25

@Archolos jak już powołujesz się na Elche to chociaz byś sprawdził że Barcelona z Elche ostatnio wygrała, a Real zremisował. Co do europejskich pucharów to też widzę że meczów nie oglądasz, bo Galatasaray było totalnie zdominowane przez Barcelone w każdym aspekcie, a Real z PSG w dwumeczu grał totalna padake przy czlapiacym Neymarze i Messim. Więcej farta niż dobrej gry i to każdy przyzna, więcej fajne samozaoranie argumentami typu Elche i puchary europejskie gratuluję :D

22

@Archolos a jak można uważać ze nie ma :D ile razy było tak że real grał kaszane, a udawalo mu się punktować. To jeden mecz, klasyk i może być różnie, a aktualnie Barca gra lepiej niż Real - fakt nie opinia.

1

Patrząc na terminarz to City ma w mojej ocenie dużo łatwiejsze spotkania do rozegrania i mecz bezpośredni u siebie. Walka będzie do końca.

0

@Azi wynajmujący wygląda na laika. Jest to jego pierwsze mieszkanie które wynajmował i jest przekonany że ma rację i jemu się należy. Dobrze ująłeś "widzimisie" przedstawił rachunki z firm zewnętrznych ze wziął ekipę do sprzątania (pranie ozonowanie tapicerek meblowych na tip top), ale jak mówię nie było o tym słowa wspomnianego wcześniej, bo jakby powiedział że tak chce mieć wysprzatane to bym nawet wziął dzień urlopu odkurzacz wodny załatwił i mu to sam wyczyścił ;) Swoje powiedziałem, ale argumenty do niego nie trafiają i jest przekonany że ma rację. Pozostaje odpuścic lub postraszyć sądem, natomiast pytanie czy sam sobie w kolano nie strzele w ostateczności i w sądzie mam szanse? Skoro nie było protokołu może to być potraktowane jako moje zaniedbanie.

0

Miał ktoś nieprzyjemności w związku z wynajmem mieszkania, kaucją i sprzataniem?

W skrócie: brak protokołu zdawczo odbiorczego. Wynajmujący odbebral wysprzatane mieszkanie nie mając większych zastrzeżeń (plamka na tapicerowanym narożniku - wynajmujący stwierdził że ma znajoma firmę sprzątająca i za jakieś 50zl to ogarniie).

Wynajmujący zwlekał ponad miesiąc z oddaniem kaucji, a koniec końców stwierdził że potrąci 680zl na poczet sprzątania (bez wcześniejszej informacji i dogadania się podczas odbioru mieszkania wszystko poza jedna plamka było ok), a samo mieszkanie sprzątane było dobre 2 dni i oddane w dużo lepszym stanie niż odebrane, natomiast brakuje protokołu i zdjęć więc żadna strona nie ma dowodów.

Kto ma "przewagę" i co w wypadku ewentualnej sprawie sądowej?

1

@AmigoBlancos osobiście nie lubię Borka. Wiem że ma wielu zwolenników, ale mnie bardzo irytuje. Uważa się niewiadomo za kogo i tak jak mówisz głosi ogólne populizmy, ubiera w ładne słowa a treści w jego wypowiedziach jest mało. Głównie sypie epitetami. Przy tym wszystkim czuć w nim dużo szydery i utożsamianie się z Realem przez co mam wrażenie że nie jest obiektywny co jest mało profesjonalne. Porównując do innych dziennikarzy sportowych to jest cienki dla mnie i tyle.

2

@socha Dani Alves i Dest.

5

Ale Depay podał....

0

@Arczek2001 tak chociaż mam nadzieję że nie wyjdzie on, a Dest bo inaczej będzie katastrofa.

0

Riki wchodzi trzymajcie mnie.

0

@marcin62 taa zdarza ;>

1

Pompujemy balanik przed el clasico? :D

1

Dembele po raz kolejny udowadnia jak genialnym jest piłkarzem. Ja nie mam wątpliwości że takich skrzydłowych jak on potrzebujemy mimo ze zdarza mu się popełniac banalne błędy.

1

@Wychowanek przecież nikt z nas nie wie o jakiej pensji mowa, więc możemy tylko dyskutowac o tym czy sam Messi powinien u nas grać czy nie. Ja uważam że zdecydowanie tak. Widziałem jak u nas debiutował, widziałem niemalże wszystkie mecze z jego udzialem, miałem te pieprzone szczęście oglądać go na żywo, to jest ktoś kto dał mi tyle radości że uważam że zawsze u nas grać powinien do końca kariery.

