0

@pax
Brawo kolego! Miło czyta się ta trafne komentarze, szkoda tylko ze tak malo osob dostrzega prawde. Niestety nic z tym nie zrobimy, władza wie jak sterować ciemnym narodem. Kiełbasa w postaci kontrowersyjnego tematu aborcji była już rzucona pół roku temu przy okazji pierwsze lock downu i o dziwo teraz zostaje rzucona znowu :)

0

@bartekvisca
To dobrze, znaczy że polityka zaczyna Cię bezposrednio dotykać co z kolei nie jest dobre. Przekladjac na jezyk pilkarski to tak jak z sedziowaniem w trakcie meczu. Dobrego sędziego nie widać przez 90min, a taki co jest kiepski i źle prowadzi mecz to gra pierwszo planowa postać. Tak jak rząd w naszym kraju, ale mają ludzie czego chcieli sami wybierali:)

1

Która to już niewykorzystana setka Szachtaru? Czemu oni nie strzelają wcześniej biegnąc sam na sam tylko czekają i nadziewaja się na wychodzącego Courtuisa? Nie ogarniam.. albo ta akcja z 1 połowy we 2 na bramkarza biegną i też nie wyłożył na pustaka, dramat.

0

@michal26
U mnie nie idą wszystkie inne tylko nie ten, nosz kur nie wytrzymam:>

3

Wszystkie kanały PPV działają poza 4 czyli Barcy :))) super kurna Polsat. Podeślę ktoś linka jakiegoś?

0

@Nesterw0w
Ja się nie słucham polityków, a swojego własnego rozumu i ewentualnie lekarzy.

0

@tobiasson92
Lockdown bezpośredni może i nie, ale jak tak dalej sanepid będzie ludzi na kwarantanny wysyłać to firmy mogą mieć jeszcze większe problemy niż mają teraz.

0

@justfootball
Jasne, w zasadzie nie miałem okazji bliżej poznać czarnoskorej, natomiast ten typ akurat mi się nie podoba więc chyba nie ma czego żałować, chociaż ciekawość zawsze jest :p

0

@MESSIah16
A na czym zarabiają media? Właśnie na tym, więc już masz odpowiedź dlaczego piszą tak, a nie inaczej.

1

@MaTt_BarcaFan
Maseczki nie unicestwia covida, ale oczywiście że chronią ludzi i spowalniaja okres jego rozprzestrzeniania. To że ludzie będą chorować to jasne pytanie w jakim tempie, a jeśli ktos nierozumie jakie to ma konsekwencje to cóż tylko współczuć.

59

@daniel32778
Ja nie widzę przesadnej paniki, natomiast widzę przesadne lekceważenie i wyśmiewanie wirusa. Wystarczyło trzymać się zaleceń, nosić maseczke i pewnie nie byłoby zamykania siłowni, ale cóż większości ludzi umniejsza założenie maseczki także o czym my mówimy:D

0

@Jersi
Nie wszystkim, ale to pierwsza bariera która powstrzymuje rozprzestrzenianie się covida w szybszym tempie. Równie dobrze można poddać wątpliwości mycie rąk czy zębów, bo po co? I tak zarazkow wszystkich nie umyjesz, a do dentysty będziesz musiał w koncu pójść. Zresztą co ja będę tłumaczyć ;)

0

@Zoker
Daleki jestem od bycia za covidowcami, natomiast to że dopisuja w rubryce covid to chyba normalne. To że miał problemy z sercem to nie znaczy, że miał umrzeć. Covid w niektórych przypadkach bardzo mocno atakuje drogi oddechowe i często kończy się to tragicznie. Druga sprawa to, że teraz jest więcej takich informacji to chyba nawet logiczne skoro dziennie wykrywa się już po 10k przypadków, bo kiedy miały one się pojawiać wtedy co było po 100 zakażeń dziennie?

0

@jeyx77x
Mam znajomego kibica LFC to powiedział że ma pauzować tylko w następnej kolejce, a tak będzie wracać. Alison podobno też za jakieś 2tyg może wrócić

0

@jeyx77x
Gdzie info odnośnie thiago? Słyszałem że nic mu nie będzie

4

@sidzej
Warto, tym bardziej jeśli ma to być prezent.

Digital można mieć tylko cyfrowe wersje gier, które będzie można kupić głównie przez ps store, a tam ceny często są dużo wyższe niż gier pudelkowych. Nie mówiąc o tym że pudelkowe można odsprzedac lub wymienić się z kimś.

0

Szybkie pytanie, czy mi sie coś przysnilo czy Alba ma jakos uraz i występy w LM i El Classico są u niego zagrożone?

3

@maatiixx
Bardziej panierowany kalafior lub fasola szparagowa:)

0

@Hushovt
Jeszcze nie czytane?

0

@Rewolucja123
Imo Fati za dobry występ powinien w nagrodę zagrać od 1 minuty. Wszyscy zdrowi i ciężko pomieścić ich w 1 składzie

1

@dawo17
A ja nie. Za ostatni występ powinien usiąść przynajmniej raz na ławce żeby nie czuł się zbyt pewnie grając taką kaszanę.

1

@FranzMaurer
Niech on się skupi lepiej na wiedzminie:D

3

@BarcaInfo
Żodyn takich fajnych kontraktów nie daje, żodyn.

0

@bixmix
Nie widziałem tego, ale po tym co piszesz to wynika że chodzi o kontrowersje związane z zagraniem ręką, a nie Varem, więc czemu czepiasz się tego drugiego. Jeśli coś trzeba uregulować to rzeczywiście zagranie ręką, bo tu się zgadzam wychodzą z tego cyrki już któryś sezon z rzędu, a każdy arbiter interpretuje po swojemu.

3

@dafik85
Czy palenie lub rak płuc jest zaraźliwy?

0

@lucca87
To to czy to jest z wesela, sprzedaży samochodu czy samo się odlozylo jest do zweryfikowania, bo na większość są pisma i umowy sprzedaży/dochodu.

@messi564 stosunkowo kwota nie wydaje się dużą więc raczej nikt się nie przyczepi, ale jak ktoś wcześniej napisał to zależy od Twoich dochodów i rozliczeń z fiskusem. Jeśli wiesz że czegoś Ci brakuje to najlepiej na poradę prawną się umówić.

12

@magic10
Uważam, że jeśli coś sprawia komuś przyjemność i go cieszy to nie możemy być nazwane stratą czasu.

2

@BarcaInfo
Eh i znowu łezka się w oku kręci. Jeden z moich ulubionych zawodników w historii.

¡Gracias Luis!

1

@LuisSalvano
Widać niektórym tutaj brakuje rozmiaru gdzie indziej i muszą się dowartosciowac :>

0

Gdyby udało się sprzedać Busiego i w jego miejsce podebrać Realowi Camavinge to byłby miód. Szkoda, że tak nie kombinujemy jeszcze w tym okienku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?