- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1524 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1524 Culés
30
Plany transferowe Barcelony to pomocnik i prawy obrońca. Klub przeznaczy na ich zakup pieniądze z budżetu + sprzedaż piłkarzy. Głównym kandydatem na prawego obrońcę jest Bellerín, natomiast wśród pomocników opcjami są Thiago lub Verratti. [Cadena SER]
1
@BarcaInfo Ja nwm o co chodzi z tym Bellerinem, jest szybki i tyle, dla mnie on jest słaby w Arsenalu, bo gość kompletnie nie wraca się do obrony, dla mnie to bardziej skrzydło niż obrona
0
@BarcaInfo Któryś z tych pomocników jestem na tak, aczkolwiek nie wiem czemu tak wszyscy się fascynują Hectorem, aczkolwiek nie znam też za bardzo dobrych PO, takich do wyciągnięcia... Może Azpilicueta? :P
2
@ranger3120 De Sciglio, bo w Milanie dopóki nie będzie ogarnięcia nie przebije się wyżej, w Euro pokazał na co go stać. ogółem w reprze jest świetny
:)
0
@BarcaInfo Osobiście ściągnałbym jakiegoś taniego, starszego dośw PO i dał szansę Aleixowi i Roberto. Musem do wzmocnienia jest środek pola i na tym bym się skupił. Potrzebny rozgrywający na wczoraj.
0
@BarcaInfo Veratti albo Thaigo jako rozgrywający to zgoda, ale bardziej niż drogiego PO to my potrzebujemy klasowego ofensywnego pomocnika, który zacząłby przejmować rolę Iniesty.
0
@Publico Albo znający styl wychowanek o nazwisku Montoya.
0
@LinekPark Za słaby piłkarz, jak w Barcy się nie wybił to już nie warto go znowu brać, a miał dość sporo szans
0
@Publico Chciano go za Alvesa, sezon, gdy przypiź-ził w poprzeczkę w GD. W Betisie solidny. Teraz w Valencii bije o klasę wychwalanego nie wiadomo za co Cancelo.
Trzeba szukać graczy typu Digne, Umtiti, czy właśnie Montoya. Tanich, a dobrych.
0
@LinekPark Montoya to nie poziom Barcy, w Valencii wcale nie bije o głowę Cancelo, raz ten gra, raz tamten, ale żaden z tych nie wyróżnia się zbytnio, po prostu solidny grajek i tyle, ale nie na miarę Barcy