2

Idzie kontra Traore prosto w chłopa wbiega

1

Ale się nam duplo, mógł to gwizdnąć spokojnie.. Mamy szczęście dzisiaj na prawdę, Frankfurt mógł już wsadzic ze 2 lekko.

8

Traore sam robi za dwuosobowy mur

2

@Mario96w nie wiesz jakiego mam to nie docinaj. Swiatlowod 400mb wszystko śmiga ja 4k tylko viaplay na 720 nie ogarnia

5

Ale mnie wkur to viaplay, Wam też co chwilę przełącza jakość i przycina??

0

@Ghotti przecież już prognozują 2023 na poziomie 9%, a prognozy zazwyczaj są niższe :)

0

@Sau_Ron tak powiedział, że grając tak jak wczoraj nie odrobią straty.

1

@szoch6 niektorym nie przegadasz. Szkoda, że takich ludzi jest większość i w wyborach PiS pyk 40 procent :) już od lat się mówi, że nie będzie czego zbierać, a teraz to powoli staje się faktem. Kraj z dykty.

1

@kempnou ale o tym właśnie napisałem. W Polsce inflacja właściwie już na poziomie 10,9%, zeszły rok zamknięty na blisko 9%, a takie inne kraje jak mówisz to mają w tych czasach po 4-6% przecież to prawie 2 razy mniej miesiąc po miesiącu. O tym mówię, że zamiast rozmawiać o konretach to łatwo teraz pisiorom powiedzieć "jest wojna, ceny rosną wszędzie". Tak tylko zasadnicze pytanie ile więcej, bo większość krajów europejskich my przebijamy niemal dwukrotnie!

6

Sporo wpisów o wzrost cen kredytów, gazu, paliw, jedzenia, materiałów budowlanych i tak można by wymieniać. Najlepsze jest to, że większość ludzi (nie mówię o tutejszych użytkownikach, a ogółem ludzi w kraju) i tak nie da sobie wmówić że doprowadziła do tego polityka PiSu tylko to co im PiS wmowi w tej jednej wielkiej propagandzie. Wcześniej covid, teraz wojna. Wszystko pisowi spada jak gwiazdka z nieba i mogą dalej prowadzić swoją politykę :) inne kraje też dotyka covid czy wojna tam już takich drastycznych wzrostów nigdzie nie ma, ciekawe.. :) o tym przeciętny wyborca pisior już nie pomyśli.

0

@panczo niby tak, chociaż na kilka moich noclegów w różnych miastach zazwyczaj trafiałem dobrze i mam mile wspomnienia :D raz było tak że gość chrapal jak traktor i cały pokój spać nie mógł więc można zabrać stopery na wszelki wypadek :D

Wracając jeszcze do Barcelony, ludzie w hostelach oblusga znaczy zazwyczaj też są mili i w razie problemów może coś by wymyślili zmienili pokój czy coś. Pamiętam jak byłem to laska z recepcji chodziła po korytarzu z rana i tańczyła śpiewając despacito które aktualnie było hitem, też fajny obrazek na dzień dobry. Dużo pozytywnej energii ludzie mają w takich miejscach i uważam że warto też tego doświadczać jak tylko ma się taka mozliwosc:)

0

@KapiFCB byłem, polecam. Byłem w pokoju damsko męskim. Ja, dwóch moich kumpli i 5 lasek, dwa łóżka były wolne. 2 argentynki, z czego jedna to było złoto 9/10, Malina się nazywała coś pięknego :D dodam że nie krępowała się dziewczyna żeby korzystać w jednym czasie z łazienki, np pytała czy może wejść pod prysznic jak myłem zęby lub przebierała się topless zaraz przy moim łóżku. Nie powiem musiałem trzymać bydlaka na wodzy, bo widoki były przednie, a widziałem wszystko łącznie z pierozkiem :D uprzedzając pytania, niestety nic więcej nie wyszło ^^

0

@priest9999 wykończenie Benzemy zrobiło robotę. Inaczej tak jak mówisz mogło być 1.1 lub 2.2 i też by było ok nikt by zdziwiony nie byl. Chelsea fatalnie w obronie w 1 połowie zagrała.

