Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@qbuteq nie mamy składu na top5 w lidze? Nie rozśmieszaj mnie :D klubem memen to byliśmy przez ostatnie 2-3 lata kupując zawodników po 150mln jak Cou, Griezman którzy kompletnie nic nam nie dawali. Teraz zaczyna się odbudowa i poważni ludzie cieszą się z tego, natomiast dzieci oczywiście będą płakać bo koledzy w szkole będą się śmiać.
0
@ShawnC jakie 20 bramek? Te 9 czy 22 bramek w 36 meczach Laliga bo takie liczby wykręcał ten crack to w takim klubie jak Barcelona którą stwarza tyle okazji bramkowcyh to i Rasiak byłby w stanie strzelić przy tylu minutach. Laporta to najlepsze co nas spotkało, bo gdyby dalej rządził Bartomeu to klub by wkrótce ogłosił bankructwo.
1
@Zoker 100% szrotu z kontraktami do 2025 nie da się tak łatwo w jedno okienko pozbyć. Poza tym ktoś grać musi (jeśli mowa o Cou czy Dembele to raz ze dadzą nam więcej niż Griez, a dwa nie są takim problemem finansowym jak on. Bez nich to nasz atak wyglądałby miziernie, a tak będzie kim grac, jakby nie było dają jakość) . Roberto mocno zszedł z pensji, zawsze to zapchaj dziura. Nie od razu Rzym zbudowano, ale wszystko idzie w dobra stronę.
0
@umtiti Panu też już podziekujemy:)
5
Kamień z serca, że udało się wypchać Griezmana. Jestem mega pozytywnie nastawiony na przyszłość, w końcu pojawiło się światełko w tunelu i mamy szansę niedługo wrócić na salony. Kawal dobrej roboty Laporty. Odbudowa przebiega szybko, wygląda mi to podobnie jak naście lat temu, a tych wszystkich dzieciaków którzy płaczą teraz w sumie niewiadomo o co to nawet mi ich nie żal:)
1
@VeB 1899 xd PiS to byl Bartomeu. Teraz po tym Pisie wszystko się naprawia.
0
@Nieznajomy ma spore doświadczenie, kilka bramek może włożyć i dac nam cenne punkty w lidze i fazie grupowej LM. Później wróci już Fati, Dembele i Aguero.
0
@Whudi nie odpowiedziałeś na moje pytanie, więc pewnie dlatego dalej nie rozumiesz :) bardzo dobrze, że zwolniło się mnóstwo pensji. To nie znaczy że na hurr durr trzeba w to miejsce kupować kolejny szrot i zostać z nim na X lat.
0
@Whudi yy czasami wystarczy ruszyć głowa to może się zrozumie. Jak myślisz ile trzeba by zapłacić Arsenalowi za Aube i jaki mu dać kontrakt?
0
Super ostatni dzień okienka, nie spodziewałem się ze uda się opchac Grieza. Można otwierać szampana. Szkoda, że zostaje Pjanic, Umtiti i Lenglet tu niestety mocna wtopa.
1
@Elnuum wykluczył to nas Bartomeu, a nie Perez. Skończcie ludzie płakać. Kupując co rok szrot typu Pjanice, Gomesy, wtopy transferowe typu Dembele, bezsensowne transfery typu Coutinho czy Griez to czego się spodziewaliście? Setki milionów euro z nieba lecą co roku? Perez od kilku okienek praktycznie transferów na siłę nie robi to teraz ma pieniądze. Żenada że taki klub jak Barca dostając 222mln za Neya był w stanie się stoczyć do takiej finansowej ruiny. I Florek nie ma z tym nic wspólnego.
1
Ah a już myślałem, że Griezman fichando..
3
@patrykzmc2000 mi się w głowie nie mieści to, że kupiliśmy Grieza który kompletnie do nas nie pasował za właśnie 120mln euro i jednocześnie daliśmy mu pensje na poziomie 35! To jest kosmos i trzeba jak najszybciej naprawiać ten błąd nawet sprzedając za pół ceny, której i tak nigdy nie był wart.
2
@patrykzmc2000 zrobi się miejsce na Gaviego, Demira, bo nie będzie bolca którego nie wypada wystawiać na boisko tylko dlatego że swoje kosztował i ma najwyższa wypłatę.
