0

Kung fu Busi znowu po autach z dobrej pozycji xd

0

O Ty mierdo sędziowska gdzie teraz żółtko???

9

Araujo. potwór!

0

Kurde szkoda znowu ciut za wysoka wrzutka od dembele, powinien był to lepiej dograć nikogo nie było przy Ferranie..

0

@AnnaMarianna nie ma co komu wchodzić na siłę do 4 liter, jeśli czujesz że on się nie odzywa po raz pierwszy bo mu nie zależy to pewnie tak jest. Natomiast nie licz na to że on się zawsze będzie pierwszy odzywać, odzywaj się sama z siebie też, żeby to wychodziło naturalnie, a nie jakieś sztuczne blokady i gierki, że ja się pierwsza nie odezwę bo jestem kobietą. To jest słabe. Facet powinien dużo rzeczy robić pierwszy, ale nie przesadzajmy, to tylko rozmowa i obie strony muszą być zaangażowane. Nie blokuj się na siłe.

1

@AnnaMarianna nie zwracam uwagi, nawet zazwyczaj do mnie pierwsze zagadywały, ale szczerze to nie ma to znaczenia. Ostateczni liczy się efekt i nawiązanie relacji, a jakby obie strony myślały tylko czy napisać czy nie to nigdy nic by nie wyszło z niczego. Czysta statystyka.

2

@MrPGG zgadzam się z Xavim, swój chlop :D

4

Szczerze powiedziawszy to obecnie bardziej liczę na przedłużenie kontraktów Araujo, Gaviego i Dembele niż jakieś nowe transfery. Fajnie jeszcze jakby udało się ogarnąć Traore. Myślę, że on zaakceptowałby już u nas rolę zmiennika nawet na lata, a to tez jest nieocenione.

0

@Isso89 cholera wie, tam miasta są jeszcze w budowie to sobie pomysl jaka abstrakcja. Lusajli to miasto gdzie będzie największy stadion, a podobno mieszka tam około 1300 osób. Widziałem jakieś memy co latają po necie ze ceny noclegów na bookingu po 19000pln noc dają :p

0

Wydaje się super grupa na mundial, przeszło przez myśl czy się nie wybrać do kataru, ale jednak chyba polatane. Jak się nie ma grubszej kasy to można raczej zapomnieć.

0

@Barca1992 mam nadzieję że 92 w Twoim nicku to nie rocznik, a jak tak to pozostawie bez komentarza skoro wydaje Ci się ze Ciebie panstwo na tym nie dyma :)

3

@barcelonaLM najlepsze że już przed wojną taka inflacja była spodziewana w drugim kwartale, ale rząd ma teraz znowu świetna podkładkę. Można powiedzieć że im wojna z nieba spadła, tak jak covid wcześniej. Ludzie nie ogarniają ze to rozdawnictwo i polityka PiSu doprowadza nas do wielkiego kryzysu, a nie covid czy wojna. Każdego państwa w Europie wojna i covid dotyczy w podobnym stopniu, ale w innych krajach jakoś da się utrzymać inflację na poziomie 4 czy 5 procent.

0

@MrResident myślę że od 10 netto jest tak w miarę ok.

0

@bartekvisca 150 do 180 to 20% to raz, a dwa to tak my też płacimy wiecej. Prąd podrożał teraz dokładnie o 23%.

0

@aldewir jedno dwa piwko można strzelić do meczu, a jak ktoś musi przyjąć do meczu z 5 czy 6 lub więcej to już coś jest z nim nie tak.

0

@masq faktycznie to dobry dziennikarz, ale w dalszym ciągu dziennikarz, a oni z takich informacji żyją. Próba zaoferowania czy kontaktu mogła być nawet ze strony agenta, ale to nie znaczy że coś więcej jest na rzeczy. Przynajmniej nie wydaje mi się, miejmy nadzieję bo nie trzeba nam takich zawodników i to do tego z wysoką płacą.

0

Plusem ligę Europy jest to, że prawie wszystkie mecze ligowe gramy teraz w niedzielę o 21.00. Idealna pora, w sam raz usiąść na spokojnie na zakończenie weekendu.

7

@masq pewnie, że nie ma. Pewnie to plotki. Osobiście nie chciałem go nigdy. Kolejny zawodnik bez przypisanej pozycji niepasujący to naszego ustawienia. Całe szczęście, że nigdy do nas nie trafił.

0

@deyna2018 tak, bo większość nie ma co z pieniędzmi robić tylko w karty je inwestuje :D

5

@Emhyr obowiązek wyjść z grupy to mają co najwyżej drużyny z 1 koszyka i może kilka z drugiego. Dla nas sukcesem jest mundial, reszta będzie wynikiem ponad miarę. Jest do zrobienia, ale lekko nie będzie. Ważne że możemy się cieszyć z udziału w mistrzostwach.

0

@kartovel mało jeździsz jak tylko 200zl miesięcznie ekstra Cię paliwo wychodzi.

5

@Getek za każdym razem jak ktos mówi że nie grał w W3 to sobie myślę ahh ile bym dał żeby to było jeszcze przede mną :D polecam oczywiście z dodatkami, są świetne!

2

@PodkarpackiKibic plus banan, płatki migdałów, wiórki kokosowelub jak wyżej w formie shakea z białkiem, twarogiem i truskawkami też git

0

@Wojtas1080pl nie tak właśnie, bo jakbyś poświęcił minute i przewinął trochę w dół to byś zobaczyl już ze 20 wpisów na ten temat, więc nie wbijaj na ludzi którzy dyskutują na temat transmisji która teraz leci live, a nie skończyła się już jakiś czas temu.

1

@KrystianR Fryderyk Chopin

1

@Muszynianka można jeść na kilka sposobów awokado. Poza tym guacamole nadaje się jako pasta czy dodatek prawie do wszystkiego, więc dlaczego tego nie dodawać skoro ma takie wartości i właściwości. Nic dziwnego że często w diecie się pojawia :D ja osobiście bardzo lubię i pasuje mi to.

0

@Muszynianka można powiedzieć że tak. Jeden z najlepszych składników odżywczych. Jak sobie wyobrażasz inaczej smarowanie chleba? Chcesz się suchym chlebem zapychać? Puste kalorie i węgle, bez składników odzywczych

0

2 godzinki do meczu. Tak w ogóle czemu Jóźwiaka nie ma w kadrze? Decyzja trenera? Spotkałem chłopa na obiadku w knajpie.

0

@Rust_Cohle mnie kusi awans szwedow to jednak typ teoretycznie 50/50, a kurs przyjemny. Do tego podbitka under 2,5 portugalia Macedonia i z 1000 można 4000 wyciągnąć. Kusi

0

@masq serial to cudo pod każdym względem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?