Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid
Problem w tym że jego pozycja na boisku to pozycja Messiego. Dzisiaj ogólnie niezły występ, miał ciężko oddać dobry strzał bramkarz szybko wyszedł. Wystawiał się fajnie do podań, a to że ich nie otrzymywał to ekhmm..pomijany jest zazwyczaj przez Messiego i Suareza A czasami aż się prosi o podanie.
2
@ShawnC
Rozpedz się kolego, a ściana sama Cię znajdzie :>
0
@XaviHeart
Co przejrzyjcie? Dlatego nie wszedł w meczu z Sevilla gdzie na lewym skrzydle była autostrada bo postawili autobus w środku pola i walilismy głowa w mur?
9
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego ten Fati nie gra w podstawie. Co gra to najgrozniejszy w atatku i rozciąga grę świetnie. Właśnie jego brakło w meczu z Sevilla
9
Wystarczyło że Rakitic wrócił do swojej dawnej fryzury i przeżywa druga młodość
9
Puig więcej w kilkanaście minut niż Arthur w 3 ostatnich meczach. Ciąg do przodu i walka to jest to czego nam trzeba
1
@arraco
Można się śmiać, ale to pomoga bo w końcu coś wpaść musi. Real tak gra od kilku lat. Tu wrzuta, tu na pałę byle do przodu i wchodzi coś zawsze
1
Ivan ciągle on fire
0
Dobra zmiana. Arthur beznadziejnie dzisiaj
0
Smiechu warte....
0
Kurde mało goli ostatnio, kupmy tego Lautaro może on coś postrzela. Koniecznie w pakiecie z Pjanicem bo ciągle mało piłkarzy do środka pola. Aż dziw, że jeszcze bocznymi obrońcami gramy.
0
@CZaras
Bo to obrońcy. Skrzydłowi są od robienia przewagi i pojedynków 1 na 1 oraz szybkiej gry z kontry, a że nie mamy skrzydłowych to jakby to powiedzieć będziemy klepac po obwodzie do usranej śmierci.
0
@etobzyk
Tak też było, a przynajmniej każdy mógł wziąć kredyt nie to co teraz;)
0
@RomanHoffer
Jeśli to Twoja matka to po rozmowie z nią powinna Cię posłuchać i zagłosować na kogoś innego. Moja zawsze mnie pyta na kogo głosować, wypytuje mnie co uważam i mówi że wierzy mi i młodym ludziom.
0
@arkasath
Norma, nie jesteś sam:) większość młodych ludzi ma bardzo podobnie. Obecnie jest niesamowicie ciężko, a jeszcze nie tak dawno (10-20lat temu) prawie każdego (czy to kelner czy piekarz) było stać na kupno działki i budowę domu, a mieszkania były w śmiesznych pieniądzach. Co do PO dobrze, że nie glosujesz na nich, bo to jedno i to samo. Ta sama banda, wystarczy przeczytać ostatni wpis dr Mentzena.
4
@maleta009
A czy to pierwszy raz coś takiego?
1
@damianex10
Zupełnie inaczej wygląda w innych barwach. Powiedziałbym tak groźnie, budzi respekt i strach. Pozazdrościć, a nie czekaj... w naszych tryktoach przy obecnym ustawieniu, taktyce i grze to wygląda komicznie wręcz taka karykatura tego tridente:)
2
@dominik127pl
Szkoda właśnie że u nas się nie da. Tym bardziej w okresie w którym nie mamy skrzydłowych. Można grać 4312 przykładowo. Messi podwieszany za 2 napastników Antkiem i Griezmanem na przykład. A boczni obrońcy wahadłowe skrzydła. Dalej z jednym DMem który wspiera 2 obrońców. Nie czaję i tak wychodzimy takim składem, ale nie potrafi nikt ich ustawić na boisku. Dramat
1
@Elnuum
Dokładnie też od razu o tym pomyślałem. Podwójne standardy :)
0
@AmigoBlancos
Abstrahując to gdyby babka miała wąsy to wiesz..;) niedobrze się robi gdy się ogląda mecz gdzie główne skrzypce gra sędzia. Nieważne czy to mecz Realu, Barcelony czy Wigry Suwałki.
0
@Wojcio
Najlepsze to że sam pokazywał, że przyjął ręką nie barkiem (wskazuje na miejsce pod pachą- nie wiedziałem że to część barku :))
1
@Kubsoleon
Nie i nie.
1
Ale mnie zaczyna irytować ten mecz. Tyle niedokładności że głowa mała. Sevilla nam oddaje piłki za darmo na swojej połowie, a my nie możemy jej zagrać szybko tylko tracimy. Dramat
0
@El dominatore
Nie tak dawna bo raptem kilka sezonów jeszcze za czasów Neymara. Od jego odejścia nie sprowadzilismy żadnego skrzydłowego (sic!), a gramy 433. Teraz dopiero sam pojawił się Ansu, ale ile można wymagać od nastolatka.. poza tym z trenerami też szczęścia nie mamy. Osobiście nie widzę żadnej taktyki. To co powiedział komentator. Barcelonie brakuje momentu przyspieszenia, nie ma w ogóle gry z kontraktaku. Tylko klepiac cały mecz ciężko coś ugrać, musi być element nieprzewidzialnosci i zmiana tempa w grze.
1
Nie mam nic do Roberto świetny chłopak, ale jednak szybkosciowo z Semedo nie ma co porównywać. Jest wiatr na prawej stronie w końcu, a nie tylko odgrywanie do tyłu
2
@Kusco15
To nie ideały, wiekszosc ludzi którymi się otaczam musialaby byc idealami. Mniejszość natomiast to agresywna patologia. Heroizm to nie agresja. Agresja nie cechuje mężczyzn tylko ludzi słabych i niepewnych siebie jak już wyżej zresztą napisałem. Z biologia ma to niewiele wspólnego. Jeśli nie rozumiesz co piszesz to nie ma nad czym dalej dyskutować. Miłego dnia:)
1
@koksik2700
Nie, w żadnym momencie Cię nie obraziłem. Podałem tylko najprostsze argumenty na Twoje pytania.
0
@koksik2700
Sporo ludzi jednak ma ambicje i dąży do bycia samodzielnym. Mówi Ci to coś?:)
3
@Kusco15
Ale głupoty wypisujesz serio:D kobieta również może być agresywna, taka bójka jessici z karyna jesli mowa o stereotypach powinna do Ciebie przemówić. Agresja to przede wszystkim brak pewności siebie. To jak ktoś wyżej napisał popuszczenie emocji, brak opanowania i aktywny tzw gadzi mózg - to oznaka prostactwa a nie męskości. Męskość to panowanie nad emocjami i duże poczucie pewności siebie co nie jest równoznaczne z tym, że brakuje komuś siły lub w kryzysowych sytuacjach nie zareaguje właśnie tym atutem.
1
@MichalZZZ
Ja to podziwiam, że w czasach gdzie telewizja jest ogólnodostępna i często kosztuje to dosłownie kilka zł na miesiąc ludzie ciągle szukają linków do streamow gdzie z jakością i przepływem transmisji jest różnie no ale cóż:S