1
@cat_r37 De Jonga nie widzę u nas, chyba że mnie coś ominęło? Aguero opcja za free z niewysokim kontraktem? Czemu nie. Chociaż nie jestem wielkim fanem tego transferu.
0
@dge21 w pierwszej kolejności musimy patrzeć na własna kieszeń, a nie rywala. Cieszyłbym się niezmiernie gdyby dzisiaj było fichando
8
Płaczecie o działania Laporty niesamowicie, a to tylko konsekwencje wielu lat działań Bartomeu. Mamy związane ręce i wierzę, że Lapcio robi co może. Mam wrażenie, że większość tutaj to jak wyborcy PiSu woleliby dalej rządów Bartka i sami siebie okłamywać, że ciągle jest gites jak w ostatnich okienkach, hurr durr kolejny zbędny grajek na kredyt podczas gdy właśnie wtedy klub staczał się na dno. Nie teraz. Teraz sprzątamy bałagan.
0
@MeMyselfAndI a mnie bonusy za przedłużenie kontraktu :>
0
@tristan87 nie byłbym taki pewny z tym za rok. Każdy mówi za rok, a tutaj w styczniu zobaczymy mbappe 2025 i do widzenia:) szczerze szkoda, liczyłem na mocny impuls dla LaLiga
2
@HERORICH2 proszę bierzcie go znowu do siebie:)
0
@dawid4444 dokładnie tym bardziej że w kadrze jest zbyt wielu zawodników, trzeba się pozbywać szrotu i odciążyć budżet żeby w przyszłym okienku było na coś nas stać. Griezmana bym opchal z pocałowaniem ręki za paczkę gruszek. Wymiana Pjanica nawet na tego de jonga? Jeśli Sevilla bierze pensje bosniaka to również z pocałowaniem rączki poproszę.
0
@Huck ja nie jestem fanem Lengleta czy Umtitiego, nie mogę na nich patrzeć i dziwię się ze jeszcze są w tym klubie. Powinien Mingueza grać zamiast nich każdy jeden raz.
0
@kibicsportu taa naplul. Camavienga już rok temu przez Real byl zaklepany to sobie P$G mogło go stawiać za cel.
0
@Colon no proszę, nawet Arsenal wychodzi z twarzą z trudnych sytuacji. Super gest Williana. U nas nawet mimo gwizdów kibiców i oficjalnego wypychania niestety taki Pjanic czy Umtiti będą kisic ogóry do ostatnich sekund kontraktu.
1
@czosnekfcb niewinny, narcos.
0
@Uukasz_93 w środku? Nasz środek byl często przy piłce, ale nie miał z kim grać. Nazario i Griez nie potrafią ani wybiec na wolne pole (a nawet jeśli wybiegną to nie mają po co, bo takiego Griezmana to i Busi by chyba dogonił) ani cofnąć się po piłkę i utrzymać się przy niej dłużej niż 5 sekund. Mieliśmy już box to box Vidala, dla mnie wystarczy. Nasz prime to Iniesta i Xavi, taki styl potrzebujemy. To gwarantuje De Jong, Busi i Pedri. Trzeba dla nich topowych zawodników do przodu żeby nie musieli klepać sami ze sobą
13
@korolocik poczekaj, bo o Polsce można powoli mówić to samo. Ja sobie takiego losu nie zgotowałem, podobnie jak większość innych młodych ludzi, ale cóż jednym słowem demokracja.
0
@PEDRIII w grudniu popołudniu :D a kto to ma wiedzieć? Nie nastawiałbym się, że ceny nowych konsoli jakoś specjalnie spadną w ciągu najbliższego roku.
4
@Uukasz_93 chyba oglądamy inne mecze. Mi nic się tak nie rzuca w oczy jak brak typowej 9tki. Skrzydlowych też brakuje, generalnie cały atak lezy i kwiczy. Na ten moment mamy de facto tylko Depaya, a Ty uważasz że potrzebny jest jakiś box to box który u nas nigdy potrzebny nie był :D
1
Ja nie wiem, że niektórzy jeszcze oczekują Halanda w jakim świecie zyja :D Barca to nie ta Barca co jeszcze kilka lat temu. Sytuacja finansowa klubu to ruina, mamy mniejszy budżet na transfery niż Rayo Valecano, a niektórzy napalają się na topowych napastników. Przyjdzie ktoś za free i tyle na co nas stać, nie ma co narzekać, 9tka jakąkolwiek jest potrzebna