- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
55 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
0
Jeszcze raz zapytam, bo teraz więcej osób jest. Wczoraj komputer mi się zawiesił i nie mogłem go wyłączyć. Jedynym sposobem było wyłączenie listy. Wyłączyłem i włączyłem, a komputer włączył się na 2 sekundy i zgasł (na monitorze był czarny ekran) i tak ciągle. Kliknąłem raz przycisk włączenia komputera i włączył się na te 2 sekundy i zgasł po chwili znowu się włączył i znowu zgasł, tak w kółko. Odłaczyłem wczoraj dysk i napęd i dopiero dzisiaj jak wróciłem ze szkoły to go starałem się włączyć, a moim oczom ukazał się BIOS. Wyłączyłem komputer i podpiąłem napęd oraz dysk twardy, właczyłem jeszcze raz i znowu co 2 sekundy włączał się i gasł, tak w kółko. Odłączyłem jeszcze raz dysk i napęd, ale znowu się włączał i wyłączał sam co 2 sekundy. Co może być problemem?
0
@DaPi Może coś z zasilaczem
0
@fc_barcelona_1899 Zasilacz był wymieniany rok temu i specjalnie kupiłem 50W więcej. Nie sprawiał problemów nigdy, w grach tak samo.
0
@DaPi miałem ostatnio podobnie,co kilka minut się powtarzało..eh nie mam pojęcia,też wszystko odłączałem i dalej to samo,mówili mi że może to być grafika lub coś z płytą,ale ostatecznie wolałem kupić nowy komputer
0
@Bambus222 Ja przed chwilą po odłączałem wszystko i podłączyłem znowu i działa :D
Nawet nie wiedział, że informatyka jest taka prosta :v :v :v
0
@DaPi Problem może wrocic. W takich wypadkach jesli nie kabel zasilajacy to mozliwenie problemy z karta graficzna moze byc uszkodzona, spalonaa, albo styki popalone. Na to bymnie zwrocil uwage jesli problem sie powtorzy.
0
@Bambus222 Jak Ci się coś w samochodzie zepsuje to też kupujesz nowy? ;D