Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@notor1ous
No przecież zostanie tam. Już nie raz, ani nie dwa to powtarzał.
1
@notor1ous
Szansę transferu oceniam na 50/50. Ty chcesz on nie
0
Czy myślicie że z racji wczorajszych wydarzeń w meczu PSG i przełożenia go na dzisiaj przy znanym wyniku z drugiej grupy to dzisiejszy mecz będzie tylko "odfajkowany" i np w ramach dalszego protestu piłkarze wyjdą tylko pograć w dziadka? Czy będzie normalny mecz i walka ze strony PSG o 1 miejsce w grupie?
0
@monsterrize
Odniosłem inne wrażenie. Kolejny mecz pokazuje bardzo duży luz, drybling i potrafi dograc w pole karne (to że nie mamy 9tki która wchodzi na przecięcie to nie jego wina - piłki posyła dobre), a gdy trzeba to nawet uderzy.
0
@Worny
Niewiadomo? Przecież PSG nawet gdyby przegralo to i tak wychodzi z grupy. Kwestia kto z 1 miejsca. Jeśli dostaną walkower to wyjdą oni.
0
@Pablit
Może i tak, ale póki co dałbym mu szansę. Jeśli gra na drugiego napastnika to wygląda to nienajgorzej.
0
@monsterrize
Całkowicie może nie. W dalszym ciągu mamy top golkeepera i Dest robi duże wrażenie:)
0
@matirix20
A masz obecnie w naszej kadrze lepszych? Busiego może?
5
Sabotazysty Lengleta nie chce już widzieć więcej na oczy w naszych barwach. Ktoś ma policzone ile w tym sezonie meczów na jego konto jest? Bo zazwyczaj to karne/czerwone/babole w początkowej fazie meczu co najczęściej ustala dalszy przebieg zdarzeń na boisku.
1
Na ten moment gdyby pomijały nas kontuzje powinniśmy grać:
Mats
Dest/Pique(Arajuo, Mingueza)/Umtiti /Alba
De Jong/Pjanic
Messi/Griezman/Dembele(Fati)
Martin
W takiej kompozycji do wzmocnienia w pierwszej kolejności stoper lewonozny, pomocnik defensywny oraz 9. Te 3 pozycje potrzebne na gwałt, bo resztę niedługo tez będzie trzeba zmieniać..
1
@zadafcb
Eh można było mówić, że Suarez był irytujący i dużo piłek marnowal, ale czy między innymi nie dla niego i takich zagrań chciało się oglądać Barcelonę?
2
@Hrzan
A co miał odpowiedzieć dziennikarzowi, który wyłożył kawę na ławę? Głupa palić?
2
@MaTt_BarcaFan
Uwielbiam takie gdybanie. Ktoś inny może napisać, że super Cou na autobus Cadiz, bo strzeli z dystansu. Bramkarz będzie zasłonięty i nie obroni, a skrzydła są bezużyteczne bo autobus czyści wszystkie wrzutki które nie mają większego sensu
0
Co to za polską modelką jest dziewczyna Miha Blazica z Ferencavros?
0
@Transu96
A o co kaman to jakieś fejk konto?;p
0
@sonek
Drwal bajka, najlepiej na ostro z jalapeno dwa razy zapiecze.
Ale jeśli nie reflektujesz to łosoś z batatami spoko opcja i na pewno wbrew temu co napisałeś dużo łatwiejsze i szybsze danie niż placek po węgiersku:D
3
@sonek
Drwal, może być podwójny
0
@LuisSalvano
Co prawda nie pomogę tutaj, ale sam będę niedługo na wyborze, więc taktyczny. Można wiedzieć jaką pralkę wybrałeś i dlaczego?
1
@MSN1998
Zgadza się. Przerabialem to, bo w miłości jedna z ważniejszych rzeczy jest przyjaźń. Z czasem do człowieka to dociera i zaczynają się schody
0
@Joe_Pesci
To fake. Każdemu gra crashuje/wysypuje się. Dziwne disconnecty lub wywalanie z serwerów futa.
0
@pikass14
Poczekaj na ps5. Zdecydowanie lepszy wybór tym bardziej jeśli nie grałeś wcześniej. Na start wykupujac ps plusa otrzymasz dostęp do exlusivow
0
Obejrzałem mecz dzisiaj. Kolejny mecz i kolejna taka sama myśl.
Gramy BEZ napastnika.
Griezmana można bronić, można przedstawiać fakty, przytaczać jego statystyki piękne czy pisać jaki wkład daje w grę obronną. OK, ma on papiery i umiejętności, ale nie na pozycję numer 9 w klubie FC Barcelona.
Sytuacja Messiego po znakomitym podaniu Alby. Messi holuje piłkę kilka sekund pod samą linię bramkową Oblaka i co? Nie ma NIKOGO w polu bramkowym. Nasz napastnik był na grzybach w tym czasie. Takich sytuacji można przytaczać wiele. Najgorsze, że nasi zawodnicy nie mają z kim grać na "scianke" / klepke. My potrzebujemy napastnika który gra świetnie tyłem do bramk i potrafi się zestawić, a nie grać z kimś którego najlepszym atutem jest praca w obronie gdy przeciwnik ma piłkę.
0
@michal26
A jak to sobie wyobrażasz, że 40mln polakow ruszą jutro na test? I kto je wykona i przebada próbki skoro na ten moment nie ogarniamy żeby robić kilkadziesiąt tysięcy dziennie?:D
1
@Fawrf
Moto GP, następnie skoki 2000 czy coś takiego:)
0
@Encore
Gdzie takie kursy?
1
@norbi77
Mam wieska z ciri:>
0
@clyde
Wygląda świetnie, podziwiam:)
15
@BarcaInfo
Dzisiaj by się nie nadawał do Barcy. Widać że brakuje mu naszego DNA. Gdzie on tak do przodu sie pchał? Brakuje mu kółeczek z piłką i wycofania do tyłu.
0
@l0Messini
Będzie wiadomo, że ode mnie:)
0
@Ewelinax
Nie przeżywam, szukałem inspiracji raczej^^ już zamówione:)