Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB nie ma czegoś takiego jak średnia czy stosunek, znaczy jest ale na jej podstawie nie można wnioskować jakie mecze będą transmitowane w przyszłości na danej stacji. Każda stacja na przemian co tydzień ma prawo wyboru pierwsza meczu jaki chce transmitować. Do oglądania Laliga od lat już potrzeba mieć zarówno canal plus jak i eleven i nikogo to nie powinno dziwić. Osobiście mam canal plus, eleven, polsat premium oraz viaplay bo wszystko to jest potrzebne do oglądania Barcy. Oczywiście można iść też w internetowe streamy itp.
1
@AllBundy a my na pierwszej lini frontu, więc w skrócie tak mamy przerąbane. Możemy mieć piekło u siebie. Chociaż ciągle jest nadzieja.
17
@cules100pro hmm jakie szanse są zestrzelenia skoro z Rosji na Ukrainę jest rzut beretem, a z USA do Europy w pizdu i jeszcze trochę?
0
Tak apropo atomówek. Mówi się o tym od lat jako największym zagrożeniu. Państwa jakoś bardzo nie panikują. Czy nikt nie ma broni antyatomowej tak żeby przechwycić lub jakoś rozbroić te broń w krytycznej sytuacji? Pytam bo kompletnie się nie znam
2
@MysticCat co? Trump już dawno by siedział u Putina i popijał z nim wódeczkę. Niektórzy to na prawdę zero pojęcia o polityce mają.
0
@wojopancer mówisz o skimie. Bardzo fajna rzecz, można się pobawić.
0
@Kurkmen zgadza się, ale co w związku z tym mamy my pozwolić rozdupcyc wszystko w drobny mak nic nie robiąc?
0
@ferdas_rawa mówisz o elektronice i półprzewodnikach. Sytuacja teraz będzie dotyczyć znacznie większej ilości komponentów nie tylko elektronicznych. Szykują się spore przestoje w różnych branżach produkcyjnych. Jak to wojna odbije się mocno na gospodarce.
0
@Janas11224 jak na razie. Póki co to krótkie przestoje, ale zanosi się na dłuższe. O koncernie audi akurat nic nie wiem, natomiast wojna się dopiero zaczęła i żaden zakład produkcyjny nie będzie już informować swoich klientów o opóźnienieniach skoro nie są jeszcze potwierdzone. Można sobie wyobrazić tylko, że jeśli fabryki mają dostawców na Ukrainie to raczej nikt tam już słuchawki nie podniesie w tym momencie. Stan wojenny i produkcja stoi.
0
@Survier to może świadczyć o dezinformacji. Ja sam nie wiem w co wierzyć, a wydaje mi się że dane takie mogą być reszcie świata sprzedawane tylko po to żeby podnieść morale, zachęcić do pomocy i walki z Rosją.
0
@Janas11224 zatrzyma, bo nie istotne że większość jest z innej części świata. Wystarczy kilka z Rosji czy Ukrainy gdzie panuje wojna i przerwie to cały łańcuch dostaw. U nas Fiat w Tychach zatrzymać się ma za tydzień. BMW w Lipsku już stoi. Można wymieniać, będzie to miało spore konsekwencje na pewno, chociaż nie jest to teraz oczywiście najważniejsze.
0
@Janas11224 o czym Ty piszesz? :p
0
@Nazio87 i do całej reszty świata, bo fabryki się powoli zatrzymują z powodu braku komponentów xd
0
@IronSanHybrid wstrzymane, bo same zakłady jak jeszcze nie stoją to lada moment przestaną produkować z powodu braku komponentów.
0
Czy jest znana drabinka? Wg flaschore my w kolejnym meczu z Sevilla??
0
@MarcelNJ11 No co Ty nie powiesz :D
0
@Chaoss już się coś szykuje pod nasz granicą. 3 w nocy nalot Kijowa, wszyscy do bunkrow. Oby za parę dni czy tygodni nie wjeżdżali tak na nas..
0
@barcelonaLM nie chce ruskich i młotów. Reszta może być.
0
Ter stegen ostatnio mówił że w formie jest. No super, kolejna bramka na jego konto, kolejny błąd. Wcześniej wybijanie piłki w aut. W meczu z Valencia samobój, teraz bez potrzeby wychodzi i karnego daje. Rozdaje prezenty rywalom co mecz. Żenada
0
@SelloutCrowd czyli nie jesteś w stanie nic powiedzieć tylko odsyłasz do lektury spoko :P
0
@SelloutCrowd to jeśli mógłbyś mi coś więcej na ten temat powiedzie to byłbym wdzięczny bo ciekawy temat
1
@kuz jeśli nie było się w wojsku to jaka dezercja?
0
@masq zapewne zdecydowana większość, chyba nic dziwnego.
0
@Daviix7 niekoniecznie z płucami to musi być związane. Polecam wizytę u laryngologa jeśli chodzi o oddychanie może to być kwestia zatok. Ja przeszedlem covida 1,5 roku temu i początkowo miałem problem z klatka piersiowa kłucie gdyż tam jakieś pęcherzyk isie zrobiły ale to przeszło, natomiast zostało przewlekłe zapalenie i powiększenie małżowiny w przegrodzie nosowej czy jakoś tak. W konsekwencji miałem płytszy oddech, gdyż w krzywej przegordzie zmoenszyly się kanaliki. Aktualnie zapisuję się na zabieg prostowania przegrody i pomniejszenia małżowiny. Odnośnie badań to byłem na tomografie zatok i z tym poszedłem do laryngologa ten wszystko zobaczyl na wynikach badań.
1
@Andi18 euphoria HBO
7
Kowal wyjaśnił. "Nie, nie Koeman nawet jakby miał trio z Paryża to by dalej grał to co grał" haha
1
@The_Man nic napoli nie gra, jednej akcji nie potrafią skonstruować, zaskoczony jestem tak beznadziejnym poziomem
0
@Deraxium tak błyszczał, koncert w jego wykonaniu. Jestem sklonny stwierdzić że to jego najlepszy występ odkąd u nas grał. Rewelacja i bezbłędny zarówno w defensywie jak i ofensywie czy przy konstruowaniu akcji gra z klepki na małej przestrzeni. Chodziła pilka aż miło jego strona.
0
@Uukasz_93 to prawda obok bólu ucha najgorszy ból. Współczuję, też kiedyś przez to przechodziłem, później zacząłem dopiero dbać o zęby, bo wiadomo mądry polak po szkodzie. Tobie też polecam, jak się tematu nie zaniedba to później takich hecy nie ma
7
@ZiggyStardust niestety, ale prawda taka ze mats puszcza prawie wszystko co leci w światło bramki. Końcówka meczu dzisiaj na plus, obronił coś tam kilka razy, ale jednak statystyki nie kłamią. Bardzo lubię matsa ale nie wiem skąd nagle taki spadek formy, może zatracił pewność siebie i mental po tych ostatnich kompromitacjach w LM.