Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn dobrze sie mowi komus kto juz ma wlasne mieszkanie co nie? :D
1
@LionelM95 poczekaj jeszcze rok, dwa. Moze nie beda po 500, ale po 250 czy 300 spokojnie patrzac na to co sie dzieje. Przy okazji, nie sama cena jest wyznacznikiem. Zeby ukryc teraz wzrost kosztow deweloperzy buduja co raz to mniejsze mieszkania za te same pieniadze. Kilka lat temu ludzie srednio kupowali mieszkanie o powierzchni prawie 60m kwadrat, a teraz juz tylko 47 :) tak o to mamy co raz to bardziej zamozne spoleczenstwo które na wlasny kat sobie pozwolic juz nie moze.
0
@Cule1234 a co ze zwyciestwem Norwegow?
0
@MesQueUnClub96 no i Norwegowie nie moga wygrac z Holandia
0
@Encore lub wygrana norwegow co sie tez przytrafic moze. No nic chyba nie ma na co liczyc, zbyt duzo zmiennych raczej bedziemy z gorszej pozycji wchodzic.
1
@barcelonaLM dokladnie, z gazem sie nie przejmuja leca rowno po 3.50 prawie. Idac tym samym tokiem to paliwo prawie po 7 powinno byc, ale wstrzymuja to strasznie. Dlugo tak nie pociagna
2
@Abominacja on ma niedowage zdecydowanie. Nie porownujac juz tutaj do pilkarzy Bayernu jak Goretzka itp. Przepasc, jak on ma pozniej walczyc i biegac jak jest anemikiem z niedowaga. Sama technika to za malo na topowy poziom, te czasy juz odeszly i nie wrócą
6
Podziwiam optymizm w sprawie Alvesa. Większość z tych osób pewnie nie oglądała jeszcze Barcy za czasów jego końcówki tutaj, albo już nie pamięta meczów w jego wykonaniu. Otóż na ów czas znaczna część z pocałowaniem ręki oddawała go za darmo i życzyła szerokiej drogi. Jego wrzutki na ślepo i wielkie braki w gry obronie w ostatnim sezonie były nie do zniesienia. Pytanie jaką jakość może on dać kilka lat później mając prawie 40stke na karku. Życzę powodzenia pilnując młodych szybkich takich jak np Vini w klasyku ;)
0
@Pawelec7 kazda firma ma swoje topowe modele warte polecenia. Wszystko zalezy od budzrtu. Bosch ogolnie dobry sprzet ma. Polecam forum goscia agdmaniak czy jakos tak, tam znajdziesz bardzo dobre polecenia w kazdej polce finansowej.
1
@AmigoBlancos Messi i CR
0
@Transu96 jak Ci sie gra carasco? Ja go rowniez trafilem z champions, ale jak dla mnie strasznie mozolny i drewniany. Nie wiem moze nie dostrzegam jakoegos potencjalu jak nim grac.
1
@baartekk97 dodatkowo w innych panstwach na zachodzie skupuja duzo szykujac sie na zime, gdyz moze brakowac pradu.
0
@clyde @Rust_Cohle odnosnie strzalow glowa. Prawdopodobnie trzymasz L2 (przycisk kontroli tempa ten od zastawiania) wtedy zawodnik probuje przewrotek itp. Co do celnosci strzalow to juz od bodajze fify19 jest jakis wskaznik strzalu jak za dlugo czy za krotko sie przytrzyma wtedy jest na czerwono i strzal nieudany. Trzeba sie wstrzelic w zielone pole wskaznika. Spoko ja tez tego nie ogarniam i strzelam zawsze po aucie, a moi przeciwnicy seryjnie laduja mi bramki :p
0
@Keson niestety to nie dziala ale NFZ. Nigdy jeszcze nie udalo mi sie skorzystac z nfz. Ubezpieczam sie prywatnie i do lekarzy rowniez chodze prywatnie inaczej bym sie nie doczekal na jakikolwiek zabieg, operacje, rehabilitacje czy leczenie jakie jiz mialem w zyciu. Wole nawet nie liczyć ile wydalem ja czy moj pracodawca na nfz odkad odprowadzam skladki na te zlodziejska instytucje.
