0

Jak Mourinho był trenerem Realu to ile razy lige wygrywał Real a ile razy Barca?

1

@Kgorecki2500 No tak a rower > samochód

0

Pan Menel z mojej wsi przed chwilą wracał z buta z plecakiem prawdopodobnie z roboty. Teraz chwilę później jedzie na rowerze, a w koszyku buteleczki na wymianę aż słychać. Potem powrót, libacja i kolejny kurs, tyle że już prowadząc rower ledwo stojąc na nogach. I tak się to kręci życie w te i we w te.

0

@ranger3120 @Ryoumen za marzenia nie karają

0

@Kgorecki2500 Pracodawca mi płaci, ja tylko jakieś grosze podatek od tego

1

Pierwsza wypłatka do PPE wleciała, elegancko, może będzie za co żyć na emeryturze jak człowiek dożyje

0

@Danny Gaucho Nie robię martwego i nie nosze koszulek Realu ale dobra próba

1

12

@blakkudium POV: Real próbujący złapać formę

2

@Eklerek do bogactwa jeszcze daleko, ale się pracuje uczciwie to coś zostaje w kieszeni xd

1

@Eklerek Pewnie sam bym ogarnął montaż gdybym do tego przysiadł, ale nie chce mi sie, jak trochę dopłacę i specjaliści mi to ogarną i sprawdzą czy wszystko ok

chłodzenie wziąłem to zamiast tego z linku: https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-ey3a005-11788464/?sekcja=wszystkie-opinie

1

@Eklerek Zaplaciłem pierwszy raz w życiu xd Stać mnie na dziś dzień to legalnie kupiłem

0

@PawkoFCB Coś takiego tylko lepsze chłodzenie, zestaw z 5200 plus + Windows i montaż razem 6 tyś wyszło

https://www.morele.net/inventory/info/bad852dc/

gotowiec od gościa który się na tym zna, bo ja niezbyt xd

2

No i zamówiłem PC-ta w końcu, wszystkie podzespoły + Windows 11 + montaż 6 klocków wyszło, oczekiwanie na morele 12 dni.

1

@Eklerek @AlexDark00 patrz co Henry mu słodzi

1

@Bolton popitka jeszcze gorszy

0

@majkiii zapach siłki i potu

0

Jadłem dziś pierwszy raz w tym cały Popeyes, szału ni ma szczerze mówiąc

0

@NeroTFP1 Ja smutek bym odczuwał, gdyby odchodził od nas 27-letni Lewy ładujący po 50 bramek na sezon. Odchodzi 37 letni Lewy, który kopie się po czole i daje mniej zespołowi niż Ferran, a zarabia grube miliony. Budżet klubu mocno na tym zyska. U mnie tu nie ma sentymentów, tylko czysta kalkulacja pod kątem klubu. A ta jest jaka jest.

0

@NeroTFP1 Nikomu w życiu nie zazdroszczę, bo to brzydka cecha. A że niektórzy fanboye nie potrafią stanąć w prawdzie i przyznać, że Lewy legendą Barcy nie jest, bo grał tu zbyt krótko u schyłku kariery i nie wygrał najważniejszego trofeum, jakim jest LM to inna kwestia. Niektórzy są mocno zaślepieni nacją Robercika i klapki na oczach mają.

1

@SeWo77 Nie wiem, nie chodzę do barów, ale dzięki.

2

@Who_you_mam Smutny to byłem jak odchodziły legendy jak Puyol, Iniesta, Xavi, Messi. Lewy legendą Barcy nie jest. Za krótko tu grał i LM nie zdobył.

1

Info na które czekałem


0

@Nazio_87 Też praktycznie nie chlam

13

Szczęsny widział 4 piłki nie wiedział którą odbijać

4

@tomcias10 Właśnie nie widać

9

Balde po co ci głowa

Jem niom

1

@KrwawiaceoczyVEB Po czymm? codziennie tak kończę dzień i nigdy nie miałem :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?