0

@Sulimo Nie ma takiej potrzeby

0

@July_6_BcN Beluso leci z Anką

3

Alex ma dziś taki mood:


0

@eckov Jeśli nazwiesz Lewego legendą Barcy, to jak nazwiesz Messiego, Inieste czy Xaviego? Przy jednym stoliku w Barcy nie siedzieli

0

@VamoSBarca88 Oglądałem

0

@VegetaPolska Stary oglądałem wszystkie części, ale coś podobnego mogłoby być w tym klimacie

0

Dawno nie miałem takiej spokojnej, luźnej soboty jak dziś, jakaś śmieszna komedia do obejrzenia w Internecie?

0

Nienawidzę, nie chcę, nie lubię ale trzeba. Sesja rozciągania.
A później zakupy - to już bardziej lubię.

0

Oficjalnie: Anna Lewandowska z domu Stachurska zostaje w Barcelonie!

3

Popitek na siłce, gdy wychleje półlitrowego dzika i weźmie przedtreningówke:


1

@Luciano99 coś czasem się zdarzy

1

Ryż, pieczeń w sosie i kapusta kiszona wleciała na obiad, teraz świeżutka jeszcze cieplutka szarlotka od babci, a potem jeszcze wlecą chrupeczki monstery munch o smaku pizzowym, życie jest piękne

trzeba troche dowalić kalorii, bo jutro wracamy do ciężkich serii siadów i nóg widzowie

0

@BojanKriKicz Przygoda zaczęła się 11 lat temu i trwać będzie nadal.

0

Pacho za Fermina i deal done

1

@Filipem @Luciano99 Za darmo zmiennik dla Yamala czy do pomocy, doświadczenie i umiejętności ogromne, taki zawodnik to skarb.

1

Nie czaję, czemu cisza o Bernardo jest. Jeśli przynajmniej nie postaramy się o jego przyjście, to bedzie kryminał.

1

@szewjar Tak wypada to go nazywają.

0

@Sulimo Nie, grał zbyt krótko i nie wygrał LM, gdyby każdego takiego Lewego nazywać legendą to co drugi zawodnik Barcy byłby legendą. Kierujecie się sympatią przez jego narodowość, nie obiektywizmem.

0

@vangoor Anka zostaje w Hiszpanii

0

@HavertzKai Raczej się nie doczekasz

22

Szczęsny w końcu będzie mógł wyzywać po polsku resztę zespołu, a nikt nie będzie rozumiał

0

"Oczywiście, jeśli teraz chce coś zmienić i odejść, może to być dobre dla niego, a być może także dla klubu, bo pozwoli nam trochę przebudować drużynę." ~Flick

Nawet Hansi przyznał, że to już ten czas, a niektórzy chcieliby żeby tu grał do 40-ki. To nie Arabia, a liga hiszpańska i walka o wszystko co sezon.

0

@marcin62 Dajmy mu szansę, jeszcze nie zagrał w Barcy na '9' pełnego sezonu jako starter.

0

Nie kupimy żadnej '9' bo i tak nas nie stać, nadchodzi era wielkiego potężnego REKINA Ferrana El Tiburona Torresa, zapnijcie pasy, bo Rekin będzie ładował 40 bramek na sezon teraz, grając wszystko od deski do deski.

3

Mamy to widzowie


0

@gumaz no niezbyt xd

0

Nie sądziłem, że kiedyś będzie mi sprawiało przyjemność odkurzanie, chyba starość nadchodzi

3

@Dari0G te modelki to Jude i Mbappe

0

Jak Mourinho był trenerem Realu to ile razy lige wygrywał Real a ile razy Barca?

1

@Kgorecki2500 No tak a rower > samochód

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?