- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
29
Piłkarze PSG nawet nie chcą słyszeć o obniżeniu wynagrodzenia. Negocjacje pomiędzy Leonardo, a piłkarzami utknęły w martwym punkcie. [L'Equipe]
19
@BarcaInfo Gwiazdeczki które mają w dupie swój klub i nie chcą go odciążyć w czasie kryzysu.Typowe PSG.Przecież nie starczy im na wyżywienie rodziny.
14
@MichVeB Przecież oni są tam dla kasy. Dziwne by było gdyby chcieli w ogóle podjąć jakieś rozmowy.
8
@BarcaInfo Jestem zszokowany, oczywiście przypuszczam że to głupia plotka. Tam przecież piłkarze są wierni zespołowi, wspaniały klub.
6
@Piotr89Sand Myślałem że chociaż mają jakiś szacunek do swojego pracodawcy,ale jak widać nie mają.
2
@MichVeB akurat tamtego klubu nikt nie traktuje poważnie, więc czemu piłkarze by mieli?
0
@BarcaInfo Nawet mi nie żal tego klubu i szejka, chcieli gwiazd? to mają :) karma szybko wraca do prezesa Nassera Al-Khelaifiego
0
@MichVeB
Rozumiem, że sam pierwszy poleciales do szefa że chcesz wspomóc firmę i zrzekasz się 40% pensji, bo przecież nie jesteś gwiazdeczka w pracy i nie chodzisz do niej w celach zarobkowych? PSG to kierunek dla tych co chcą zarobić kasę, więc czemu się dziwisz?
0
@Toretto Nie musiałem bo jeszcze nie pracuje,ale oni zarabiają miliony i gdyby im ucieli 30-40% to by chyba nie zbankrutowali.
0
@Toretto wiem o czym mówisz ale prcietni ludzie zarabiają najniższe krajowe więc nie mają czego się zrzekać ale jakby zarabiał 100mln rocznie to jakby mi dali 60 mln to raczej bym przeżył w porównaniu do ludzi o których mówisz