TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mrboom Mam 27 lat, noszę brodę więc troche dodaje do wieku, więc wyglądam dojrzalej plus też no wielkimi mózgami one nie były to na pewno xD
1
Pamiętam jak ze 3-4 lata temu w taką samą pogodę, zamiast pójść z kumplem na wykład, poszliśmy na miasteczko studenckie na browar, zimny Żubr bardzo szybko stał się ciepły, coś obrzydliwego, ale wspomnienia piękne.
2
@lithotripter @Mario96w to ja na 18-ce mojej kuzynki z rok temu wkręciłem jej koleżanki, że jestem jej ojcem, uwierzyły :P
2
@Mario96w Nie no na Pan to chyba na siłowni nikt do mnie się nigdy nie zwrócił, ale za to na chodniku dzieci zawsze "Dzień dobry" mówią, a ja odpowiadać "Cześć" :D
1
@lajcior Top1/2/3 peach, tropic i sour apple
1
Dzik wiśniowy bardzo dobry, mocne top5 na pewno wśród tych energetyków
0
@Bykunn żeby drzeć łacha z simpów
0
@Bykunn A to nie da się tego zrobić w czasach AI?
0
@July_6_BcN no dlatego śmiem wątpić w prawdziwość tych zdjęć
0
Ciężko mi uwierzyć, że ktoś tu mógł poważnie swoje zdjęcia realne zamieścić
4
@Eklerek Nie no takich gaci na dupie to nigdy nie nosiłem
0
Check Engine, Awaria systemu wtrysku ehh
Oby nic poważnego, może kuna przewód przegryzła
2
@APTAPT Oni tak grają od 15 lat, tylko wygrywali tytuły wrzutkami xd
2
Kibice Realu: "Spokojnie, w tym sezonie skupiamy się na Mundialu"
0
Kto jest większym madridistą, Gil Manzano czy Soto Grado?
2
Mbappe chodzi z tym Expósito z Espanyolu?
4
Estrogenowy Huijsen mój ulubieniec z Realu M.
1
GIL z nosa Manzano juz chciał coś dla Srealiku wydrukować ale go z VARU upomnieli xDD
1
Szklanka się połamał
1
@MirusAmisz Pewnie nie ma to nic wspólnego z tym, że polskie dzieci tyją najszybciej w Europie. Na pewno nie ma.
1
@NeroTFP1 @Bogan To jasne Panowie, przykład idzie z góry.
0
@maroon To na pewno.
4
@Bykunn no to swoją drogą, dzieciaki bez głupiej karty rowerowej jeżdżą po jezdni nie mając pojęcia o zasadach ruchu drogowego, trzeba na nich uważać zarówno jako kierowca auta jak i roweru
6
Wróciłem sobie z gravelka. Jedna rzecz mocno mi się rzuciła w oczy: młodzi ludzie, nastolatkowie, zamiast jeździć na rowerach, spacerować, to jak się poruszają? Na hulajnogach. Jeden za drugim, jedna obok drugiej. Z takiej aktywności to raczej kalorii się nie spali. A potem dziwota, że małolaci otyli, problemy na wfie mają. Mój dziadek, który ma 80 lat jeździ na takim wózku elektrycznym bo go nogi bolą to wiadoma rzecz, a zdrowe młode dzieciaki, żeby się nie zmęczyć przypadkiem to też muszą się wspomagać xD
0
@takisobiektos Ferran to jest topka*
1
@DanielPlainview No trzeba uważać, nawodnienie, ochrona głowy to podstawa.
1
@MateS aktywnie, na sportowo, tak jak lubię :D
0
Siłka od rana dziś była, lekki trening nóg - deload, teraz ogromna porcja spaghetti z kurczakiem i potem trzeba coś pokręcić na gravelku z jakąś pięćdziesione
1
Kogoś mi przypomina
2
Banan to Mickiewicz naszych czasów. Chłop powinien pisać książki.