Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem Ci nawet wiecej. Messi wiecej razy obil aluminium w tym sezonie LaLiga niz The Best ma udanych dryblingow i goli. :)
1
Raczej bylo. Tulow bramkarza na lini bramkowej. Naturalnym jest ze glowa jest wyzej od tulowia, bo tak czlowiek jest ulozony, a bramkarz w momencie wybicia pilki rekoma ma je wyciagniete obok glowy/barkow. Poza tym Luis i Leo schodzac do szatni krytykowali arbitra.
9
Jest jakis rekord obijania aluminium? Moze Messiemu brakuje nowych wyzwan.
0
Jak masz z kim to zdecydowanie lepiej na wlasna reke.
0
Dziekuje
0
szybko link do meczu plizz
1
Racja, ale to nie ma znaczenia podstaw zamiast Atletico dowolna inna druzyne scenariusz ten sam :D
11
A koniec końców i tak wygra Real po:
- prześlizgnięciu się w 1/8 i 1/4 z ogórkami,
- półfinale z Bayernem gdzie sędzia pomyli zawodników drużyn i pokaże czerwoną kartkę nie temu co trzeba,
- finale z Atletico po bramce ze spalonego i główce Ramosa w nieskończonej 93 minucie,
Na koniec roku SIIIIII i balon wiadomo do kogo. ;)
0
Mi wyszły pary moich marzeń :D Jeden raz zrobiłem losowanie I wynik taki:
Shakhtar - Lpool
Sevilla - AS Roma
Real - PSG
Chelsea - Besiktas
Juve - City
Port - United
Bayern - Totki
Basel - Barcelona
Lepiej chyba byc nie moglo, ale zaloze sie ze w rzeczywistosci bedzie wszystko na opak :D
0
Czy ktoś z Was brał udział w szkoleniu excel poziom expert zakres vba i makra? liznalem kiedys makra i vba, na codzien uzywam excela i raczej nie mam z nim problemow, ale uzywam tylko kilka z wielu funkcji jakie na codzien potrzebuje w pracy. Pytanie czy dam sobie rady na calotygodniowym kursie z vba i makr? nie bylem wczesniej na zadnym szkoleniu z excela i ciezko mi powiedziec na jakim poziomie obecnie jestem.
0
Oglądałem pierwszy sezon, całkiem ok nie mówię że słaby, ale jakoś mnie nie porwał. Jest sporo innych wg mnie dużo lepszych seriali :)
0
Trzeba miec tez tv 4k co niesie? Na tv full hd bedzie jakakolwiek roznica gdy wykupie 4k netfliza?
0
wszystko tak ładnie siedzi.. już wszedł over 2,5 lvpool, napoli wygrywa tylko ta Sevilla... mam nadzieje ze pocisna jeszcze..
0
Maribor i Beskistas wygrywaja xd RIP kupony :D
2
Z lawki czy z przed tv wszystko wydaje sie takie proste, a jak zalozy sie buty i wyjdzie na boisko nie widzi sie nawet polowy tego co z przed tv, a samo prowadzenie pilki jest nielada wyzwaniem. Tym bardziej szacun dla takich pilkarzy jak Messi czy Iniesta za to co na pozor wydaje sie takie latwe czego dokonuja na boisku.
3
A ja czulem, ze da rade spokojnie. Teraz już jestem pewny :)
0
Trzymam kciuki za Twoj kupon, puscilem podobny^^
4
Rudy ciagle dla nas strzela :D
Own goal ciagle w formie :)
0
Tez czuje ze przycisna :p a nawet jak nie to pewnie cos innego nie siadzie :D zobaczymy laczny kurs kolo 100 mam za piataka mogloby wejsc :p
0
Hehe ja nie narzekam. Poki co CSKA na kursie 8,25 siedzi, do tego Juve, Bayern i under 1,5 do polowy na Barce. Nie napalam sie, bo nic pewnwgo, ale jakby tak sie skonczylo to gruby hajs sie szykuje :d
3
Powaga? Bo Barce ogladam. :D
0
Rowniez taktyczny, namiar na pewno sie przyda, dzieki kolego
1
Czerwo dla getafe w 25min! Atmosfera az wrzy.
0
Bramka po rykoszecie to jeszcze nie gol. Getafe spalony,!
0
Kiedy odbedzie sie przetarg na prawa tv do laliga? Obecnie eleven ma tylko do konca sezonu, jakies info co bedzie dalej?
1
Pomyslec, ze powinno byc juz 12pkt przewagi, a na swieta kto wie moze 15. Eh
1
W takich momentach zastanawiam sie czy to przypadkiem nie jakas ameba z ramienia innej strony, ktora ma na celu tylko podsycic konflikt.
2
Co Ty chrzanisz? Ogladasz mecze w ogole? Zagralisny dzisiaj swietnie, mnostwo okazji, bajeczna gra i stlamsilismy Celte. Karykatura czy kabaret w wykonaniu sedziego zabija przyjemnosc z ogladania ulubionej druzyny, dzisiaj minimum 3 bramki powinnismy miec, a 3pkt nie mialy prawa byc skradzione.
0
Bardzo przykre jest to, ze ogladajac show ukochanej druzyny glowna role gra sedzia. Przelaczamy na lige angielska gdzie gra jest szybka twarda, a postac arbitra jest niewidoczna, wrecz calkiem zapominamy, ze ktos taki w ogole bierze udzial w meczu.
0
Gdyby tylko Umtiti wracal do konca. Nalezala sie taka parada Marcowi. Szkoda, do tego ten nieuznany gol po pieknej asyscye Messiego. No skandal druga kolejka z rzedu zlodziejstwo.