Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
85
W ostatniej chwili. Beskikstas opłaca część jego pensji. Będzie występować w LM. Regularnie grac w innych rozgrywkach. Obniżył zarobki przez co łatwiej go będzie sprzedać gdy wróci z wypożyczenia. Ten ruch to MAJSTERSZTYK, a niektórzy i tak hejtuja Laporte za złe okienko co doskonale widać po ankiecie i komentarzach, śmiać mi się chce z tych ludzi:)
1
Skoro Pjanic obniżył pensje o 60% to czy Besikstasie płaci 2,7mln już po tej obniżce? Zakładając że Pjanic zarabiał, nie wiem 8mln to obniżył pensje do 3,2 a z tego 2,7 płaci Beskikstas, a my 0,5mln?:p
0
@PatrychoO tak, wygrał bodajże Frankie.
1
Zarobki piłkarzy w Hiszpanii powinny być jawne. Co źródło podaje inne kwoty i nie idzie się połapać. Zarząd można na każdym wystąpieniu generalnie powiedzieć co innego i też trzeba wierzyć lub nie na słowo. Ile przeglądnąłem źródeł polskich, angielskich czy hiszpańskich to co źródło to podają różne kwtoy netto, brutto. Powinien być oficjalny spis udostępniony przez klub kto ile zarabia. Podsumowując możemy się cieszyć, że Pjanic jest wypożyczony, klub wie co robi, nieważne czy Pjanic zarabia u nas 6 czy 7,2 czy 8 czy 10,5 czy 16mln netto czy brutto, bo takie kwoty pojawiają się w mediach. Podobnie nigdzie nie jest napisane ile daliśmy Aguero co uważam za ważna kwestia jak za gościa który 3/4 swojego czasu spędzi u nas w szpitalu. Czy to jest 5, 8 czy 13 mln.
0
@amanter aha, ok. To co źródło to inaczej, raz podają brutto, raz netto nie dopisując co jest co. Idzie się pogubić.
0
@amanter 8? Chyba 16
0
@doc z przeszło 16mln jakie ma u nas to szczerze mówiąc liczyłem na odrobinę więcej... Wychodzi ze i tak opłacamy ponad 80% jego wynagrodzenia.
1
@GeneralXavi korzystałem z życia na całego i nie żałuję :)
0
@Xxxbarca4ever my jakoś dawaliśmy radę przez ostatnie kilka lat, więc myślę że i Real pomieści ;) będzie po stratnym roku covidowym więc budżet i przychody też będą wyższe. Poza tym taki Haaland i Pogba nie będą wymagali niewiadomo jak wysokich kontraktów.
0
@Yoshi94 ogarniam przeczytałem ten wpis, ale go za cholere nie rozumiem. Jak dla mnie masło maślane, jak mógł on jednocześnie wzrosnąć o 50mln i zmaleć o 145mln ktoś mi wytłumaczy?
1
@Yoshi94 co to za wpis w ogóle. Budżet płacowy wzrósł o 50mln (...) obecnie został on obniżony o 145mln :D
1
Odnośnie jeszcze kwestii finansowych to pragnę zauważyć, że poza olbrzymią obniżka pensji w klubie to wszystkie transfery w tym okienku do nas były darmowe (jeśli się mylę to mnie poprawcie), a transfery na wyjściu to jakieś 37mln euro dla nas plus 40 (griez) za rok i możliwe 30 Trincao, łącznie ponad 100mln euro.
0
@Bykunn wiesz co jedynie jak sobie tłumaczę i jakby to pasowało to wychodzi na to, że gdyby Messi został to mielibyśmy 110% (bez niego było 95), a sam Messi miał przygotowany kontrakt 50% niższy na ok 35mln netto. W związku z tym ta różnica 15% może odnosić się do 35mln a nie 75mln. Popychając Griezmana, Firpo, Trincao, Emersona plus obniżki kapitanów to już może nam dać te 65%. W takim wypadku by się ta matma zgadzala:)
7
Pensje netto pierwszej drużyny przed okienkiem transferowym wynosiły 291mln euro, aktualnie to około 189mln euro (dodatkowo mają być prowadzone jeszcze negocjacje w sprawie obniżki pensji Pjanica, Umtitiego i może innych również).
Kawal dobrej roboty. Niestety oberwało się największej legendzie klubu i to bardzo boli. Pomyśleć, że Messi zarabiał tyle co Griezman, Coutinho i Pjanic, a do tego był sklonny obnizyc pensje o 50%. Chyba każdy z nas zamieniłby powyższa trójkę na Leo, ale cóż zrobić to Bartomeu dał kontrakty jakie dał, on wbił nam nóż w plecy. Życie toczy się dalej, jestem pozytywnie nastawiony na przyszłość. Jeszcze tylko rozwiązać problem wysokiego kontraktu Coutinho, rozwiązać całkiem Pjanica i Umtitiego i możemy mówić o odbudowie.
