamowieniu:)

2

@HarveySpecter do 300zl np instax. Może być biżuteria spory wybór. Dobrej perfumy 50ml do 300zl też kupisz. Z tańszych to może coś z grawerem np Lusterko, kubek ze wspólnymi zdjęciami itp. Fajnie też zrobić coś tańszego ale z własnym pomysłem. Zawsze można dokupić jakieś dobre czekoladki np Lindt

1

@Kidd ok, tak chyba zrobię. Przekonałeś mnie konkretną opinią, dzięki wielkie! :)

0

@chosenone dzięki za opinie!

0

@KrystianR nieduże 140x80 i 3 od strony południowej. Od północnej zakładam że nie ma sensu montować.

0

@Kidd dzięki za rzetelna odpowiedź. Tak głównie zależy mi na temperaturze. Oczywiście zaletą markizy byłoby też ograniczenie światła chociaż to nie jest konieczne. Powierzchnia dachu zajmuje spora część mieszkania. Skosy schodzą nisko niemal do ziemi a nachylenie to jakieś 45 stopni.

0

Pytanie odnośnie domowników, markiz i klimatyzacji.

Otrzymałem ofertę na 3 markizy zewnętrzne do okien dachowych, koszt 2200zl. Wydaje się sporo. W tej cenie trochę dokładając mogę założyć klimatyzację do mieszkania na poddaszu. Ma ktoś doświadczenie, porównanie z markizami i klimatyzacja? Co lepiej wybrać? Tego i tego raczej nie ma sensu montować?

0

Nie śledziłem cen przez weekend. Jak baryłka ropy poszła do góry? Dzisiaj na otwarcie giełdy spadło coś czy uroslo?

1

@Mads komes dobry browar, piłem ostatnio Ipke, moje smaki.

0

@sonek tak zdecydowanie, te kilka lat temu nam się żyło za dobrze i było zbyt tanio. Dobrze że obecnie rządzi PiS i ceny są w końcu ok, a nie zbyt niskie:)

0

@masq też nie rozumiem co w związku z tym w końcu wszystko drożeje? Znajomy w kato kupił 6 lat temu nowe mieszkanie za 220 tysięcy plus 10 tysięcy garaż. Dalej budują te same bloki z tym że teraz te samo mieszkanie kosztuje już 430 tysięcy plus 30 tysięcy garaż. Reasumujac 100% drożej. Inflacja Panie.

0

@Emhyr jak już nawolujesz żeby zobaczyć w jakim klubie gra to poza miejscem w tabeli trzeba by również zwrócić uwagę na to, że Leeds gra ofensywnie i jako zespół kreują dużo sytuacji, a Wolves gra defensywnie i akcji mają mniej niż Leeds

0

Szimpla w Budapeszcie, ale to jest miejscowa! Za bezpieczny weekend!

0

@Emhyr fajnie musi być dostać taka podwyżkę :D 5 krotność aktualnych zarobków, zasłużył!

2

@bartekvisca ja nie rozumiem co by sie mogło znudzić? Przecież ciągle można planować podróże, swój własny rozwój, możliwości poznawania nowych ludzi. To jest na pewno zajebiste uczucie, wiele zmartwien odpada i dużo trudnych rzeczy można dużo łatwiej ogarnąć, a znudzić się nie ma co.

0

@alianta2 tylko taki Niemiec ubolewa bo na litr paliwa musi teraz pracować 2min i 5sek, a wcześniej musiał tylko 2 min. Przy czym Polak na litr paliwa pracuje 20min. Więc ich ból jest mniejszy niż mój, a tendencja jest dla nas mniej korzystna.

0

@NaFazieHitman którzy ludzie? Chyba w Polsce, bo na świecie po naszej zachodniej stronie mało kto to odczuje. Nas będą pisiory dociskać i doić dalej.

0

@Faun No to o to przecież chodzi, brawo spryciulo za prawidłowa dedukcję :D

1

Z ciekawości zerknalem sobie na średnie wynagrodzenia, ceny mieszkań, ceny paliw, jedzenia i kosztu kolacji w restauracji w średnim mieście w Belgi - Liege. Niby człowiek zdaje sobie sprawę że na zachodzie warunku życia są dużo lepsze, ale żeby aż tak? Przykładowo zarobki specjalisty ds logistyki lub IT są średnio 5 krotnie wyższe niż w Polsce. Np jeśli u nas zarabia ktoś 5000pln na rękę to tam 5000euro. W tym mieście (Liege) średnia cena za metr kwadratowy mieszkania waha się od 1600euro do 4300euro (duża rozbieżność, ale porównując np z Krakowem to ceny porównywalne :D). Paliwo? Ciut droższe niż u nas :) ceny w restauracjach? Porównywalne. Ceny piwa lanego? Porównywalne jak u nas w większych miastach. Oczywisice znajdzie się sporo przypadków gdzie ceny będą też wyższe, ale ogólne koszty życia będą tam wyższe kilkadziesiąt procent, ale zarobki są już wyższe nawet o kilkaset procent dla ludzi klasy średniej. U nas przysłowiowa klasa średnia jest tak dobijana że szok, a rząd robi wszystko żeby zgnieść nas jak robaków i sprowadzić do parteru klasy biednej. Przepaść :p

1

@Pawel13sz byłem, polecam. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to miasto. Mega klimatyczne, przyjemne. Ludzie super. Byłem ledwo 2 dni, a kilka ciekawych przygód zapamiętam :)

0

@BarcaInfo pełna zgoda tylko dlaczego równorzędnie klub oferuje wyższe zarobki Kessiemu czy Christensenowi? O ile to prawda, a jeśli to nie prawda to powinni dementować to.

0

@kuz wielu uważa że to pilot samobójca szaleniec, bo gdy padają systemy to jest jakakolwiek próba utrzymania samolotu, a nie piłowanie prosto w dół.

0

@pt9 sporo kontuzji oraz problemy z sercem to chyba wystarczające powody. Dziwne ze w ogóle dalej gra i to na całkiem dobrym poziomie.

0

@bodzio10 każdy to wie, ale polak z natury musi pomarudzić nawet gdy lepszej opcji nie ma ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?