TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Nie ma takiej potrzeby
0
@July_6_BcN Beluso leci z Anką
3
Alex ma dziś taki mood:
0
@eckov Jeśli nazwiesz Lewego legendą Barcy, to jak nazwiesz Messiego, Inieste czy Xaviego? Przy jednym stoliku w Barcy nie siedzieli
0
@VamoSBarca88 Oglądałem
0
@VegetaPolska Stary oglądałem wszystkie części, ale coś podobnego mogłoby być w tym klimacie
0
Dawno nie miałem takiej spokojnej, luźnej soboty jak dziś, jakaś śmieszna komedia do obejrzenia w Internecie?
0
Nienawidzę, nie chcę, nie lubię ale trzeba. Sesja rozciągania.
A później zakupy - to już bardziej lubię.
0
Oficjalnie: Anna Lewandowska z domu Stachurska zostaje w Barcelonie!
3
Popitek na siłce, gdy wychleje półlitrowego dzika i weźmie przedtreningówke:
1
@Luciano99 coś czasem się zdarzy
1
Ryż, pieczeń w sosie i kapusta kiszona wleciała na obiad, teraz świeżutka jeszcze cieplutka szarlotka od babci, a potem jeszcze wlecą chrupeczki monstery munch o smaku pizzowym, życie jest piękne
trzeba troche dowalić kalorii, bo jutro wracamy do ciężkich serii siadów i nóg widzowie
0
@BojanKriKicz Przygoda zaczęła się 11 lat temu i trwać będzie nadal.
0
Pacho za Fermina i deal done
1
@Filipem @Luciano99 Za darmo zmiennik dla Yamala czy do pomocy, doświadczenie i umiejętności ogromne, taki zawodnik to skarb.
1
Nie czaję, czemu cisza o Bernardo jest. Jeśli przynajmniej nie postaramy się o jego przyjście, to bedzie kryminał.
1
@szewjar Tak wypada to go nazywają.
0
@Sulimo Nie, grał zbyt krótko i nie wygrał LM, gdyby każdego takiego Lewego nazywać legendą to co drugi zawodnik Barcy byłby legendą. Kierujecie się sympatią przez jego narodowość, nie obiektywizmem.
0
@vangoor Anka zostaje w Hiszpanii
0
@HavertzKai Raczej się nie doczekasz
22
Szczęsny w końcu będzie mógł wyzywać po polsku resztę zespołu, a nikt nie będzie rozumiał
0
"Oczywiście, jeśli teraz chce coś zmienić i odejść, może to być dobre dla niego, a być może także dla klubu, bo pozwoli nam trochę przebudować drużynę." ~Flick
Nawet Hansi przyznał, że to już ten czas, a niektórzy chcieliby żeby tu grał do 40-ki. To nie Arabia, a liga hiszpańska i walka o wszystko co sezon.
0
@marcin62 Dajmy mu szansę, jeszcze nie zagrał w Barcy na '9' pełnego sezonu jako starter.
0
Nie kupimy żadnej '9' bo i tak nas nie stać, nadchodzi era wielkiego potężnego REKINA Ferrana El Tiburona Torresa, zapnijcie pasy, bo Rekin będzie ładował 40 bramek na sezon teraz, grając wszystko od deski do deski.
3
Mamy to widzowie
0
@gumaz no niezbyt xd
0
Nie sądziłem, że kiedyś będzie mi sprawiało przyjemność odkurzanie, chyba starość nadchodzi
3
@Dari0G te modelki to Jude i Mbappe
0
Jak Mourinho był trenerem Realu to ile razy lige wygrywał Real a ile razy Barca?
1
@Kgorecki2500 No tak a rower > samochód