Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@puyol_presidend5 z piekla do nieba. I do tego wyladowali po latwiejszej stronie drabinki, a Belgow szybko czekaja Wlochy ewentualnie Francja i finalista :p
0
@adi7adi8 hmm na pewno? Wydawalo mi sie, ze na odwrot :D musislem cos pomieszac.
Edit. Jednak chyba Tobie sie cos pomieszalo i ja mialem racje :P
0
@adi7adi8 no nie zawsze, ale w tym konkretnym wypadku czyli w naszej grupie to zwyciezca ma latwiejsza drabinke:)
1
@Don Lucas wczesniej byly tylko matematycznie inne mozliwosci, ale generalnke bylo wiadomo juz orzed turniejem ze 4 pkt na 99% daja awans wiec zadne zaskoczenie w zasadzie.
0
@KacperVEB jeszcze lepiej byłoby zajac pierwsze miejsce. I tak musimy wygrać inaczej paoa
0
@adi7adi8 no co Ty nie powiesz :p oni graja o pelna pule. Zwyciestwo daje im najlatwiejsza drabinke.
1
@DaPidejpi faktycznie, cebulkowe kuleczki z cheetos smak dziecinstwa! Dlatego, ze przypominajac sobie smak przypominamy sobie dziecinstwo to znaczy ze smak dzialal na wiecej zmyslow i dlatego teraz tak za nim tesknimy.
0
@Percival dania jest mocna, ale w 1 meczu na Belgow tez bylo 1.9 i zagralem easy win :D w ogole kursy sa niesamowite na tym euro, a wygrywaja faworyci zazwyczaj.
0
@BorzyKrzys tak ma racje, ale wyczuwam tu aluzje do naszej reprezentacji.
0
@VenoM zbic cene? Ja to bym w gratisie takiego umtitiego czy roberto dorzucil zeby tylko budzet z pensji odciazyc :D
0
@VenoM dlugo w tym sasuollo nie zabawi. Juz sie kolejeczka ustawia.
0
@DonMatteo901 pitolenie niesamowite. Sugerowanie, że mamy najlepszego napastnika swiata i przez to nam nie idzie, bo on przerasta poziomem reszte. Ten Swiecicki to na prawde ogarnalby sie. Albo lepiej i nie, nigdy za nim nie przepadalem wiec niech zostanie na takim poziomie jakim jest.
1
@Janiama austria 2 3 maceodnia
1
@Janiama moja ciocia miała w zeszłym roku dokładnie to samo. Z tym, że dłużej szukała przyczyny. Nie przypuszczałem, że te wadę ma aż tylu ludzi.. W takim razie po prostu pech, bo wychodzi na to że człowiek może dbać o siebie, a i tak się coś takiego przytrafia. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że mój ojciec w podeszłym wieku przeszedł 2 lata temu mocny udar, a teraz już prawie w pełni sprawny jest także głowa do góry, bo wszystko siedzi w niej! :)
0
@Janiama być może umknęło mi gdzieś to wcześniej stąd pytanie. Wiesz co mogło być przyczyną udaru? Czy miało to związek ze złą dietą, brakiem ruchu lub może stres?
0
@Yosemite to juz pewne ze Chiesa nie wyjdzie? Myslisz ze bedzie grac w kolejnych meczach?
1
@szymonex10 przeciez gral juz tak w ostatnich kilku meczach w reprezentacji.
1
Z okazji euro jesli ktos ma ochotę to na pyszne.pl jwst kupon ISLANDIA. Znizka 10zl przy minimalnym zamowieniu 40zl. U mnie pizzka juz wleciala.
0
@messi564 pytanie czy jakis błąd popelnil? Dzisiaj wyglada dobrze
0
Co powiecie o Puchaczu? Wiele osoba narzekalo na jego powolanie i gre, ale czy slusznie? Koniec koncow asysty nie ma, ale po jego dograniach moglismy juz prowadzic.
4
@Ojciecpijo jak dla mnie cyrk wynika z samych manifestacji i stąd wielu ludzi daje upust emocjom i przejawia homofobię. Ludzie hetero nie organizują parad i nie manifestują na półnago na ulicach swoich haseł. Każdy niech żyje po swojemu i nie obchodzi mnie kto z kim sypia do momentu dopóki nie wygłasza tego publicznie i sam nakręca karuzele hejtu.
23
Skoro ceny smartofonow nie podniosą się to dlaczego nakładamy tylko symboliczne 1, 2 lub 4% na tych wszystkich azjatyckich i jankesowskich gigantów? Co tam, przywalmy od razu np 40% co się będziemy rozdrabniać producenci i tak nie podniosą cen, a kultura na tym zyska.
1
@Masti_Real_Madryt ciekawe. Zdjęcie z czarną sylwetka tak jakby barwy były zakryte, może jutro odsłoni ujawniając nowy klub. Fajnie by było
2
@Songo91 na to mam zamiar się przejść do kina :)
1
@PatrychoO dzięki za zwrócenie uwagi. Autokorekta na telefonie lub plątać figle :p
0
Poleci ktoś jakiś nowy dobry film? Najlepiej na netflix chociaż wiem, że tam o to ciężko, ale a nuż.
3
@Kamiloza91 zidana trudno nie będzie przebić. Co chłop wyklaskal to jego, ale najmniejszego kunsztu gry tam nie widziałem za jego kadencji.
0
@!34RC3!_0N4 haha właśnie w tym tygodniu przyszły mi pierwsze timberlandy buty. Jutro jadę zwrócić gdyż po dwóch wyjściach pękły szwy na takim paseczku ozdobnym z boku i cały pasek teraz dynda. Może to po prostu pech, ale nie mam dobrego wrażenia już o tej marce
0
Temat związany z ciuchami różnego rodzaju. Co polecacie? Jakie marki? Pomijając aspekt cenowy to czy ubrania Ralph Polo, Tommy, Hugo Boss, Lacoste uważacie za dobrej jakości?
3
@AmigoBlancos sęk w tym, że wiele drużyn ma takie świetne okresy kilku miesięczne, ale zazwyczaj nie wytrzymują tempa. Z forma dobrze trafić na wiosnę. Natomiast co do tamtego sezonu to faktycznie czy Real czy Barca to pakowało się po 5,6 bramek prawie każdemu rywalowi w Laliga, a hiszpańska piłka dominowała puchary europejskie. To było coś.