Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Szkoda ze sie nie dodzwoniłem do kanału sportowego, chciałem na wizji zaapelować o odcinek dziennikarskiego zera od Krzyśka poświęcony złodziejom z Viaplay, którzy zdzierają z klientów ogromne pieniądze, a transmisja jest lepsza na malezyjskich streamach niż u nich! Co chwila przycinki, zmiana jakości lub całkowite wywalanie transmisji. 5min meczu człowiek w spokoju normalnie oglądnąć nie może. Żenada i rozbój w biały dzień.
4
@lucca87 uwielbiam te argumenty niesamowite są. Tak samo wielki Bayern mistrz tej samej ligi z której jest frankfurt dostał dwumecz od Villarrealu (tak to zespół z naszej ligi), który aktualnie jest poza top6!!
A wiesz między innymi dlaczego? Bo te zespoły gryzą murawę, walczą w każdej jednej sekundzie meczu, bo mają wszystko do stracenia, a ich jedyna przepustka na grę w pucharach w kolejnym sezonie jest wygrać teraz ostatnie kilka meczów w LE lub LM.
1
@MesQueUnClub96 nie, west ham wyjaśni frankfurt. Nie dadzą im tyle luzu ile Barca dała, a frankfurt wcale super nie broni.
2
@VamosRakieta zgadzam się, nie ujmuje Eintrachtowi, ale nasza skuteczność to żenada i nie było tak że nic nie graliśmy. Setka Auby nie trafia na pustaka z drugiego metra, a była jeszcze jedna podobna sytuacja, więc jak my takiego czegoś nie strzelamy to sorry. Druga sprawa że akcji było więcej w 1 połowie główka nie trafiona w światło bramki i kilka wjazdów w pole karne tylko następnie niedokładne dogrania w dogodnych sytuacjach.
0
@AmigoBlancos na camp Nou może i magia też by uniosla, ale socios dorobkowicze posprzedawali swoje bilet kibicom frankfurtu którzy z racji takiego wydarzenia szturmowali Barcelone dzisiaj w dziesiątkach tysięcy :)
0
@parpe fakty są niestety nieubłagane. Grał Pique to seria meczów bez karnych dla rywala, czyste konta z silnymi rywalami i pewna gra. Wszedł Eric i Lenglet nagle 4 karne w 2 meczach plus tracone bramki na zawołanie. Dramat.
0
@Rewolucja123 tak, dodać warto fakt że frankfurt się czuł jakby grał u siebie. Doping całego camp Nou. Coś powinni zrobić z socios dorobkowiczami
1
@AmigoBlancos faktycznie podobieństwo było w tych 2 meczach, natomiast jak to się mówi szczęście sprzyja lepszym. Na czym to polegało? Bycie lepszym czyli jedno genialne podanie modrica daje bramkę, jedno dostawienie głowy Benzemy z trudnej sytuacji również daje bramkę. Co słychać w tym czasie u Barcy? Auba lub Luuk nie trafiają w kluczowym momencie z 2m na pustaka.
0
@Janiama może i tak, ale jak wytłumaczyc to że jak dupa się pali to po 80min gry nagle biegają i presuja znacznie mocniej niż przez cały mecz? To są te siły czy nie? :)
0
@RosjaninBut nie było wyjścia z tej patowej sytuacji. Mingueza dramat przyczynił się do utraty 2 bramek, ale wszedł za niego Dest i też w dużej mierze na jego konto 3 brama. Zamiast nich mógł grać z boku Araujo, ale wtedy też dramat bo Lenglet na środku by był i pewnie dorównałby Garci i kolejnego karnego zrobił.
1
W tym sezonie do meczu z Levante nie gwizdnieto przeciwko nam ANI JEDNEGO rzutu karnego. Do meczu z Levante grał jeszcze Pique. Ostatnie 2 mecze to 4 karne przeciwko nam i 5 straconych bramek - brak Gerarda w obronie tylko Lenglet i Garcia. Ot wspólny mianownik ;)
2
Szczęście też ewidentnie nie po naszej stronie. Nie odgwizdany karny po ręce, inny sędzia mógł gwizdnąć. Spalony o ułamek sekundy złapany Busi na wykroku. Chyba ze 3 setki zmarnowane, Auba z 2m pustaka nie trafia, De Jong głowę źle dokłada z metra. Można wymieniać, bo sytuacji było sporo. Nie ujmuje nic Frankfurtowi, im wyszedł mecz grali lepiej, ale przy bramach też trochę szczęścia. Karny kontrowersyjny, druga brama strzał życia, trzecia między nogami Desta idealnie przy słupku.
