0

Nie zawsze się to sprawdza. Każdy przypadek jest indywidualny. Jeśli jesteś osobą ogarnięta i znasz swoją wartość i wnosisz ja do firmy to musisz się o swoje upominać i tyle. Jeśli firma nie widzi w Tobie potencjału to trzeba zmienić i tyle. Właśnie po to żeby nie robić całe życie na samym dole drabinki.

0

Ja pracuje w wyuczonym zawodzie i jest całkiem ok. Praca mi się podoba. Wiem, że jest dużo innych ciekawszych rzeczy do roboty, ale nie ma też co narzekać

0

Kto wg Was został największym objawieniem mundialu?

0

Żegnaj Cristiano, teraz cała nadzieja w Benzemie

0

Pytanie, czy teraz stawki minimalne tak poszły do góry? Pracownicy produkcyjni biorąc pod uwagę niższą półkę zarobkową zarabiają jakieś 15zł netto? O ile się nie mylę, a parę ładnych lat już pracują w swoich firmach. Szału dalej nie ma.

0

Ty tak na poważnie?

0

Haha autokorekta typerów miało być ^^

0

Walczę u siebie w pracy o 1 miejsce w lidze raperów, jestem na drugim miejscu a wkrótce finisz. Jakie typy polecacie na dzisiaj? Mój główny rywal obstawil 1:2 dla Chorwacji i 1:2 dla Anglików. Osobiście myślałem nad 0:2 Chorwacja i 1:0 Szwecja co Wy na To?:p

2

Australia, świetny klimat, życie w spokoju z dala od reszty świata, plaża i surfing.

0

Co masz na myśli?:p

0

Warto, ciekawy i trzyma w ciaglym napięciu

0

Hej wcześniej był tu wątek o studiach i pracy. Pytanie czy pracuje ktoś z Wam w logistyce? Jeśli tak proszę o pw ;)

0

Co znaczy dobre wg Ciebie? Pracujesz może w logistyce?

0

James zagra dzisiaj? Czy kontuzja?

0

Musimy mieć szkoleniowca z zagranicy. Musi mieć szacunek, wprowadzić dyscyplinę i przede wszystkim zachodnią myśl szkoleniową. Sami piłkarze grający poza ekstraklasa mówią jaka duża jest przepaść między trenowaniem w Polsce, a trenowaniem w innych ligach na zachodzie. Nigdy daleko nie zajdziemy dopóki naszymi selekcjoneremi będą trenerzy z polskiej ligi podwórkowej.

0

Hej kogo typujecie Dzisiaj? Czy James zagra przeciwko Anglii? Myślałem żeby obstawić Kolumbie chociaż bez Jamesa mogą mieć ciężko. Drugi mecz Szwajcaria czy jednak zaskakująca Szwecja?

0

Wiesz co z tego co pamiętam to płaciłem jakieś 8-9€, więc nie jest to jakaś wygórowana kwota, a to najlepsza pizza jaką w życiu jadłem;)

9

Wiadomo co z Cavanim? Zagra z Francja?

0

Jest lepsza pizza w tych wąskich uliczkach między Barcelonetta a plaża:D dokładnego adresu nie pamiętam:p

0

To było już widać na euro 2 lata temu, Rakitic wtedy grał jeszcze lepiej :) u nas trochę inaczej , nie ta pozycja, nie te zadania.

0

Masz może ocenę Modrica? Kto wypadł lepiej?

0

Po prostu blokada drugiego dekodera, mam wlozyc kartę z dekodera głównego . Tak jak napisałeś pewnie jakieś zabezpieczenie

0

Jajami jest informacja o godzinie 22:15 że za 5min Ci blokują tv. Byłem w nc plus i takich cyrkow nie było

0

Dla wszystkich którzy rozważają zmianę operatora TV. ZA żadne skarby nie bierzcie czasem Cyfrowego Polsatu!! Wymieniłem miesiąc temu z nc+ (skusiła mnie LM), ale Polsat to jest jakaś kpina! Nie będę tu opisywał ile już jaj przez ten miesiąc miałem i nerwów straciłem na ta TV. Dzisiaj to już przegięcie. Oglądam mecz Dani Chorwacja, pierwsza część dogrywki i wyskakuje komunikat że za 5min dekoder zostanie zablokowany no kur kpina jakaś! Oczywiście to nie pierwsza sytuacja bo średnio raz w tygodniu trzeba latać i zmieniać kartę z dekodera głównego do dekodera multiroom lco za żenada.) Jest juz prawie noc a ja musze z lozka leciec na inne pietro do drugiego tv karte zmienic, oczywiście nie mam jak tego teraz zrobić bo tym samym blokuje na jakieś 15min drugi tv, którego używa ktoś inna. Jednym słowem Polsat to żenada odradzam każdemu !!

0

Szczerze to będą mieli bardzo ciężko, Urugwaj ma teraz solidną obronę, Brazylia nowe dobre pokolenie. A Argentyna hmm nie trzeba komentować. Potrzeba sporo szczęścia

0

Powinno wejść, ale wcale się nie zdziwię jak Hiszpania odpadnie. Będą klepać swoje bez przekonania, a Ruskie wyprowadza jedna kontrę i tyle :p plus to gospodarz i to nie byle jaki Putin może namieszać^^ koniec końców ja bym zaryzykował, bo dużo i tak raczej nie włożyłeś.

6

Przypomina to Atletico i Real poważnie:D na szczęście już czas doliczony a białym koszulkom brakuje Ramosa ;>

1

Cavani najlepszy dzisiaj. Co za pech. Jak Portugalia wcisnie coś to Urugwaj będzie miał małe szanse bez Edisona..

8

Ależ Caceres dzisiaj świetnie wygląda. Biega i walczy za trzech. Plus ciekawe ofensywne wejścia, nieźle rozgrywa i utrzymuje się przy piłce.

0

Myślę że około 1500 można liczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?