Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Idzie kontra Traore prosto w chłopa wbiega
1
Ale się nam duplo, mógł to gwizdnąć spokojnie.. Mamy szczęście dzisiaj na prawdę, Frankfurt mógł już wsadzic ze 2 lekko.
8
Traore sam robi za dwuosobowy mur
2
@Mario96w nie wiesz jakiego mam to nie docinaj. Swiatlowod 400mb wszystko śmiga ja 4k tylko viaplay na 720 nie ogarnia
5
Ale mnie wkur to viaplay, Wam też co chwilę przełącza jakość i przycina??
0
@Ghotti przecież już prognozują 2023 na poziomie 9%, a prognozy zazwyczaj są niższe :)
0
@Sau_Ron tak powiedział, że grając tak jak wczoraj nie odrobią straty.
1
@szoch6 niektorym nie przegadasz. Szkoda, że takich ludzi jest większość i w wyborach PiS pyk 40 procent :) już od lat się mówi, że nie będzie czego zbierać, a teraz to powoli staje się faktem. Kraj z dykty.
1
@kempnou ale o tym właśnie napisałem. W Polsce inflacja właściwie już na poziomie 10,9%, zeszły rok zamknięty na blisko 9%, a takie inne kraje jak mówisz to mają w tych czasach po 4-6% przecież to prawie 2 razy mniej miesiąc po miesiącu. O tym mówię, że zamiast rozmawiać o konretach to łatwo teraz pisiorom powiedzieć "jest wojna, ceny rosną wszędzie". Tak tylko zasadnicze pytanie ile więcej, bo większość krajów europejskich my przebijamy niemal dwukrotnie!
6
Sporo wpisów o wzrost cen kredytów, gazu, paliw, jedzenia, materiałów budowlanych i tak można by wymieniać. Najlepsze jest to, że większość ludzi (nie mówię o tutejszych użytkownikach, a ogółem ludzi w kraju) i tak nie da sobie wmówić że doprowadziła do tego polityka PiSu tylko to co im PiS wmowi w tej jednej wielkiej propagandzie. Wcześniej covid, teraz wojna. Wszystko pisowi spada jak gwiazdka z nieba i mogą dalej prowadzić swoją politykę :) inne kraje też dotyka covid czy wojna tam już takich drastycznych wzrostów nigdzie nie ma, ciekawe.. :) o tym przeciętny wyborca pisior już nie pomyśli.
0
@panczo niby tak, chociaż na kilka moich noclegów w różnych miastach zazwyczaj trafiałem dobrze i mam mile wspomnienia :D raz było tak że gość chrapal jak traktor i cały pokój spać nie mógł więc można zabrać stopery na wszelki wypadek :D
Wracając jeszcze do Barcelony, ludzie w hostelach oblusga znaczy zazwyczaj też są mili i w razie problemów może coś by wymyślili zmienili pokój czy coś. Pamiętam jak byłem to laska z recepcji chodziła po korytarzu z rana i tańczyła śpiewając despacito które aktualnie było hitem, też fajny obrazek na dzień dobry. Dużo pozytywnej energii ludzie mają w takich miejscach i uważam że warto też tego doświadczać jak tylko ma się taka mozliwosc:)
0
@KapiFCB byłem, polecam. Byłem w pokoju damsko męskim. Ja, dwóch moich kumpli i 5 lasek, dwa łóżka były wolne. 2 argentynki, z czego jedna to było złoto 9/10, Malina się nazywała coś pięknego :D dodam że nie krępowała się dziewczyna żeby korzystać w jednym czasie z łazienki, np pytała czy może wejść pod prysznic jak myłem zęby lub przebierała się topless zaraz przy moim łóżku. Nie powiem musiałem trzymać bydlaka na wodzy, bo widoki były przednie, a widziałem wszystko łącznie z pierozkiem :D uprzedzając pytania, niestety nic więcej nie wyszło ^^
0
@priest9999 wykończenie Benzemy zrobiło robotę. Inaczej tak jak mówisz mogło być 1.1 lub 2.2 i też by było ok nikt by zdziwiony nie byl. Chelsea fatalnie w obronie w 1 połowie zagrała.
