0

Powiem Ci nawet wiecej. Messi wiecej razy obil aluminium w tym sezonie LaLiga niz The Best ma udanych dryblingow i goli. :)

1

Raczej bylo. Tulow bramkarza na lini bramkowej. Naturalnym jest ze glowa jest wyzej od tulowia, bo tak czlowiek jest ulozony, a bramkarz w momencie wybicia pilki rekoma ma je wyciagniete obok glowy/barkow. Poza tym Luis i Leo schodzac do szatni krytykowali arbitra.

9

Jest jakis rekord obijania aluminium? Moze Messiemu brakuje nowych wyzwan.

0

Jak masz z kim to zdecydowanie lepiej na wlasna reke.

0

Dziekuje

0

szybko link do meczu plizz

1

Racja, ale to nie ma znaczenia podstaw zamiast Atletico dowolna inna druzyne scenariusz ten sam :D

11

A koniec końców i tak wygra Real po:
- prześlizgnięciu się w 1/8 i 1/4 z ogórkami,
- półfinale z Bayernem gdzie sędzia pomyli zawodników drużyn i pokaże czerwoną kartkę nie temu co trzeba,
- finale z Atletico po bramce ze spalonego i główce Ramosa w nieskończonej 93 minucie,
Na koniec roku SIIIIII i balon wiadomo do kogo. ;)

0

Mi wyszły pary moich marzeń :D Jeden raz zrobiłem losowanie I wynik taki:
Shakhtar - Lpool
Sevilla - AS Roma
Real - PSG
Chelsea - Besiktas
Juve - City
Port - United
Bayern - Totki
Basel - Barcelona

Lepiej chyba byc nie moglo, ale zaloze sie ze w rzeczywistosci bedzie wszystko na opak :D

0

Czy ktoś z Was brał udział w szkoleniu excel poziom expert zakres vba i makra? liznalem kiedys makra i vba, na codzien uzywam excela i raczej nie mam z nim problemow, ale uzywam tylko kilka z wielu funkcji jakie na codzien potrzebuje w pracy. Pytanie czy dam sobie rady na calotygodniowym kursie z vba i makr? nie bylem wczesniej na zadnym szkoleniu z excela i ciezko mi powiedziec na jakim poziomie obecnie jestem.

0

Oglądałem pierwszy sezon, całkiem ok nie mówię że słaby, ale jakoś mnie nie porwał. Jest sporo innych wg mnie dużo lepszych seriali :)

0

Trzeba miec tez tv 4k co niesie? Na tv full hd bedzie jakakolwiek roznica gdy wykupie 4k netfliza?

0

wszystko tak ładnie siedzi.. już wszedł over 2,5 lvpool, napoli wygrywa tylko ta Sevilla... mam nadzieje ze pocisna jeszcze..

0

Maribor i Beskistas wygrywaja xd RIP kupony :D

2

Z lawki czy z przed tv wszystko wydaje sie takie proste, a jak zalozy sie buty i wyjdzie na boisko nie widzi sie nawet polowy tego co z przed tv, a samo prowadzenie pilki jest nielada wyzwaniem. Tym bardziej szacun dla takich pilkarzy jak Messi czy Iniesta za to co na pozor wydaje sie takie latwe czego dokonuja na boisku.

3

A ja czulem, ze da rade spokojnie. Teraz już jestem pewny :)

0

Trzymam kciuki za Twoj kupon, puscilem podobny^^

4

Rudy ciagle dla nas strzela :D

Own goal ciagle w formie :)

0

Tez czuje ze przycisna :p a nawet jak nie to pewnie cos innego nie siadzie :D zobaczymy laczny kurs kolo 100 mam za piataka mogloby wejsc :p

0

Hehe ja nie narzekam. Poki co CSKA na kursie 8,25 siedzi, do tego Juve, Bayern i under 1,5 do polowy na Barce. Nie napalam sie, bo nic pewnwgo, ale jakby tak sie skonczylo to gruby hajs sie szykuje :d

3

Powaga? Bo Barce ogladam. :D

0

Rowniez taktyczny, namiar na pewno sie przyda, dzieki kolego

1

Czerwo dla getafe w 25min! Atmosfera az wrzy.

0

Bramka po rykoszecie to jeszcze nie gol. Getafe spalony,!

0

Kiedy odbedzie sie przetarg na prawa tv do laliga? Obecnie eleven ma tylko do konca sezonu, jakies info co bedzie dalej?

1

Pomyslec, ze powinno byc juz 12pkt przewagi, a na swieta kto wie moze 15. Eh

1

W takich momentach zastanawiam sie czy to przypadkiem nie jakas ameba z ramienia innej strony, ktora ma na celu tylko podsycic konflikt.

2

Co Ty chrzanisz? Ogladasz mecze w ogole? Zagralisny dzisiaj swietnie, mnostwo okazji, bajeczna gra i stlamsilismy Celte. Karykatura czy kabaret w wykonaniu sedziego zabija przyjemnosc z ogladania ulubionej druzyny, dzisiaj minimum 3 bramki powinnismy miec, a 3pkt nie mialy prawa byc skradzione.

0

Bardzo przykre jest to, ze ogladajac show ukochanej druzyny glowna role gra sedzia. Przelaczamy na lige angielska gdzie gra jest szybka twarda, a postac arbitra jest niewidoczna, wrecz calkiem zapominamy, ze ktos taki w ogole bierze udzial w meczu.

0

Gdyby tylko Umtiti wracal do konca. Nalezala sie taka parada Marcowi. Szkoda, do tego ten nieuznany gol po pieknej asyscye Messiego. No skandal druga kolejka z rzedu zlodziejstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?