9

Leo to największa legenda naszego klubu i najlepszy pilkarz w historii futbolu. On powinien u nas zakończyć karierę i należy się to jak psu buda jemu i wszystkim kibicom. Miejsce dla niego zawsze u nas będzie i jeśli będzie opcja żeby wrócił w przyszłym sezonie to jak najbardziej tak. W Paryżu nic nie gra bo mu widać że mu nawet niespecjalnie zależy. Jeśli u nas miałby mieć takie nastawienie to oczywiście ławka, ale w kadrze miejsce powinien mieć. Oczywiście pensja już nie taka jak kiedyś, a średnia jaka w klubie jest. Natomiast niewykluczone że właśnie w Barcelonie odżyłby na nowo i zobaczylibyśmy znowu to monstrum w akcji. Jeśli ma wróci na swój poziom to tylko u nas i ja osobiście widzę go takiego, bo w ostatnim sezonie miewał takie mecze, chodźby el clasico gdzie w przerwie cały czerwony do szatni schodził. Świat zasługuje na jego najlepsza wersję, a ona jest możliwa tylko tutaj. Emocje, adrenalina, zaangażowanie to wszystko wróci jak Leo poczuje ze wrócił do domu i tu wszyscy go kochają! VeB!!!

0

@Gavinho też mi aż szkoda pogody, ale kac morderca nie ma serca.

0

@Uukasz_93 zgadza się, natomiast łatwo to mówić trenerowi który ma najlepszych graczy na świecie w swoim zespole i większość usposobiona jest ofensywnie i posiada świetna technikę. Słabsze kluby kombinują taktycznie, żeby wyrwać jakieś punkty znaotowac wyniki co przeklada się na cenna dla nich kasę.

0

Czarnobyl, elektrownia, wojna. Zagrożenie i płyn lugola mit czy kit?

Co sądzicie? Czytałem parę dni temu jakiś artykuł że nie ma już od wielu lat żadnego zagrożenia w związku z Czarnobylem, ale czy aby na penwo?

0

@Hanok od godziny 20 do 1 w nocy polowałem. Przez dwie godziny co chwilę wyrzucało ale w końcu się udało

0

@TheNekro94 ok teraz dostałem wszystko ok :)

0

Dostaliście potwierdzenia zakupu biletów na repke? U mnie płatność w nocy pobrana, miejsca wybrane niby wszystko przeszło a na mailu nic z PZPN.

10

Same wrrzutki są ok, ale nic bardziej nie irytuje jak niecelne wrrzutki. De Jong nie dostał ani jednej piłki w 15min. Wszystko albo w ręce Peni albo zbyt płasko i w obrońcę. Wrrzutki FATALNE

0

Na 100 wrzutek 101 w ręce bramkarza

0

Brawo w końcu za próbę strzału de Jonga. Potrzebujemy więcej tego.

BTW. Alba póki co najlepszy u nas, świetna forma ostatnio

1

Garcia dobrze rozgrywa tak? ;>

0

@KrychaFCB wczoraj i kilka tygodni na tle najlepszego zespołu Laliga próbkę swoich możliwości już pokazał ;)

2

@kaamil1910 widzę pewna analogię. Messi marnuje karnego z PSG co praktycznie pozbawia nas szans na awans i to samo w dwumeczu tutaj, w 1 meczu też zmarnował karnego. Nie jest to jego stały fragment i nie powinien go wykonywać, są lepsi w tym aspekcir w każdej drużynie.

0

Ogólnie dobry mecz, zupelnie inne oblicze Realu niż w 1 meczu. Do przerwy myślałem, że wszystko pod kontrolą, ale jak już Donnaruma popełnił błąd to Real poczuł krew i czułem że wygrają to. Dzisiaj różnica jak to zazwyczaj w piłce to różnica błędów w obronie, a nie dyspozycji formacji ofensywnych. 3 bramki Realu po 3 błędach obrony (1-donnaruma, 2-hakimk złamał linie spalonego jak amator, stal jak kolek kilka sekund a doskonale widział cała formacje linie obrony kolegów i wysuniętego Benzeme, 3 - Marquinhos niepotrzebne chaotyczne wybicie prosto na wbiegającego Benzeme). Przy czym bramki PSG prawidłowo anulowane, obrona Realu zagrała bezbłędnie. Cała linia lapala graczy na spalonych i co tu dużo mówić, to są te detale.

1

@Bykunn dokładnie. Teraz ceny dźwigali z dnia na dzień jak baryłka szla do góry, zapasow nie było w ogóle. Teraz też na stacjach często plakietki ze brakuje tego lub tego więc zapasow nie ma. Także ciekaw jestem czy tak szybko będą obniżać też a jak nie to jakie tłumaczenie będzie

0

@patry295 tak widziałem też cenę hurtowa zgadza się. Pytanie w takim razie to co hurciarze nie będą się spieszyć z obniżka cen skoro baryłka tak mocno leci w dół? Zobaczymy co jutro będzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?