Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wijnaldum będzie u nas w podstawie?
1
@DaPidejpi prowadzi się super. Miałem okazję prowadzić jedną z pierwszych w Polsce oraz model quadrifoglio. Piękne odczucia i wrażenia:) gdy objąłem kieownice pomyślałem wow ten samochód jest szyty na miarę pode mnie chyba.
2
@MSN30 zmień formatowanie komórki. Polecam szkolenie z Excela zakres podstawowy, bo jeśli masz problem z czymś takim, a pracujesz z Excelem to na pewno Ci się przyda.
0
@Rewolucja123 dokładnie powtarzalność. Jeśli z Pique w składzie traciliśmy średnio po 2 lub 3 bramki na mecz, a bez niego góra 1 lub często czyste konto to coś jest na rzeczy.
1
@Rewolucja123 to nie kwestia ustawienia, a piłkarzy. Przeanalizuj sobie ile w tym sezonie traciliśmy bramek gdy grał Pique na środku obrony, a ile gdy za niego był Araujo.
0
@Encore wg statystyk chyba cisną? :p
56
A i tak wrócił z kontuzji Pique, grał wszystko i przerznelismy z nim co się tylko dało.
3
@Nazio87 te wspomnienia są piękne i szczerze żal mi obecnego pokolenia, które siedzi przed komputerem. Moje dzieciństwo to słońce, pole, przygoda, beztroska zabawa całymi dniami i grono znajomych. Brzmi abstrakcyjnie, jak inny świat.
2
@dorkizos 5 Zidane,
Edit a nie sorki wcześniej miałem bodajże Owena z LFC zielony Carlsberg :D
9
@mercurial2000 dokładnie. Sprzedamy Messiego to dopiero będzie rewolucja i walka o conference league na calego :D
1
@MarioVeB! Twór nie twór, uważam że pójdą w górę względem ostatnich wyborów i koło 10 procent się zakręcą
1
@Bykunn miałem też niewielka zmianę na płucach też coś że strukturami szklanymi. Generalnie ból w okolicach mostku przy kichaniu w dalszym ciągu mi występuje, a już pół roku po covidzie jestem.. Nie taki jak na początku, ale jednak. Masz podobny objaw?
1
@Chwytak chyba muszę Cię kolego uświadomić. To że przeszedłeś covid i masz antyciała to nie znaczy, że będziesz je mieć wiecznie i znowu nie zachorujesz. Gwarancji na to, że równie łagodnie to przyjedziesz jak przy 1 razem, również nie masz żeby była jasnosc:) podsumowując, jasne Twoje życie Twoja sprawa nie szczep siebie, ani w przyszłości bliskich i spokój, powodzenia :D
1
@Sergio5Busquets również chilli con carne z tym, że w wersji wege. Pycha
1
@gontex kolega z dziewczyną mieli wczoraj koło 13 Johnsona. Na noc ich rozłożyło gorączka itd. Dzisiaj trochę lepiej się czują, ale dalej trzyma
1
@kuz raz, że kasa a dwa poważnie nie miałbyś co robić z czasem tylko śledziłbys codziennie co piszą na Twój temat wszystkie pismaki świata? :)
0
@wroclawianin89 tak bilans, czyli LFC na ten moment w dużo lepszej sytuacji.
1
@daro22 a miała być świetna kolonia francuska u nas :D
0
@cat_r37 Pique powinien odejść, albo przynajmniej być ograniczony do roli rezerwowego, ale z taką pensja i jego rola to nie ma sensu. Jeśli nie będzie zmiennika dla Alby do Firpo również powinien zostać. Z resztą się zgadzam.
2
@Yosemite a gdzie Obraniak?
0
@AmigoBlancos wiek nie idzie w parze z mentalem :D
1
@michal26 śmiem postawić tezę, że gdyby po kontuzji nie wrócił do składu to wygralisbysmy mistrzostwo grając obrońcami z Barcy B. Pięknie byłoby widzieć ich cieszących się z sukcesu. Niestety tego się już nie dowiemy.
0
@clyde dopóki będą grali tacy zawodnicy jak Pique i Roberto to możemy co okienko po 300mln wydawać, a później i tak się kompromitować :D
0
@SinMistico pełna zgoda. Odnośnie Pique wrzuciłem kilka postów niżej statystykę. Dziwnym trafem tracimy bramek na potęgę tylko gdy on gra.
2
@myscooter nie mówię że biedny Koman, bo nie powinien go wystawiać. Pique święta krowa.
8
Tak tu tylko zostawie:
W tym sezonie Laliga z Pique w składzie:
W: 8
D: 5
L: 5
29/54 pkt
Bez Pique (juniorzy Araujo i Mingueza):
W: 14
D: 2
L: 1
44/51 pkt
4
Haha Pique słup soli. Wrócił nasz lider defensywy i tracimy co mecz po 2 bramy przynajmniej.
3
Alaves już 2.0 z Granada jedzie. Strasznie słaba ta Granada :)
0
Co to za dziunia na kanale sportowym w loży szydercow fame mma?xd
3
@Deeespacito zgadza się, natomiast nie oddając głosu przyczyniłeś się do zwycięstwa PiSu, a to tak jakbyś na nich głosował.