Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mikiiki do wyciągnięcia 800zl, ostatnie wydarzenie na kuponie mam na podpórce Atletico u siebie, ale oczywiście muszą tym razem przegrac:)
5
Piekne są te wrzutki alby
1
Poleci ktoś dwa pewniaczki na ten weekend? Poza Realem :)
1
@Lionel_Messi10 eh liczyłem na dwie ekstra piłki Antoneli
2
Gra żenada. Dzięki Fati za zepsucie kuponu na 1500zl brakło tej 1 bramki Barcy. Nie spodziewałem się takiej kaszany na beznadziejne Dynamo
1
Ale mnie wkur.. ten mecz to jest niesamowite co my gramy
1
@HighestInTheRoom dokładnie, over 1.5 LFC weszło jak złoto, aż zaluje ze więcej nie dałem
3
@Kacper1432 zgadzam się, czasami coś skłoni do refleksji bo inny punkt widzenia zawsze jest dobry, nie wszystko jest czarne i białe. Ten przykład to absurd jak 99 procent ich postulatów. Można pomyśleć w tym wypadku, faktycznie to stresowe sytuacje i dzieci są im w szkołach poddawane. Pytanie czy to źle? Ani trochę, to proces kształcenia człowieka i nie możemy z dzieci robić cicijajek które nie będą wiedziały w przyszłości jak świat funkcjonuje.
0
@MesQueUnClub_87 za każdym razem gdy ktoś się zorientuje jakie są kolejki śmieszy mnie to tak samo. Serio to jeszcze kogoś dziwi skoro takie kolejki są od nastu lat, a co chwilę powtarza się ze sytuacja w służbie zdrowia jest co raz gorsza? Takiej ruiny jaka zostawi po sobie PiS to już nikt nie posprząta.
0
@bicik tvp sport
0
@Emhyr mocny argument. Jakby przyszedł do Podbeskidzia Bielsko-Biała to tez by był z miejsca gwiazda numer jeden :D
0
@Majkel12 innymi słowy zarobiony :D podziwiam, że się chce aż tyle czasu poświęcać na grę :p jeśli Cię to jara to spoko, ale polecam porobić też coś innego w wolnym czasie pozdro
1
@Kengo bardzo ryzykowne takie granie. Wystarczy że Mo wyłapie dluzsza kontuzje i po zakładzie
0
@Kgorecki2500 seguda nam raczej nie grozi, ale środek tabeli już tak
0
@Azi z taką grą LE? W życiu :) Ci co oglądają tylko LM maja wyobrażenie jakby w LE grały same ogórki, a to często bardzo solidne zespoły które walką i zaangażowaniem potrafią grać na świetnym poziomie. Nam do tego daleko.
4
Zmieni zmieni, niestety na jeszcze gorsze. Ciężko nawet zgadywać jak nisko upadniemy i kiedy ewentualny powrócimy do topu.
3
@Survier zawsze wspolczolem tym dzieciom, których rodzice są skrajnie nieodpowiedzialni i są antyszczepionkowcami. Za śmierć dzieci lub powikłania po chorobach z powodu nie szczepienia to rodzice powinni być stawiani przed sąd.
0
Zastanawiam się nad zakupem PC, a że nie interesowałem się tematem dobre 10 lat to pytanie skąd gdzie i jak najkorzystniej kupić? Nie chce niewiadomo jakiego kombajnu, chciałbym na nim popracować (proste programy typu excel) i popykać w jakieś gierki. Nie znam się na składaniu PC i nie wiem czy to się teraz opłaca. Pytanie jaki sklep ma dobry sprzęt w stosunku cena/jakość. Xkom? Może rozglądnąć się gdzieś indziej?
2
Hejt na rudego uzasadniony. Podzielam zdanie większości, ale dopóki będziemy grać de Jongiem w ataku dopóty nie będziemy strzelać bramek. Gość co mecz marnuje takie setki, że mam wrażenie że Rasiak miałby u nas już przynajmniej 5 bramek na tym etapie sezonu.
1
@FioletoweOczy skończ
0
@FC1899Barca Neymar faktycznie strasznie się spasł
4
@Bogan położeniu czego? Mamy mniej jakiś punkcików i co z tego? Wrzucasz coś po hiszpańsku bez tłumaczenia i zadajesz do tego pytania dziwne.
0
@OnlyBarcelona ukończyłem kosz, zaczynam hell.Ty też na konsoli grasz?
0
@OnlyBarcelona gram. Z sentymentu kupiłem na ps4. Jestem zawiedziony, sama rozgrywka sprawia frajdę, czuje ten klimat co kiedyś, ale żałuję że nie mam PC do tego. Na konsoli nie działa ani matchmaking, ani lobby, ani handel. Jednym słowem z fajnej gry online na ten moment jest praktycznie rozgrywka solo prywatna.
0
@Janas11224 dobrze wiedzieć, pytanie czy tyczy się tylko sprzętu elektronicznego?
0
@sendesara coś w tym jest, tym bardziej że aktualnie to Koeman jest zmuszony do stawiania na młodzież. Valverde nie był, mógł wystawiać ciągle Vidali itp, a mimo wszystko dał młodym pograć.
0
Pytanko, do kiedy i skąd najlepiej zamówić Fifę 22 żeby załapać się jeszcze na wersję w przedsprzedaży i otrzymać ją możliwie jak najwcześniej?
0
@blodziakk idąc takim tokiem to Real ma tylko Benzeme, a jakoś potrafią postrzelać ogórkom 4, 5 czy 6 bramek co kolejkę.
0
@goldmetaxa fakt dzisiaj nawet nie rozgrywa, a to w zasadzie jego jedyny atut. Bo ani do pojedynków powietrznych, ani do walki, ani sprintu czy pociągnięcia gry do przodu to się nie nadaje. Futbol się zmienił i trzeba nowoczesnego pomocnika na jego pozycje czym prędzej.
0
Niby nie ma się z czego śmiać, ale takiego kiepa jak Luuk De Jong to nie widziałem chyba nigdy :D
Chyba ze 4 kontakty z piłką w 1 połowie (odegranie główka na kontrę do rywala, niecelne odegranie na aut po wznowieniu z autu przez Mingueze, jedno celne odegranie do tyłu i raz spalony chociaż na spalonym on stoi pernamentnie bo wygląda jakby nie miał sił wracać). Najlepsze jest to że to kolejny taki jego mecz.