1

Ja nie wiem, że niektórzy jeszcze oczekują Halanda w jakim świecie zyja :D Barca to nie ta Barca co jeszcze kilka lat temu. Sytuacja finansowa klubu to ruina, mamy mniejszy budżet na transfery niż Rayo Valecano, a niektórzy napalają się na topowych napastników. Przyjdzie ktoś za free i tyle na co nas stać, nie ma co narzekać, 9tka jakąkolwiek jest potrzebna

2

@Odcinkowy a mówią Ci coś pożary w Grecji i Turcji gdzie odnotowano najwyższe temperatury w historii po 50 stopni?

2

@Kubox to jest oczywiste, względy bezpieczeństwa. Barierki lub wycięte drzewa bezpośrednio przy drodze. Nie tylko chodzi o zaśnięcie, może to być również niekontrolowany poślizg, bo tak również ginie wiele ludzi. Dzieciakom z LaRambli nie wytłumaczysz, tutaj większość prawka nawet nie ma, a pokolenie takie żeby tylko negować wszystko w internetach, bo uważają się za znawców wszystkiego. Oczywiście masz rację, przykra sprawa z tym chłopakiem.

0

@ptrx taa patelnie. U nas Brejt z takich patelni wykorzystuje raz na dziesięć prób.

1

Griez druga prosta strata przy dogodnej sytuacji drużyny. Poza tym niewidoczny, nawet w swojej specjalności czyli obronie

3

Lenglet trzyma poziom. Rzygać mi się chce jak na niego patrzę, zrobili go jak dziecko

0

@Jaca96 jak to niewiadomo co? Skoro prokuratura śledztwo prowadzi to jakiś akt oskarżenia musiał powstać?

2

@lucas/catalan sama by pewnie w podskokach uciekała po godzince, bo by miała ustawionych już kolejnych klientów :D

0

@BordeR Bytom? Na blachach z Bielska? :p

1

@LuisSalvano nic dodać nic ująć, niestety z taką linia ataku nic nie ugramy, sam Depay nie uciągnie. Pomyśleć, że wynagrodzenie Griezmana mógłby spokojnie mieć u nas z pocałowaniem ręki taki Haaland.

11

Powiem krótko. Nie jestem zadowolony z Griezmana i szczerze przy jego pensji pozbyłbym się go z miejsca. Jest dobry technicznie wraca do obrony i to w zasadzie tyle. Większość czasu niewidoczny, bez szybkości, malo zwinny, nie może zrobić różnicy, rzadko kogoś przedrybluje. My potrzebujemy z przodu grać na pełnych obrotach jak Depay, a Griez tego nie daje, za to swoim kontraktem blokuję możliwości sprowadzenia na prawdę wartościowych graczy.

0

Ciężki mecz i niestety trzeba wykorzystywać takie sytuacje jak ta Martina. Brakuje mu sporo jakości, a to będzie kluczowe w meczach z trudniejszymi rywalami.

0

@Rewolucja123 faktycznie, teraz Bilbao z mocnym wysokim pressingiem i widać klasę Erica. Spokój i dokładność w wyprowadzi piłek TOP

1

@ZiX haha dobre, zaśmiałem :d

1

Swoją drogą ciekawe dlaczego Koeman woli Erica od Araujo. Urugwajczyk ma świetne warunki fizyczne bardzo dobrze gra od zeszłego sezonu, a jednak nie w ogóle nie wychodzi w podstawie.

0

@kodi77 sredniawa jak sama nazwa wskazuje to 5/10 chyba że Ty skalę zaczynasz od 4 i dla Ciebie nie ma brzydkich dziewczyn :D

1

@Lionel_Messi10 ja sprawdzę, bo zawsze grałem na kompie, a teraz bym kupował na playstation i się zastanawiam jak tam będzie że sterowaniem i zbieraniem itemkow. Pamiętam, że na kompie jak coś dropilo to był wyścig kto pierwszy kliknie myszka :p

1

Jeśli są tu fani diablo 2 to z tego co wyczytałem od 20 do 23 sierpnia będzie dostęp do open bety, można sprawdzić jak wygląda i jak działa.

4

@PEDRIII platfroma

0

@Transu96 jakieś tipy? Pamiętam, że w 18stce wyczaiłem handel na kartach leczenia kontuzji, nikt tego nie skupował a schodziło jak ciepłe bułeczki, po 1 tygodniu gry miałem koło bańki ^^

1

@GeneralXavi maclemore cant hold us

0

Pytanko do fifowiczow. Ostatnio grałem bodajże w futa w 18stce. Czy obecnie znaczy w 22 będzie zarabiać się podobnie? Handel idzie łatwo? Czy może wystarczy spokojna gra robienie jakiś sbc i uzbiera się na jakieś legendy?

1

@AllBundy to był początek wszystkiego, ah ile by człowiek dał żeby się wrócić i z nieświadomością oglądać dalsze sukcesy. Najpiękniejsze lata w futbolu, jestem pewien że lepszych już nie będzie

0

@Kamiloza91 za 25 ?? Ja bym z pocałowaniem ręki oddał ich natychmiast za paczkę fajek. Niestety nie ma chętnych i nie widzę sposobu żeby za rok się znaleźli.

2

Niestety, ale klub dobijają długie chore kontrakty takie jak dla Lenglet, Umtitiego, Coutinho czy Pjanica. Na ten moment Koeman ma do dyspozycji 32 graczy sick!! Czemu się dziwić, że mamy około 90% wydatków na płace. Gdybyśmy mieli 8 piłkarzy mniej, w tym tych z tymi absurdalnymi kontraktami to wypłaty mogłyby być spokojnie na poziomie 60 max 70%. Jeśli tylko uwolnimy się z tych kamieni które ciągną nas na dno to możemy wyjść na prostą, zacząć notować dochody i zadbać o lepsze kontrakty dla naszych młodych gwiazd. Pytanie tylko czy zdążymy zanim inne kluby ich nie sprzątną, bo patrząc na kontrakt takiego Lengleta z datą 2026 to mam spore wątpliwości..

0

@tommyVERceti wykaz się czymś niestandardowym i nie wykosztuj się jeśli to początek znajomości. Zależy o czym wcześniej rozmawialiście, co ona lubi. Np może upiec ciasto/torta którego opakujesz a do środka na górę połóż pojedyncza róże?

2

@Oskar00 podpisuje się pod tym. Cóż, takie czasy nastały. Dzieciaczki nie mają co robić i godzinami przesiadują wypisując takie idiotyzmy, że niedobrze się robi czytając niektóre wpisy, a najlepsze jest to że myślą że są zabawni. Straszny wysyp, fajnie by było zrobić z tym porządek.

0

@VirtuoZ od razu coś mi się to wydawało podejrzane. 700 euro to śmieszna kwota jak na standardy zachodnie tym bardziej w takim mieście w centrum i w środku sezonu. Przeciętny hotel ma takie ceny.

7

@FC1899Barca ten Haaland to będzie złoto dla klubu który go kupi. Jest chory na punkcie wygrywania, będzie dawac z siebie wszystko przez długie lata, a potencjał ma niesamowity.

0

@prokofiew po tym sezonie aktywuje się klauzula 75mln i może odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?