0
@Keson prywatne ubezpieczenie to rozwiązuje. NFZ ssie po calej lini.
1
Do kogo pretensje teraz? Sedziego? Minguezy, Araujo, Frankiego? Dla mnie wina trenera. Wpuszczenie Puiga i reszty ofensywnych graczy ktorzy powinni dobic mecz, a przewracali sie o własne nogi i tracili kazda pilke do byl kryminal i musialo sie to tak skonczyc. Ciekaw jestem ile strat Puig zaliczyl bo mialem wrazenie ze co pilka to strata i kontra Celty :))
3
@ElTomas odpowiadam na pytanie. Lekarzy będzie mniej, będą jeszcze gorsi i słabiej wyksztalceni. Dobrze to jest teraz, ale sluzba zdrowia zamiast byc poprawiana to z roku na rok od dobrych paru lat jest w co raz gorszej kondycji wiec chyba wiemy czego sie spodziewac. Dobra zmiana, przynajmniej 500 plus i na taniego winiaka będzie więc po co komu lekarz :)
0
@Marcin91fcb ok dzieki chyba czaje. Czyli inter teraz drugi mecz wygrany i musza wygrac jeszcze raz z Realem lub Szachtarem wtedy upgrade jeden oraz kolejny wtedy za wyjscie z grupy zgadza sie?
0
@Transu96 a jak to jest jak mam Vidala Champions League to za wygrana dzisiaj dostanie upgrade?
0
@Vaven a dziwicie sie, ze w tak dzialajacym obecnie panstwie i bezprawiu, kazdy jest caly glupi i lekarze sami nie wiedza co moga robic i zwyczajnie mogli bac sie dokonac aborcji? Sluzba zdrowia lezy, lekarze pracuja po nascie godzin dziennie w niegodziwych warunkach, a sady sa zalezne od PiSu.
0
@FC1899Barca zaden z nich takich pieniedzy nie byl warty. Bartomeu sam nakrecil te karuzele zepsucia
21
@LS pomyslec ze mogla to byc kazdego z nas zona, siostra, mama. ***** *** i całą patologie ktora na nich glosuje.
0
@fcbheroes niefajnie, zdrowka duzo i oby obylo sie bez powiklan :)
0
@gumaz szakszuka przy weekendzie
0
@Batys podałbym ich o odszkodowanie od razu, ale nie byłem ich klientem.
3
@Rewolucja123 nie mogę już z tym DNA. Piłka się zmienię, trzeba podążać za tym, a nie żyć melancholijna melodia przeszłości i na siłę probowac grać tak jak kiedyś zgodnie z mitycznym DNA.
0
Plusem w kandydaturze Xaviego będzie to, że gorszy od Koemana być po prostu nie może. W związku z tym oczywiście, że warto spróbować. W katarze od kilku sezonów idzie mu bardzo dobrze, wiem że nie ma co porównywać, ale tak jak mówię kogoś i tak trzeba dać na to stanowisko, a gorzej nie będzie. Kasy na topowego trenera i tak nie mamy, a zresztą nie ma nikogo ciekawego na rynku w chwili obecnej. Także rozwiązanie z Xavim to jak dla mnie sytuacja Win Win.
0
Pomiajajc bramkę, nasza gra jest żenująco słaba. Tak slamazarnie wolne grającej drużyny to dawno nie widziałem. Na siłę utrzymywanie się przy piłce i mnóstwo niedokoladnosci. Do tego wszystko na stojąco.
0
@Emhyr pewnie kto by tam nie stał to by tyle strzelał. Liga holenderska i zespoły typu Ajax czy PSV strzelają w co drugim meczu po 7 goli. Taka siła ataku, że siłą rzeczy pewnie dostawał minimum po 5 setek na mecz to zawsze coś tam skończył :p
1
@NaFazieHitman no i? To nie jest kółko wzajemnej adoracji. Dla piłkarzy i trenera to praca, zarabiają grube miliony, a kibice mają prawo wyrażać swoje niezadowolenie, a nie przytakiwać. Luuk nie powinien nawet u nas murawy powąchać, a co dopiero grać w takich meczach.