0

@Ghotti dzięki za odpowiedź:) w takim razie chyba zaryzykuje. Jeśli chodzi o D3 przymierzałem się kilka razy, natomiast spora liczba negatywnych komentarzy mnie odstraszała, większość ludzi pisało że to już nie to samo co D2.

0

Z innej beczki.
Pytanie o Diablo 2 z racji, że wychodzi odświeżona wersja. Nie ukrywam długie godziny przy tym tytule kiedyś spędziłem. Grałem na PC, więc pytanie mam do tych co mają konsole. Zastanawiam się czy taka sama frajdę będę mieć grając na PlayStation? Jakoś średnio widzę sterowanie, jednak wydaje mi się że co myszka to myszka, ale jednak może się mylę? Jest się czym sugerować czy powinienem na padzie ogarniać tak samo bez żadnych irytacji? :)

1

Nie wiem czy nie wpuściłbym Araujo za De Jonga. Ten pierwszy musi już rytm złapać żeby był jako opcja na el clasico, a z drugim lepiej nie ryzykować, bo może się żółtkiem niepotrzebnym skończyć.

1

@SonBarcaGoku poważnie? Generalnie każdy człowiek ma inne libido, więc szacun ja bym raczej tyle nie wytrzymał, bo po tygodniu przerwy dostaje do głowy.. Ciąża to nie choroba, dlaczego miałeś uprzedzenia? :p

0

Jakim gramy ustawieniem, bo dziwnie to wygląda :p ma ktoś screena z ustawienia na boisku?

1

@paweldunajecfcb nie da się odpowiedzieć w jednym zdaniu, ale po krotce to zarządzanie. Odsyłam do lektury czy youtube gdzie sporo na ten temat można się dowiedzieć, ciekawa sprawa. Na kanale sportowym w budestalk często był kiedyś poruszany wątek schalke

0

@clyde teraz bez wyrzutów sumienie można grać w gry :D

0

@l0Messini jaka cisza? Codziennie o tym trąbią w mediach. Pewnie ze będzie

0

@Encore punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdy Barcelona miała swój prime i mlucila wszystkich po 6:0 to wtedy w Laliga były same ogórki. To nie zespoły w Laliga są lepsze tylko Barcelona słabsza. I nie w Bundeslidze są słabe tylko Bayern o kilka klas lepszych w swoim prime.

0

@Dankhog wg mnie byłby. Kluby angielskie i niemieckie odstają niestety obecnie od pozostałych. Grają na większej intensywności. Oczywiście przy odrobinie szczęścia każdy może wygrać LM. Tym bardziej w takim sezonie covid owym, polemizować można bez końca.

0

@Junngeas może się nie znam na piłce, ale osobiście nie daje im równych szans w odniesieniu do pozostałych ekip w LM.

1

@MeMyselfAndI ja mam bardzo dobry humor:) po prostu nie rusza mnie to czy awansowali czy odpadli dzisiaj, a z tego co widzę to sporo osób ma ból czterech liter tylko o co? :D oczywiście, że mecz meczowi nie jest równy, ale z lepszymi grają lepiej czyli z kim? Fuksem wyciągnęli remis ostatnio z Atletico, a dzisiejsza Atalanta która podarowuje bramki to chyba mi nie powiesz, że to mocniejszy przeciwnik? :P

5

Jak dla mnie spoko sprawa z awansem realu. Są strasznie mierni, z lepszym zespołem dostaną w czapę. Jak nie od City to od Bayernu. Nie daje im szans na LM, a niech się pomęczą jeszcze na drugim froncie to będą mieli trudniej w Laliga :)

2

Ilicic wejście smoka. Należy mu się wędka jak w 1 spotkaniu.

0

@kuz gadanie. Równie dobrze Messi mógł grać cała kieriere z takimi amigosami na boisku jakich ma obecnie, a jednak to że wykręcał takie liczby to też zasługa tego że miał farta i trafił na złota generację w Barcelonie. Wszystkiego mieć nie można.