0
@tbas ustawienie tu nie ma nic do rzeczy, to jest dobre. Brak pressing, brak odzyskania po stracie, brak doskoku, tylko puszczanie darmowe rywala z akcja.
0
Różnica ta sama co w pierwszym meczu. Frankfurt mimo prowadzenia 3 bramkami, walczy o gryzie trawę. Doskok w mgnieniu oka, miękkie faule przerywanie gry, nieustanny pressing. Coś z czego my byliśmy znani przez lata, a czego teraz nie robimy.
22
Karny ewidentny, dotkniecie ręka. Wczoraj w LM ledwo musnelo rękę Alonso i bramka anulowana. Tutaj pomógł sobie ręka, bo mogła pilka trafić do Ferrana, a tak poszła kontra. Ręka była i koniec.
0
@Kondziubarca a czy Ty kolego od wczoraj mecze Barcy oglądasz, że nie wiesz jak beznadziejny jest Lenglet? Bez urazy, ale każdy kto sledzi jego występy to wie, że w niemal każdym meczu jakim grał prokurowal karnego, łapał czerwo lub robił takiego babola ze bramka padała :p Mingueza dużo pewniejszy.
0
@Kondziubarca dyszkę? Idź wrzucić z kobla przynajmniej, powodzenia.
1
Gavi zasluzyl ostatnim występem. Chociaż de Jong daje bardzo duża jakość i nie wiem czy to dobry pomysł rezygnować z Holendra. W 1 meczu on rozklepał akcje bramkowa.
Mingueza na prawej obronie? Super zdecydowanie wolę ten wariant, sabotazysty Lengleta od 2 sezonów nie chce już widzieć więcej w naszych barwach.
0
@Emhyr mam anegdotke odnośnie tego. Stoję ostatnio przed hard rock Cafe, widzę reklamę Messiego z burgerem i myślę sobie w sumie nigdy nie byłem w hard rock Cafe, a tyle się o tym słyszało. Co mi tam wejde, wezmę albo tego burgera albo kawkę słyszałem że mają pyszna. Wchodzę, a tam tylko sklep z ciuchami, ani kawki ani burgera od Messiego :) czułem się jak w ukrytej kamerze jakby mnie ktoś prankowal, ale to nie był żart :D
4
@Kapitan hawk tak, już nawet w robocie gadalem z ludźmi, bo każdy ziewa i mówi że masakrę ma że się mu nic nie chce. Także pocieszyło mnie to bo myslalem ze tylko ja taką niemoc mam :D
0
@marcin62 ta i obiło mi się o uszu ze w tym sezonie jakas nowa aktorka petarda dolaczyla
1
@AnnaMarianna poza tortami to raczej większość. Dania główne, kuchnia polska, włoska, ogólnie europejska, owoce morze, trochę indyjskiej. Lubię przełamywać smaki, np filet z kaczki z glazurowanymi śliwkami i czekoladą to większość zachwala jak spróbuję. Na ostro fajnie czasami buritto meksykańskie zrobić, w wersji wege też super. Uwielbiam makarony, różne i na wszystkie możliwe sposoby, jednak często są mocno kaloryczne więc niezbyt często je robię. Teraz wiadomo wakacje idą to trzeba parę kg zredukować ^^
0
@Natrafiony tutaj zostawmy wątek kontrowersji chociaż również jestem zdania ze Marciniak dzisiaj skiepskie zawody i większość gwizdał pod real, ale mniejsza o to. Na penwo nie był to pewny mecz w wykonaniu Realu i takie faktycznie już nie pamiętam. Chelsea w dwumeczu gniotło zdecydowana większość czasu. Zresztą PSG to samo. Sporo szczęścia i mała skuteczność rywala po raz enty. Powodzenia dalej, wydaje mi się że z City może być podobnie :D
4
Odnośnie ZP to duże znaczenie będzie mieć LM. Jeśli wygra City lub LFC i jednocześnie dorzuca majstra premier league to De Bruyne lub Salah zrobią to
0
@Gibbon_FCB ręka nie ręka, ale tak lepsza w dwumeczu była Chelsea tylko co z tego. PSG również było lepsze. Czekać teraz na City które będzie dominować przez 1,5 meczu żeby z dupy po jakimś wylewie dostać 2 gongi i papa xd
1
Saul.... .. XD.
1
Haha Jorginho sam na sam i kiks w Pile dobrze nie trafia powiedzcie ze to nie jest fart :D
0
Haha ale znowu fart w polu karnym Realu niesamowite :D
0
Czwarty raz Kurtula, na pełnym spokoju tam błędu nie będzie xd
5
Trzeci raz Courtouis stykowo piłkę wybija, ale to raz Mendiemu babol się przytrafi^^