Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby nie ma się z czego śmiać, ale takiego kiepa jak Luuk De Jong to nie widziałem chyba nigdy :D
Chyba ze 4 kontakty z piłką w 1 połowie (odegranie główka na kontrę do rywala, niecelne odegranie na aut po wznowieniu z autu przez Mingueze, jedno celne odegranie do tyłu i raz spalony chociaż na spalonym on stoi pernamentnie bo wygląda jakby nie miał sił wracać). Najlepsze jest to że to kolejny taki jego mecz.
7
Niedługo spotkanie z Bencifa. Jeśli w porę nie pozbedziemy się Koemana to bardzo możliwe że nie wyjdziemy nawet z grupy. Poza tym liga tez bedzie odlatywać. Gorzej grać nie możemy już, mamy potencjał a Koeman nie ogarnia. Poza tym narobił dużo syfu w szatni. Trzeba to jak najszybciej posprzątać, Laporta nie ma na co dłużej czekać
1
To co powtarzają komentatorzy. To jest wręcz niewytłumaczalne, żeby drużyna z takim potencjałem grała w dalszym ciągu tak slabo.
0
@kkbarca jego najlepszy aspekt. Gra głowa :)
3
@JANEK777 ludzie to pierwsze musieliby wiedzieć, że rząd ich tak ru*** bez mydełka, żeby później mu mieli nie wybaczać. Większość to sobie sprawy nawet nie zdaje z tego że ceny rosną. W TVP powiedza ze to wzrost gospodarczy i tak dobrze nie było. Przecież minimalna idzie do góry, emeryci dostaja czternastki to chyba nic złego jak piwko o marną zlotoweczke podrożeje nie? :)
0
@Pieprz a a a ale gdzie aklimatyzacja? W Barcy zawodnicy przecież po 3 seozny się aklimatyzują i nadal się czeka aż zaskoczą.
0
@puyol_presidend5 cena to tylko jeden z determinantów i to wcale nie taki ważny. Dużo większe znaczenia ma infrastruktura i komfort, a z tym w Polsce nie ma szans. Starymi ogorami które jadą przez miasto 5x dłużej niż samochód osobowy nikt nie będzie jeździć.
0
@LeoMessiah ale dlaczego Ty się czepiasz Granady? Granada również nie ma zawodników i gra słabo, więc prawdopodobnie skończy w drugiej części tabeli. Zakładam, że my jednak kilka oczek wyżej.
1
Co Wy checie od wypowiedzi Kowala? Przecież prawdę mówi. Uważa, że Koeman się nie nadaje i nie chce go na przyszły sezon, ale jednocześnie stwierdza fakt czyli brak topowych zawodników nawet do podstawy nie wspominając o ławce.
1
@Maciek069 żeby 30...
0
@TheNekro94 gdzie tak napisałem? Ma wystarczająco dobrych żeby odpierać ataki takich piłkarzy jak Luuk, Roberto czy nawet Demir lub Coutinho bez formy. Nie rzucało Ci się w oczy tempo meczu? Bo mnie krew zalewa co chwilę gdy ktoś pada na murawę i się podnieść przez 2 minuty nie może, albo piłka z autu czy lini bramkowej wznawiana jest 60 sekund.
0
Co by nie mówić mimo, że daleko mi do bronienia Koemana to ma też sporo racji. Po pierwsze brakuje nam graczy ofensywnych którzy są w stanie zrobić indywidualną akcję (jeden Depay to za mało, a kontuzjowani Dembele i Fati póki co nie pomagają). I druga jeszcze ważniejsza według mnie kwestia czyli praca sędziów i gra na czas rywala. W 100% popieram. I nie, nie jest to płacz że sędzia nas skrzywdził. Sędziowanie w Hiszpanii krzywdzi wszystkich fanów piłkarskich na świecie. To co Koeman powiedział, Granada strzela bramkę w 2 minucie i właściwie od tego czasu przedłuża grę w każdym możliwym momencie, a koniec końców tylko bramkarz dostaje kartkę i to dopiero w 88min. Gdyby przykładowo wprowadzić przepis, że zawodnik po faulu musi zejść poza boczna linie na 3 minuty to inaczej by wyglądała intensywność meczu.
