1

Dawać tego Gvardiola Bernardo Alvareza

0

Kurde kiedyś kupowałem monitor gamingowy 144 Hz za 1300 zł a dziś można kupić 240 Hz za 500 zł, ale jajca

1

@Kidd dużo białka plus węgle z borówek, nasyciło mnie

1

@macio_944 nie mam żadnych problemów z trawieniem, może mówisz na swoim przykładzie

2

Wpierdzieliłem na dobranoc kostkę twarogu z borówkami amerykańskimi i okej, można iść spać

2

@Kaktusek Albo fraudizio kłamie

1

@July_6_BcN wiadomo
@qbsonFCBarca może CS

2

Jutro piątunio, siłeczka wjedzie po robocie, nowy komp powinien przyjść, bo dziś wysłali, od wtorku urlop 6 dni. Jest pięknie widzowie

12

Dzisiaj tak oczekuje na info o Alvarezie


5

Kondon, Alvarez, Bernardo, Cancelo/Grimaldo i jakiś solidny ŚO, okienko marzenie.

12

No i okej, kupie


0

@LAMC_10 chuja sie zarabia, a żyje jak hrabia

1

Dać im 100 mln i Casado dorzucić

5

@RoberDzik 24:00 konferencja Verattiego

0

@Kinginiesta No trudno, to nie przezwisko a nowa ksywka

2

@July_6_BcN Jak wygrała MŚ, jestem sezonowcem.

4

@Luciano99 nawet niezłe Lucek

0

Dawać pięknego Julka Alvareza a Kondona zrobić zwrot do Anglii

0

@Nazio_87 160 zł za combo

0

@PIWOSZ89 a ile cm w dicku?

1

@Faro Były szwagier Laporty i Deco

1

@Sysia11 jego pozycja główna to Lewo-skrzydłowy

1

@ranger3120 Czyli nic nie wygramy i odejdzie po sezonie

0

Zmieniając temat. W jakim wieku na emeryturę będą przechodzić osoby niebinarne?

0

@Sysia11 I będziesz mieć Raphę, Gordona i Rasha na jedną pozycję?

1

@Lionel_Messi10 ale obrzydliwy grubas xd

0

@daav Zwykły ogórek (nie oglądałem żadnego meczu w jego wykonaniu)

1

Ciekawe, czy gdyby Lewandoski nie ogłosił odejścia i klub nie uwolniłby sie z jego ogromnej pensji to byłoby dziś here we go Gordona za 80 baniek ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Roobo czyli nadaje sie do nas

0

@July_6_BcN Tak jak Ty Pedriego w drzwiach domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?