La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1359 Culés

3

Bundesliga ma mocne zespoły ale to zazwyczaj są pierwsze cztere w tabeli.Środek tabeli i koniec to zazwyczaj są (nie obrażając ich) ogórki.W la lidze mimo wszystko środek tabeli i koniec wygląda lepiej.Przynajmniej według mnie.

0

@Encore punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Gdy Barcelona miała swój prime i mlucila wszystkich po 6:0 to wtedy w Laliga były same ogórki. To nie zespoły w Laliga są lepsze tylko Barcelona słabsza. I nie w Bundeslidze są słabe tylko Bayern o kilka klas lepszych w swoim prime.

konto usunięte

0

@Encore Ja bym powiedział, że pierwsza siódemka w formie prezentuje bardzo dobry poziom, trzy aspirują do bycia dobry przeciętniakiem i reszta jest ogórkami. Problem w tym, że tam kompletnie nie ma stabilności i po dobrych miesiącach, przychodzą koszmarne miesiące.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?