1

@bartekvisca poza liga mistrzów

0

@TheNekro94 dlatego ja dalej podtrzymuje, że ważne jest wyjść z grupy mimo słabej formy (rok temu real rzutem na taśmę z Interem), w tym roku też problemy mieli, mniejsze ale jednak. Nam zabrakło wcisnąć jedna bramkę Benfice gdzie dominowaliśmy i kto wie, być może teraz bylibyśmy też już jedna noga w półfinale i faworytem do wygrania rozgrywek. Dużo zależy od formy dnia, trochę szczęścia. Real zagral wczoraj lepiej, ale wynik mógł być różny.

1

@ricardo0705 mundial akurat jest już po rozdaniu balona, więc nie będzie mieć nic do rzeczy. Jedynie LM i indywidualne osiągnięcia. Benzema statystykami już top3 sobie moim zdaniem zapewnił. Zobaczymy kto wygra LM

0

@Piotr,1985 dzisiaj dobrze grają

11

@Kurkmen No dobrze, ale co ma wynikać z tego wpisu? Czy jesteśmy świadomi że trzeba pomoc? Tak. Czy jesteśmy świadomi że wydamy na to sporo pieniędzy? Tak. Czy jesteśmy świadomi że odbije się to na cenach i naszych kieszeniach? Tak. To już któryś taki wpis i nie bardzo wiem co ma na celu?

0

@AmigoBlancos ja obstawiam, że Real może wyjść zwycięsko. Chelsea aktualnie nie prezentuje jakiejś wybornej formy, plus sporo problemów w klubie. Jak dzisiaj wygrają dwoma bramkami to będę mocno zaskoczony. Bardziej skłaniam się w stronę remisu.

0

Jak to dokładnie fedek powiedział z tym guczi sruczi?xd

5

@Songo91 osobiście uważam Hiszpanie za mocniejszy zespół niż Niemcy.

0

@Patrykl145 nie żartuj. Jak dla mnie idealna opcja na rezerwowego. Śmieszne pieniądze, a wnosi do zespołu na prawdę dużo alternatyw. Bez dyskusji powinien zostać niezależnie od sytuacji Dembele w dalszym ciąg w roli ważnego zawodnika do rotacji.

0

@Ghotti jak zawsze do wylosowania, można się bodajże już zapisywać. Natomiast cena biletu to kropla w morzu wydatków jakie będzie trzeba ponieść by zobaczyć mecz na żywo.

1

@AnnaMarianna wszystko zależy od drugiej osoby oraz aktualnej sytuacji zyciowej. Miewałem takie dziewczyny z którymi pisałem cały dzień, takie z którymi gadalem godzinami dziennie przez telefon, ale i takie z którymi mniej lub rzadziej się kontaktowałem. To zależało od czasu jak byłem na studiach i miałem sporo wolnego to mogłem lecieć z tematem, ale jak się ma więcej obowiązków życiowych i pracę to nie zawsze jest czas i ochota do nadawania 24/7 co nie znaczy żeby podchodzić inaczej czy gorzej do relacji.

1

@Hubsao super, że taki wynik.

0

@Cwaniak4 ludzie sami sobie gotują taki los. Zatrważające jest to ile ludzi ma wyprane mózgi przez PiS lub ilu w tym kraju jest bezmózgów. Jak PiS wygra kolejne wybory to nie będzie już nadziei na jakąkolwiek poprawę za naszego życia.

0

@The_Man morawiecki mówił o 6 kwietnia benzyna po 4,5 :D

3

@VanBest 2023. Generalnie najważniejsze kontrakty to Gabi, Araujo, Dembele. Z resztą kluczowych graczy jest spokój na 2-3 lata, więc oby tylko ich przedłużyć i można grać dalej.

7

@masq Alves? Nie żartuj :p najsłabszy u nas, nie nadazal, ślizgał się i przewracał o własne nogi. Kilka razy Araujo naprawiał jego błędy, Urugwajczyk gral za 2 i pokrywał obie pozycje w obronie.

0

Ładnie ferran znowu doszedł do sytuacji ;>>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?