Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kurkmen co to jest w obliczu 500 plus które rozdają miesiąc w miesiąc?
0
@Messibestplayerintheworld wczoraj dobry występ, ale nie przesadzajmy zazwyczaj jednak grał jak ten przysłowiowy placek. Nie rozumiem zachwytów mimo podkreślam dobrego występu. Sam przytoczyłeś statystyki i wynika jasno że faktycznie był większość meczu bezrobotny. Druga sprawa nie miał przy sobie napastnika typowej 9tki to też chyba nikogo nie dziwią wygrane pojedynki powietrzne z takimi tuzami jak Rodrygo?
0
@Qba2312 może byłoby i 7 do jaja, bo większe problemy bylyby w obronie skoro przy 4 pomocnikach nie mogli ogarnąć to co dopiero z napastnikiem. Piłek wiele i tak by nie dostał bo Real nie stwarzał wiele zagrożenia więc nie wiem czy by coś wsadził.
0
@Survier miło patrzeć na takie obrazki. To jest DRUŻYNA :)
1
@Dejwol ja ubolowam jak gramy wcześniej np 18.45 liga Europy. Nie nadążam wrócic z pracy, więc wolałbym się nie wysypiać niż nie mieć możliwości obejrzenia także nie narzekałbym na Twoim miejscu :)
0
@PatrychoO i co chodziło z tą kula, skojarzył mi się dragon Ball i smocze kule mocy xd
0
@Archolos jak nastroje do przerwy? ;) już klasyk pokazał Barcy miejsce w szeregu?
0
Ciekawe jaki wskaźnik xG koło 3 będzie?
4
Panie i Panowie. Jest PIĘKNIE!
Czy jesienią z Koemanem na ławce, bez Messiego z wizja bankructwa ktoś przypuszczał ze tak może to wyglądać w marcu?
VeB!!!
0
Auba z Alaba wymienili się uśmiechami. W sumie nie tak dawno rywalizowali ze sobą w Klasikerze, a dzisiaj w El Clasico, niezła historia :D
2
@zaiks nie trzeba było czekać do wieczora na przegrana kuponu :D
2
@Damian11 umiejętności ma ciągle duże, ale widać spory spadek zwinności i szybkości chyba przytył kilka kg. Natomiast najważniejsze to co piszesz, on ma tak bardzo wywalone już że dramat. Nieprofesjonalizm pełna gębą, bez zaangażowania nie ma szans na grę o najwyższe cele.
2
@zaiks podbij sobie bvb lub PSG fajne kursy
5
@Janiama pomyśleć że takie zbrodnie działy się nie tak dawno temu. To koszmar, czy ktoś sobie wyobraża że takiego coś dotykało zwykłych ludzi takich jak my? Pomyśleć gdyby coś takiego działo się teraz i przykładowo nas braliby do obozu na pewna śmierć za posiadanie głupiego radia? To się w głowie nie mieści
0
Idealne losowanie dla nas. Rewanże u siebie, drabinka też po naszej stronie. Musimy to wygrać
0
@taris problem w tym że nie każdy gracz godzi się na rolę zmiennika. Adama na taką rolę na pewno się zgodzi, więc moim zdaniem to ważny zawodnik dla nas i powinien zostać. Jeśli zostanie Dembele to jest idealny do rotacji, jeśli odejdzie dembele to trzeba ściągać innego skrzydłowego np Raphinie, ale Adama musi zostać. On się godzi na rolę w zespole jaka obecnie ma.
1
@kaamil1910 tak odstaje, przede wszystkim finansowo, sportowo również. Te wyniki tylko mydla oczy. W Laliga potrzebne są zmiany.
5
@Przemek2323 nic dziwnego. W 1 kolejności z Ukrainy uciekali najbogatsi to raz, a dwa większość tych najbogatszych udała się w kierunku Warszawy lub Berlina.
0
@Danulek96 w 1 połowie na plus pomocnicy na minus napastnicy. Tak też wyglądała 1 połowa, dobre piłki od pomocników, dużo spoko gry w środku pola, ale marnowała wszystko nasz 3
1
Auba słabo za niego Depay od razu wejść powinien. Za Garcie Araujo inaczej będziemy kończyć mecz w 10. Te zmiany asap
1
@Jakchcesz wszystko siedzi w głowie. Mentalem Real zawsze nadrabiał. Gdy zaczęły się gwizdy na Ronaldo wtedy zaczął się kryzys, zgrzyty i słabsze wyniki. Tak nawet jak grają kiepsko to promują sami siebie i jakoś to idzie.
6
Jakie pary LM widzicie dalej?
Ja życzyłbym sobie:
Liverpool - Real
Chelsea - Bayern
Atletico - Manchester City
Benfica - Villareal
Z takim ułożeniem drabinki i gospodarzy byłoby git.
2
@BenBarca bilety w kasie na mecz na luźno dostaniesz, bez naciągactwa po uczciwej cenie. Ja za el clasico płaciłem 100eur więc wątpię żeby aż tak poszły do góry ceny na zwykły mecz.
Bilet na sagrade możesz kupić w kasie ale są spore kolejki polecam kupić online. Najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem, bo jak ja chciałem zwiedzać w okresie wakacyjnym to wejściówki były wyprzedane na 3 dni do przodu.
Transport metro.
Co zwiedzać? Jest bardzo dużo miejsc na 2 czy 3 dni nie wystarczy czasu. Oczywiście camp Nou :D sagrasa, park guell, stare Miasto w centrum, la ramble przy niej zaraz targ, uliczki zakamarki bardzo ładne w pobliżu, wzgórze montujic, pokaz wieczorny fontann, a z mniej popularnych to koniecznie bunkry bunekrs del carmel. To tak na szybko co do głowy mi przychodzi.
1
@Janas11224 czy już czasem nie przytaczales kiedyś tej historii?
5
@eckov nie chce mi się wierzyć że lfc oferuje taka kase. To centusie są. Gerard odleciał.
0
@dirtyman ale co tu się wielce znać. Reklama. Popularność generuje kasę. Jeśli w to nie zainwestujesz to nigdy nie zbudujesz globalnej marki. Myślisz że to samo się napędza? Gdyby nie reklama coca coli czy laysiw na każdym kroku to wydaje Ci się ze by to były najlepiej sprzedawane produkty w swoim segmencie? Bardzo wątpliwe.
1
@Mario96w
1.Rihanna
2.Shakira
3.Lady Gaga
5
@KrychaFCB zdecydowanie canal plus. Nie da się słuchać tych białych mierd na eleven. Dla mnie to jest abstrakcja, żeby być komentatorem sportowym i być tak stronniczym. Zero profesjonalizmu, obrzydzaja tylko odbiór meczu. Aż dziw bierze, że nikt nic z tym nie robi. Z imienia i nazwiska chyba wymawiać nie trzeba o kogo chodzi.
2
@VamosGirl do 4k brałbym lgoled55b13la
3
@Archolos ale kto tu się spina to ty zacząłeś dyskusje o tym że Barca nie ma szans :D większość zdrowo patrzących ludzi i ludzie którzy oglądają mecze piłki nożnej nie użyłaby takiego stwierdzenia. To jeden mecz, klasyk i w tym momencie wyraźnego faworyta nie widzę, a co dopiero ferować ze ktoś nie ma żadnych szans. Nie zdziwi mnie 3.0 dla Barcy ani 3.0 dla Realu.