5

@Janiama trzymaj się Maciek, dużo zdrowia! I bądź dobrej myśli. W mojej rodzinie miałem dwa przypadku udarów w ciągu ostatniego roku, wszyscy wrócili już do zdrowia i funkcjonują normalnie. Będzie dobrze! Pozytywne myślenie to podstawa, wszystko siedzi w głowie, pamiętaj! :)

0

@DaPi a według mnie nie. Mingueza i Pique wczoraj profesura, a za każdym razem gdy Lenglet miał piłkę to mało brakowało do straty. Polecam uważnie prześledzić jego kontakty z piłką, interwencję i wyprowadzenia piłki które o mały włos kilkukrotnie nie kończyły się poważną strata. Ja osobiście widziałem dużą niepewność w nim.

2

@Stoiczkow przyzwyczaisz się. I nie chodzi tu o wiek, z reguły mało kto lubi zmiany i w początkowej fazie oporuje:)

2

I ten uśmiech Lengleta, nic mnie chyba dawno bardziej nie zirytowało. Uśmieszek Pedro to przy tym nic. Ze ten gość ma jeszcze czelność się uśmiechać po kolejnym własnym wylewie który zabiera nam punkty w tym sezonie. Mam nadzieję że od kolejnego sezonu więcej go w tej koszulce nie zobaczę.

0

@sebasarna18 miałem podobne problemy, przez pewien czas zażywałem leki. Mój kumpel ma podobnie. Najważniejsze, że żaden z nas nie bagatelizował problemu. Tobie również radzę. Nie czekać aż przejdzie. Poproś o badania i to kompleksowe, samo ekg może nic nie wykazać.

1

@Patrykl145 mój kumpel chodzi przeszło rok i jest zadowolony. Niestety kasy sporo na to idzie, ale jeśli Cię to nie ogranicza to na pewno przynajmniej warto spróbować.

2

@Kgorecki2500 to jeszcze masz te wiarę? Podziwiam

0

@tobiasson92 a co to zmienia, że już ktoś miał kontakt z wirusem? To znaczy, że pieniądze ważniejsze bo nie rozumiem?

1

@tomek8756 jasne, że nie. Zdrowie ma się jedno. Nie wiem jak nazwać osoby które sprzedają sie, ale każdy ma wolną wolę.

0

@Roni/VEB Vidal i Suarez poszli, w ich miejsce mamy młodych zdolych, a dalej to samo jest. Za to sam Suarez w Atleti ładuje bramy aż miło ciekawe dlaczego :)

4

Śmieszą mnie te wszystkie komentarze ludzi, którzy twierdzą kogo trzeba sprzedać, a kogo kupić. Tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Tutaj może z grobu Maradona powstać, a i tak nic nie wygramy dopóki CAŁY ZESPÓŁ będzie grać na stojąco. To jest taktyka, ona jest kluczem jak formacje mają się ustawiać, co mają robić pojedynczy zawodnicy, jak cały zespół na się przesuwać w ataku i w obronie. Dziury nie wynikają z tego, że np Pique źle pokrył i trzeba go sprzedać tylko z tego, że w danej sytuacji inie było zespołu i nikt nie asekurował. Gdy Barca przechodziła do fazy ataku to CAŁY zespół PSG stał na własnej połowie w formacji żółwia, a najbliższy zawodnik doskakiwal z prędkością światła do przeciwnika przy czym pozostali asekurowali przestrzeń. Nasza gra w obronie to jest dramat. Gdybysmy potrafili przejmować piłki i wyprowadzać kontry to pewnie inaczej by mecz wyglądał, bo i bez tego potrafiliśmy kilka dogodnych okazji stworzyć.

0

@Janiama sek w tym żeby to wszystko poukładać. Brakuj taktyki i pomysłu na granie. Kiedy ostatnio wyszliśmy z szybkim atakiem? Chyba za Lucho. Brakuje naszym przyspieszenia i chęci wykańczania akcji. Każda akcja powinna być szybko wyprowadzona, aby przeciwnik się nie połapał i każda bezapelacyjnie zakończona strzałem na bramkę.

0

Lenglet nie wie co się dzieje. Mbapp PRZYJMUJE na spokojnie piłkę w naszym polu karnym metr od Francuza i jeszcze go robi, omija i ładuje. Masakraaa

1

@Bobo25 już to uwarunkowales w pewien sposób przychylając wybor do swojej wizji. A gdyby tak wybrać między całkowicie nieatrakcyjna gra autobusy itp, ale idą za tym puchary vs super widowiskowa gra, pełno akcji sztuczek ala Neymar i Ronaldinho co mecz, ale bez pucharów to co byś wybrał?

0

@Katalonbar statystyki nie grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?