0
Wie ktoś ile u nas zarabia Aguero i Eric?
0
@sagmar73 brutto? Skąd takie info? Ja znalazłem 24 netto Coutinho i 16 netto pjanic
0
@Dargani w takim razie nie taki beznadziejny wynik jeśli porównujemy go z Griezem który od początku zeszłego sezonu w LL rozegrał 2900minut w których zdobył 13 bramek. :)
0
Ktoś wie jakie zarobki w kontrakcie dostały nasze nowe gwiazdy: Aguero, Eric, Demir, Depay, Luke DJ?
1
@blaugrana16 tak na szybko liczę to zeszlismy z łącznych wynagrodzeń o około POŁOWĘ co jest kolosalnym wynikiem, a dalej mamy szrot typu Pjanic.
0
@Ghotti biorąc pod uwagę, że w każdym z tych meczów grał końcówki po 10min to rewelacyjny wynik :)
1
@Cvzx przecież on przyszedł do nas na wypożyczenie na rok, więc nie jest to gracz na stałe do 1 składu, więc tak rezerwowy i do rotacji z innymi którzy obecnie są kontuzjowani. Jak wypali to super, jak nie to nic nie tracimy. Darmowy transfer z minimalna pensja, nie to co nasz el crack 35 baniek rocznie wykręcający porównywalne liczby.
1
@FC1899Barca pisałem Ci już żebyś dał spokój, bo tylko prowokujesz. Wracaj na swoją stronkę:)
Wrzucasz statystyki rodem z TVP. Przekłamane dane żeby pasowały Ci pod retoryke. 34 mecze, a ile miał w nich minut?
Tu masz pełne porównanie naszego nowego REZERWOWEGO vs byłego Cracka od początku sezonu 2020/2021 do teraz:
Griez:
Laliga - bramka średnio co 222min
UCL - 252min
Reprezentacja - 190min
Łącznie ponad 4000min, bramka średnio co 221min!
LDJ:
LaLiga - gol co 316min
UCL - 191min
Reprezentacja - 158min
Łącznie ponad 2000min, przy czym średnia identyczna co Griez 221min!
0
@FCMichalo większość cule w Barcelonie również :)
0
@Xxxbarca4ever Griez 4149min, de Jong 2120min, więc wcale nie tak mało. U nas również ma być tylko rezerwowym i 9tka której nam brakuje. Nie wliczałem minut i goli z PK lub meczów towarzyskich.
7
Porównanie Griezman i Luka De Jong od początku sezonu 2020/2021 do teraz:
Griez:
Laliga - bramka średnio co 222min
UCL - 252min
Reprezentacja - 190min
Łącznie bramka średnio co 221min!
LDJ:
LaLiga - 316min
UCL - 191min
Reprezentacja - 158min
Łącznie średnia identyczna co Griez 221min!
Nie porównuję oczywiście ile sytuacji miał Griez w klubie takim jak Barca i reprezentacji takiej jak Francja, a ile De Jong w swoim klubie i reprezentacji.
To tyle jeśli chodzi o bezpośrednie porównanie tych dwóch graczy, o aspektach finansowych nie ma chyba co rozmawiać. Pozdro dla płaczków po Griezmanie!
0
@Janiama zgadza się, ale to puchar pocieszenia. Gdyby nie grał on tylko ktoś inny to nie powiedziane ze by nie strzelił lub strzelał nawet więcej.
1
@AmigoBlancos tak, argumentować nawet nie trzeba.
1
@Granto się zobaczy. Tylko w te okienko zeszlismy z pensji o ponad 100mln euro/rok. Zawsze można wziąć kolejny kredyt, byleby na ostatecznym rozrachunku się wszystko zgadzało. Jeśli wypchamy kolejnych bolców typu Pjanic, Umtiti to na pensje Haalanda z palcem w nosie wystatczy i jeszcze zostanie.
0
@snupson spokojnie, pomysl logicznie i na chłodno. De Jong przyszedł za free tylko na ten jeden sezon. Jest to spowodowane brakiem 9tki. Aguero wróci dopiero na drugą część sezonu (o ile w ogóle), musimy mieć na chwilę kogoś doświadczonego z przodu. Za rok już go nie będzie, a sytuacja finansowa się nieco poprawi i może pozwoli to na większy transfer.
7
@FC1899Barca skończ już się kompromitować i wstydu to Ty oszczędź nam.