2

@PatrychoO nie ma się mu co dziwić, więcej kasy zarobi kiedyś jako celebryta, instagramowicz i tiktokowicz niż grając kilka lat w takim Getafe. Żyć nie umierać, przeprowadzać się nie trzeba, pełen spokój.

0

@Garbatyy myślę że spokojnie

0

@Huck streaming na przyszłość jak najbardziej, ale teraz oglądać mecze w jakości 720p? Technologia sprzed nastu lat, nie dzięki.

2

@KapiFCB jeśli bym powiedział pracodawcy, że zamiast zgodnie z zaleceniem lekarzy iść na operacje to idę do szamana czy wróżki po ziółka i ciągnął L4 w nieskończoność to odbilbym się od drzwi bardzo szybko.

3

Akurat sprawa z Umtitim to jak dla mnie nadaje się do sądu. Może niech TAS się wypowie? Gość ewidentnie działa na niekorzyść klubu i z tej racji umowa nie powinna go chronić. Klub robił wszystko co mógł, nakazał mu operacje, aby ten dalej świadczył swoje usługi. Piłkarz ewidentnie jak pasożyt odmówił leczenia i tylko z premedytacją ciągnie kasę. Powinna być opcja rozwiązania umowy w takim wypadku bez wypłacania kasiory.

0

@Kamiloza91 ja mam mieszane uczucia. Niski jak na SO, ale zobaczymy, Puyol też koszykarskiego wzrostu nie miał.

3

@AmigoBlancos również trzymam kciuki. Miejsce LaLigi, Barcy i Realu jest w samym topie światowej piłki. Niech rozdają karty tak jak kilka lat temu gdy to żaden klub bal się na nas trafić w LM

1

@masq nie mogli za szybko obniżyć, bo by nie było wymówki na odpuszczenie Messiego.

22

Jak tu liczyc na eksplozje talentu, pojawienie się nowej gwiazdy jeśli zamiast młodych obiecujących wchodzi Roberto?

0

@KrychaFCB a gdzie to? Wszystko zależy od klimatu. Wróciłem właśnie z wakacji gdzie takie temperatury miałem przez 2 tygodnie i szczerze mówiąc powietrze było lepsze niż w Polsce przy 25 stopniach.

1

@macio_944 pełna zgoda, natomiast nie ma się też co dziwić. Dla wielu ludzi w tym kraju to nadzwyczaj ważna sprawa, a później polityce wstrzymują się od głosowania co też jest trochę nie na miejscu ale ok

0

@Barca1992 głupota totalna, ale jak dla mnie może być. Każdy właściciel może sobie otwierać lokal kiedy chce i wpuszczać do niego kogo chce:)

0

@eckov jak widać zdania ekspertów są podzielone, co znaczy że sporo ludzi chce zastrzec numer, więc powinien zostać zastrzeżony. Przynajmniej na ten moment

0

@Uukasz_93 mam nadzieję że przynajmniej na jakiś czas nikt nie dostanie. Kto wie może faktycznie Leo za 2-3 lata jeszcze wróci i wtedy wielki powrót numeru 10, na samą myśl ciary przechodzą.

0

@Encore na szczęście udało się strzelić piękna bramkę. Nie zapomnę jak dziś tego rogala i chwilę po tym czerwo. Zobaczyć ten mecz na żywo mimo porażki było świetnym przeżyciem. I jeszcze wtedy cały stadion skandował Messi Messi gdy ten podchodził do karnego. Ahh piękne czasy w piłce nożnej

2

@ElTomas możesz się spodziewać jeszcze klątwy faraona i w sumie to tyle bo nic więcej tam nie ma :D

0

@Cule1234 nie nie, on to miał wszystko od dawna zaplanowane. Angielskiego się uczył.

0

@John_Doe z tym że nie jesteś odpowiedzialny jak potracisz kogoś na przejściu kto poruszał się rowerem :p

0

@John_Doe pytał o dziecko które wjechało na rowerze, przejście jest dla pieszych.

0

@Transu96 dziecko samo po jezdni nie może się chyba poruszać czy coś się zmieniło? Z tego co wiem karta rowerowa powinna być czy już zniesione to? :p dorośli dzieci wożą w fotelikach lub przyczepkach

0

@LuisSalvano fajnie gdyby faktycznie było, pytanie czy wraz z rodzinką nie urządza w tym czasie lepszego gniazdka w Paryżu. Jedno Leo mógł mówić dzisiaj również pod wpływem dużych emocji, a drugie może powiedzieć za dwa lata gdy żona i dzieciaki znajdą sobie na miejscu nowych przyjaciół.

0

@korolocik w Barcelonie również miał mieć kontrakt 35mln, poza tym w PSG za sam podpis zainkasował 50mln dla siebie i 15 dla ojca, więc gdzie tu mniejsza kasa:)

1

@Kengo co się tam wydarzyło? :p

5

Hahaha raiki znowu zamyka japy :D

0

@draxidox kupiłem p30 pro, 300zl taniej niż na rynku w oficjalnym sklepie. Wszystko legitne, gwarancja producenta. Zwrócić uwagę trzeba że nówka sztuka, a nie jakas powystawowa i sprawdzić sprzedawcę, żeby też był legitny. W przypadku reklamacji jak masz od producenta to kontaktujesz się bezpośrednio z producentem i wszystko gra, zero ryzyka, ogolnie polecam.

5

@PolskiBarcelonista10 wiesz co łączy odejścia wszystkich tych piłkarzy? Gdy oni odchodzili to zawsze zostawał ON - GOAT i człowiek był spokojny o kolejny sezon, a przynajmniej inaczej do wszystkiego podchodził ze świadomością, że najlepszy dalej gra u nas.

2

@LuisSalvano właśnie o tym mówię, sęk w tym że wygląda jakby nie chciał, więc albo faktycznie nie chce, albo dobrze gra do samego końca. Po cichu liczę na ten drugi scenariusz. Nadzieja umiera ostatnia..

2

Apropo argumentu, że Messiego nie można zakontraktować, bo nie puszczają nas limity. To jak do jasnej ciasnej zakontraktowaliśmy Aguero, Depaya itd? Jeśli Messi zgodziłby się na obniżkę zarobków lub odroczenie wypłaty to co dalej tylko jego zakontraktować nie można? Dziwne to wszystko

2

@BarcaaVEB on miał śrubować te rekordy do końca kariery tutaj...

1

Trochę nie czaje, że na prawdę nie ma żadnych rozwiązań? Czy na pewno nie udałoby się podpisać kontraktu np z odroczoną płatnością? Co jeśli ten sezon Messi zgodziłby się nie otrzymywać gazy, a w kolejnych latach byłaby ona spłacana? Do tego czasu pozbyć się chorych kontraktów typu Pjanic itp. Coś tu smierdzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?