1
@bartekvisca poza liga mistrzów
0
@TheNekro94 dlatego ja dalej podtrzymuje, że ważne jest wyjść z grupy mimo słabej formy (rok temu real rzutem na taśmę z Interem), w tym roku też problemy mieli, mniejsze ale jednak. Nam zabrakło wcisnąć jedna bramkę Benfice gdzie dominowaliśmy i kto wie, być może teraz bylibyśmy też już jedna noga w półfinale i faworytem do wygrania rozgrywek. Dużo zależy od formy dnia, trochę szczęścia. Real zagral wczoraj lepiej, ale wynik mógł być różny.
1
@ricardo0705 mundial akurat jest już po rozdaniu balona, więc nie będzie mieć nic do rzeczy. Jedynie LM i indywidualne osiągnięcia. Benzema statystykami już top3 sobie moim zdaniem zapewnił. Zobaczymy kto wygra LM
0
@Piotr,1985 dzisiaj dobrze grają
11
@Kurkmen No dobrze, ale co ma wynikać z tego wpisu? Czy jesteśmy świadomi że trzeba pomoc? Tak. Czy jesteśmy świadomi że wydamy na to sporo pieniędzy? Tak. Czy jesteśmy świadomi że odbije się to na cenach i naszych kieszeniach? Tak. To już któryś taki wpis i nie bardzo wiem co ma na celu?
0
@AmigoBlancos ja obstawiam, że Real może wyjść zwycięsko. Chelsea aktualnie nie prezentuje jakiejś wybornej formy, plus sporo problemów w klubie. Jak dzisiaj wygrają dwoma bramkami to będę mocno zaskoczony. Bardziej skłaniam się w stronę remisu.
0
Jak to dokładnie fedek powiedział z tym guczi sruczi?xd
5
@Songo91 osobiście uważam Hiszpanie za mocniejszy zespół niż Niemcy.
0
@Patrykl145 nie żartuj. Jak dla mnie idealna opcja na rezerwowego. Śmieszne pieniądze, a wnosi do zespołu na prawdę dużo alternatyw. Bez dyskusji powinien zostać niezależnie od sytuacji Dembele w dalszym ciąg w roli ważnego zawodnika do rotacji.
0
@Ghotti jak zawsze do wylosowania, można się bodajże już zapisywać. Natomiast cena biletu to kropla w morzu wydatków jakie będzie trzeba ponieść by zobaczyć mecz na żywo.
1
@AnnaMarianna wszystko zależy od drugiej osoby oraz aktualnej sytuacji zyciowej. Miewałem takie dziewczyny z którymi pisałem cały dzień, takie z którymi gadalem godzinami dziennie przez telefon, ale i takie z którymi mniej lub rzadziej się kontaktowałem. To zależało od czasu jak byłem na studiach i miałem sporo wolnego to mogłem lecieć z tematem, ale jak się ma więcej obowiązków życiowych i pracę to nie zawsze jest czas i ochota do nadawania 24/7 co nie znaczy żeby podchodzić inaczej czy gorzej do relacji.
1
@Hubsao super, że taki wynik.
0
@Cwaniak4 ludzie sami sobie gotują taki los. Zatrważające jest to ile ludzi ma wyprane mózgi przez PiS lub ilu w tym kraju jest bezmózgów. Jak PiS wygra kolejne wybory to nie będzie już nadziei na jakąkolwiek poprawę za naszego życia.
0
@The_Man morawiecki mówił o 6 kwietnia benzyna po 4,5 :D
3
@VanBest 2023. Generalnie najważniejsze kontrakty to Gabi, Araujo, Dembele. Z resztą kluczowych graczy jest spokój na 2-3 lata, więc oby tylko ich przedłużyć i można grać dalej.
7
@masq Alves? Nie żartuj :p najsłabszy u nas, nie nadazal, ślizgał się i przewracał o własne nogi. Kilka razy Araujo naprawiał jego błędy, Urugwajczyk gral za 2 i pokrywał obie pozycje w obronie.
0
Ładnie ferran znowu doszedł do sytuacji ;>>