- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1694 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1694 Culés
11
"Państwo Dursleyowie spod numeru czwartego przy Privet Drive mogli z dumą twierdzić, że są całkowicie normalni, chwała Bogu. Byli ostatnimi ludźmi, których można by posądzić o udział w czymś dziwnym lub tajemniczym, bo po prostu nie wierzyli w takie bzdury."
Powstało wiele ponadczasowych książek, ale chyba w żadnej tak wielu się nie zakochało. Niesamowite dzieło. Prawdziwie magiczny świat. Lubię do tego wracać, dzisiaj będzie już z 7-8 raz. Też tak macie?
2
@al Fayed Bez watpienia super, ale osobiscie do ksiazki nie wracam. Film ogladam czesto :d jest sporo ciekawych ksiazek o podobnej tematyce. Nawet powiem, ze czytalem w mojej ocenie lepsze powiesci, ktore nie doczekaly sie ekranizacji.
1
@al Fayed Saga mojego dzieciństwa, pamiętam jak dziś gdy będąc w drugiej klasie podstawówki dostałem na mikołaja pierwszą część HP i którą przeczytałem w jeden weekend. Wracam do niej co jakiś czas, pozwala mi poczuć się znowu jak dzieciak bez zmartwień i problemów. Szkoda, że autorce totalnie pokręciło się w głowie, no ale nie oceniam jej przez pryzmat jej poglądów
1
@al Fayed Mam tak z lotem nad kukułczym gniazdem, czytałem już z 10 razy, ale nadal genialna książka.
1
@al Fayed Oczywiście :) Lubię odpalić sobie audiobooki w wykonaniu pana Fronczewskiego i dawne czasy wracają :)
1
@al Fayed Szkoda że teraz tak doją tą serie. No i po latach jak się wróci, to Harry zaczyna wkurzać. Troche dupek z niego.