1

@Fawrf
Moto GP, następnie skoki 2000 czy coś takiego:)

0

@Encore
Gdzie takie kursy?

1

@norbi77
Mam wieska z ciri:>

0

@clyde
Wygląda świetnie, podziwiam:)

15

@BarcaInfo
Dzisiaj by się nie nadawał do Barcy. Widać że brakuje mu naszego DNA. Gdzie on tak do przodu sie pchał? Brakuje mu kółeczek z piłką i wycofania do tyłu.

0

@l0Messini
Będzie wiadomo, że ode mnie:)

0

@Ewelinax
Nie przeżywam, szukałem inspiracji raczej^^ już zamówione:)

1

@Ewelinax
Myślałem nad tym natomiast kocham Cię to dość mocne słowa i chyba lepiej osobiście je mówić :) zastanawiam się czy wysłać same kwiaty, czy dorzucić tam coś krótkiego typu miłego dnia lub może coś konkretnie spersonalizowanego pod daną osobę. Ciebie co by najbardziej ucieszyło?:D

8

@Danny Gaucho
Super, dzięki! :D poczekam jeszcze na inne propozycje, ale te sobie zapisze na pewno :>

4

Panowie, pomysł na jakiś krótki mily/zabawny zwrot lub wierszyk w lisciku do kwiatów? Czy zwykle miłego dnia wystarczy czy zbyt oklepane?;p

17

@Chakalaka
To jest przegięcie. I taki ktoś kandydował na prezydenta? Gość który zamiast złagodzić konflikty szerzy dalej mowę nienawiści i szczuje jedną grupę na drugą co prowadzi do dalszych podziałów w społeczeństwie? W imię czego? W imię swoich politycznych gierek, bo chodzi mu tylko o to żeby utrzeć nosa Kaczorowi. Obym nigdy nie musiał go więcej oglądać na oczy jest wart swoich kolegów partyjnych z popisu. Tfu.

0

@koziar
Raczej tak, prawo studiuje to chyba musi lubić ^^ A może jakaś o Leo? Hmm nie wiem która wybrać

0

Myślę nad prezentem dla brata na święta. Ma 23 lata i interesuje się Barca od kilku lat, myślicie że książka Barca Życie pasja ludzie będzie ok czy może jakiś inny tytuł na początek?

11

@PrinceDamon
Co tu niedorzecznego? Na jednym i drugim strajku dochodziło do aktów wandalizmu i dewastacji, więc chyba można porównać, a nawet śmiało stwierdzić, że w obu marszach udział biorą bandyci. Nie dajmy się zwariować i podzielić. W marszach udział biorą setki tysięcy ludzi i większość z nich zachowuje się normalnie.

3

@Senyer
Ci sami ludzie wtedy i dziś czyli bandyci. Mówi się o pojedynczych wybrykach tych właśnie bandytów, ale w marszach idą dziesiątki jak nie setki tysięcy normalnych ludzi.

17

@PrinceDamon
Rozwiń myśl. Dokładnie kto i kogo broni, bo nie rozumiem wpisu?

0

@tbas
Dlaczego sprzedał teraz? Może uznał że taka kwota (kosmiczna dla zwykłego czlowieka) w zupełności mu wystarczy? Chytry traci dwa razy, sceniaruszy życie pisze mnóstwo i wiele rzeczy mogło się przytrafić z jego akcjami więc stwierdził że sprzeda co za problem?

2

@Janiama @NeroTFP @Kamil92 @Rastafarnianin
Dzięki za odpowiedzi;)

Ja jesli chodzi o poglady ze swoja mam podobnie i zazwyczaj się zgadzamy, natomiast u mnie podobnie jak u @Janiama moja nawet mocniej z tym jedzie (codziennie tvn24 i udziela sie jej to mocno moim zdaniem), wiec nie ukrywam czasami z tego tytułu robi się spinka, bo ja nie codziennie mam ochotę słuchać narzekań na kościół/politykę i mówię jej żeby dała sobie siana, bo nie mam ochoty znowu tego słuchać no i się zaczyna..^^

1

Z racji, że ostatnio sporo tutaj o polityce i kościele mam pytanie może takie bardziej prywatne i życiowe do osób które są w związkach. Czy rozmawiacie na takie tematy ze swoimi drugimi polowkami? Wiadomo, że to tematy sporne budzące wiele kontrowersji wiec czesto pewnie moga prowadzic do klotni to raz, a dwa osobiscie uważam że to tematy z gatunku tych "zlych" na ktore po prostu nie lubię rozmawiać ze swoją połówką. Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

0

@Hubso
Jeśli się zgadzają to wpis ten jest bezsensu, bo nie powinno ich w takim razie interesować dlaczego im obcinaja, a innym nie :)

10

@Hubso
A co to za różnica? Ich wina że mają lepsze kontrakty? Analogicznie do miejsca pracy czy mi pracodawca ma uciąć pensje, a innym nie bo Ci inni zarabiają mniej ode mnie?

2

@Quavosk
Świetny pomysł, zmienić cały skład i liczyć na to że grając pierwszy raz ze sobą, którykolwiek pokaże się z dobrej strony, a nawet jeśli to co to zmieni skoro niewiadomo jak gra z tymi co grają w podstawie?

0

@Artsssfc
90 to się chyba nawet nie zastanawiam. Zarobiony :>

5

Co Wy się tak napinacie na polską ekstraklape jak to od zawsze jest dno i 3 metry mułu :D współczuję ludziom którzy to oglądają, ale że ktoś się tym emocjonuje to już w ogóle na głowę chyba upadł. Lepiej oglądać szachy, większe emocje.

6

@Janiama
Bez jaj. Marnowanie tylu setek w każdym jednym meczu to kryminał. Gdyby na jego miejscu był Zbyszek z FC Jawornika to by wykręcił lepsze liczby. Nie mówiąc, że on nawet nie absorbuje uwagi obrońców co powinien robić napastnik. Jego obrońcy odpuszczają, a sam Griezz znika. Daleko z nim nie zajedziemy.

3

Podsumowując dzisiaj:

Widać gołym okiem ile daje i napędza akcji Messi.

Skuteczność woła o pomstę do nieba. Griezman to jest nieporozumienie, on się nie sprawdzi już nigdy u nas. Każdy inny napastnik mający tyle okazji wykorzystywałby połowę z nich.

Obrona to jest dramat. Trafimy na LFC lub Bayern i nam znowu 8 wrzuca ;)

0

@Cule2013
Zależy czy mieszkasz z mamą czy nie. Jeśli tak to z automatu masz kwarantanne

1

@reloaded
Teraz zapewne myślisz, że spoko takie życie po 30stce. Poczekasz jeszcze te 5 lat i zobaczysz, że pewnie niewiele się zmieni i takie to zycie zdziwienia przynosi. W skrocie rządy PiSu :) usunęli wszystkie możliwe programy mieszkań dla młodych, a to obecnie podstawa do rozpoczęcia samodzielnego życia i zakładania rodziny. Nie musze mowic chyba o kredytach, na ktore warunki przyznania ciągle rosną, a prace z godziwym zarobkiem będzie znaleźć co raz ciężej, bo pis wykancza przedsiebiorcow i firmy z zagranicznym kapitałem.

0

@puyol_presidend5
Ja miałem we wtorek 5/5 100% skuteczności wyjęte prawie 1000 :D dzisiaj ponad 100 do tyłu brakło bramki milanu:p

0

@xVENUMx
Dzieje sie coś tam w meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?