0
@jedrek7000 ale o co kaman? Oczywiście że pozbycie się Griezmana było majstersztykiem. Nikt inny tak nie obciążał budżetu i tak nieproporcjonalnie mało w zamian dawał. On też by nic nie zrobił, a to że grał dzisiaj Luuk to inna sprawa. Trzeba było postawić Araujo na szpicy w drugiej połowie, a wpuścić do obrony Pique czy Lengleta.
1
Najśmieszniejsze jest to, że mimo tak beznadziejnej gry to Granada grała jeszcze większy piach, a my powinniśmy a luzie wygrać. Tylko mając z przodu takiego parodyste jak Luuke który przyszedł właśnie na TAKIE MECZE, a nie trafia patelni z 2m to ja nie wiem już za co ten gość bierze takie siano. Przypuszczam, że gdyby każdego z nas postawić w tamtym miejscu to może 1 osoba na 10 by nie trafiła w tej sytuacji.
0
@PatrychoO dlaczego? Z jego perspektywy ten mecz mógł wyglądać dobrze. Dla niego było sporo emocji, sam miał przed bramką 4 dobre okazję których nie wykorzystał, rzadko kiedy się to zdarza dla obrońcy więc taki miał obraz.
1
Cieszmy się z gry Araujo w tym sezonie, bo za kilka miesięcy przyjdzie jakies United czy Liverpool wyłożą 70mln i tyle będzie po jednym z najlepszych SO w Europie.
0
I te granie na czas Granady cały mecz. Boże widzisz i nie grzmisz. Jak to oglądać
1
Co raz gorzej się ogląda te LaLige. Jest tyle przerw, gadania. Strasznie to irytujące. Oglądałem kilka meczów ligi angielskiej. Niebo, a ziemia. Różnica tempa i przebiegu spotkania jest kolosalna. Tutaj nie ma gry za grosz
4
Liverpool z Milanem w 15min stworzył sobie kilkanaście okazji. Mogli prowadzić 3.0 w pierwszym kwadransie. My gramy na camp Nou z Granada i nie stworzyliśmy RAZ zagrożenia, a Granada nam prawie 2 wlozyla. Śmiechu warte
0
@KmN jestem, pytaj może uda mi się odpowiedziec.
5
@klopx a co ma Ronaldo do Messiego?
5
Real po prostu od lat ma 9tke z prawdziwego zdarzenia, więc z przodu mogą się łudzić ze zawsze bramki mogą im wpaść. Benzema to świetny napastnik i od lat gwarantuje bramki. U nas co? Na co chcecie liczyć na Luuka? Był Suarez to wyciągaliśmy również sporo meczów, były remontade teraz nie ma komu strzelać.
3
Rykoszet? Wcale mnie to nie dziwi. Jeszcze 10 wrzutek na aferę i bramka w doliczonym z kapelusza.
2
@Uukasz_93 czasami na porzyg bierze, czuć jak jednostronny komentarz. Albo kilka minut wcześniej ŚWIETNA INTERWENCJA MILITAO WIDAĆ JEGO KUNSZT. Gdzie gość po prostu biegł Guedesa który i tak to piłki by nie zdążył, trzeba było skomentować ze za mocne podanie i bliżej miał po prostu Courtoiusa, a nie spuszczać się nad SPOZNIONYM Militao.
0
Nikogo koło Paulisty nie było, chlop wyskakuje na 3 metr i moze zapytać Courtoiusa w który róg chce dostać bramę, a też prosto w niego....
0
@Transu96 tak faktycznie, alw tylko w wersji ultimate za bodajże prawie 500 PLN (sick!), bo w wersji standardowej za te 250 to już rozszerzenia nie dadzą? ;)
1
@Joe_Pesci nie czaje dlaczego nie wypuszczają Fify ps4 z aktualizacja na ps5 gdyby ktoś w ciągu roku chciał zmienić konsole na nowsza. Znaczy inaczej, rozumiem bo to zawsze ekstra hajs, ale z drugiej strony mogą stracić sporo potencjalnych klientów. Gdyby była aktualizacja na ps5 to pewnie bym kupił Fifę, a tak nie kupię.
0
@Ratamahatta dokładnie chciałbym zobaczyć jakbyśmy grali np za Tuchela, Kloppa. Kogoś z topu z pressingiem i ofensywnym stylem gry
0
@masq ranne antylopy nie powiem smiechlem :D
2
@pawello10 zarządzanie super. Sami prezesi, można zostać kierownikiem konserwacji powierzchni płaskich w maku :D