3

Alaves już 2.0 z Granada jedzie. Strasznie słaba ta Granada :)

0

Co to za dziunia na kanale sportowym w loży szydercow fame mma?xd

3

@Deeespacito zgadza się, natomiast nie oddając głosu przyczyniłeś się do zwycięstwa PiSu, a to tak jakbyś na nich głosował.

8

Roberto nawet przy okazji wyjścia z kontra wycofa do tyłu

4

Wróciliśmy od 45min do obrony która przyjmowała po 8 bramek w 1 meczu od Bayernu itd, więc chyba nikogo nie dziwi to co się dzieje teraz :)

0

Świetny Roberto za Araujo

0

@Criss18Barca wolałbym wykupić jednorazowy dostęp niż pakoet/abonament dla jednego filmu. No nic poszukam na jakiś platformach

0

@lucas/catalan może post na rozkmine o tym dlaczego gwiazdy porno często w ten sposób kończą?

0

@Don Lucas pytanko czy wiesz gdzie można obejrzeć? Widziałem na CDA ale tylko premium

6

@Encore Barcelona przez ostatnich kilka sezonów co okienko po 200mln wydawała i co?

0

Miał ktoś z Was na orlik buty z lini Messi nemezis. Wyglądaja super, pytanie jak z wygoda i użytkowaniem? :)

0

Panowie, jakieś dobre wygodne buty do amatorskiego grania raz w tygodniu na orlik? Ktoś może coś polecić? Jeśli nie konkretny model to chociaż typ lub markę?

3

@pawello10 dokładnie a jak już to grają mu piłki za plecy i on siła rzeczy musi je wycofać

31

Roberto ocena 1.5

Przyznać się, kto i za co mu zawyża?

1

@iksajotien poza tym, że nie dał kompletnie nic z przodu grając jako wahadłowy (xd) to warto nadmienić jego ogromny wkład w obie stracone bramki. GG

1

To nie jest normalne trącić dwie bramki z taką Granada i do tego w zasadzie po czym? Bo to ani ładne akcje nie były, ani żadne specjalne zagrożenie. Po prostu nasza stara dobra obrona to jakieś nieporozumienie. Roberto bardziej jalowy nigdy chyba nie był, do tego Pique i Umtiti. Cała trójka zawiniła przy obu bramkach, a do tego oni nie dają kompletnie nic przy stałych fragmentach. Będę zawsze wdzięczy Roberto za bramkę z PSG ale niech już w podskokach.

0

@BartqRKO hej, z tego co się orientuję to po usunięciu 8ki nie można przeprowadzać żadnych innych zabiegów przez około 4 tygodnie.

2

@AmigoBlancos szczerze to nie byłbym zaskoczony takim faktem. Jestem tu od lat, dużo dłużej niż mam konto i zdarzało się już, że pewni zagorzali kibicie udzielający się codziennie aktywnie nagle z dnia na dzień przestawali się udzielać.

0

@Patrykl145 30min temu "Griezman już zaczyna swoją żenującą grę" :p


0

@Huck wygląd kwestia gustu. Przede wszystkim komfort jazdy. Chociaż osobiście mam w tym momencie sedana.

0

@pt9 dlaczego? Chodzi o samo parkowanie, problem z miejscem czy coś jeszcze?

18

@SteuerFreiMoney dyskryminacja? A jak ktoś mi kopci prosto w twarz, a ja sobie tego nie życzę to jak to nazwać? W Nowej Zelandi całkowicie wycofują fajki tam to dopiero dyskryminacja

1

@dafik85 dlaczego najłatwiejszy? Ja tu widzę potencjalną stratę pkt w każdym meczu. Począwszy od wyjazd na San Mames, mecz z nami i RSSS to mecze z Valladolid i Elche które będą walczyć o utrzymanie wcale nie muszą być łatwe, wręcz przeciwnie.

10

@Amigo_Blanco spokojnie Getafe to zaprzyjaźniony klub który rozkłada nogi zawsze:)

0

@szkutnik91 oglądałem mecz i okiem neutralnego kibica mogę stwierdzić że Neymar byl dużo lepszy od Sane. Oceny w moim odczuciu powinny być odwrocone.

0

@tomek8756 przykłady 3 państw, z których każde bardzo specyficznie przechodziło czy przechodzi pandemie od początku i propaganda na całego, bo EUROPA luzuje haha. Ludzie, poczytajcie trochę zanim bezmyślnie coś wrzucicie. Może przytoczysz jak wygląda sytuacja we Francji, Niemczech, Hiszpanii?

0

@itmustbejoke terminarz jak na moje oko mają chyba najtrudniejszy. Spokojnie mogę stracić z Betisem, z Sevilla, z Villarreal, Granda czy nawet Bilbao które z topowymi drużynami gra dobrze. Co za problem? Aleś dokonał chłopie analizy. Idź spać zamiast płakać :D 8 kolejek do końca każdy może jeszcze kilka razy się potknąć.

0

Podziwiam co po niektórych jak dają radę tak marudzić. Ogarnijcie się, bo do niczego w życiu nie dojdziecie.

1

@tobiasson92 czyli jeśli zarabiam teraz 6 na rękę to rocznie będę stratny dodatkowo około 2k z tytułu nowego ładu nowych podatków dobrze to czytam?

0

@MarioVeB! Chciałem to stawiać, ale chyba się wycofam. Właśnie sprawdziłem że nie grają na Dragao, a w Sevilli to może mieć wpływ. Za Tuchela mało Chelsea traci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?