0

@gumaz U mnie kupa jest regularnie

0

@MichuZ44 jeśli pisze jakieś głupoty to widzę

0

@JimMorrisonFCB Jak się kochają to nikomu nic do tego plus jest dorosła

7

Uderz w stół a nożyce się odezwą

Uderz w stół, a Valverde wyląduje na SORze

3

@July_6_BcN @Kessie sprężaj sie

0

@tomek8756 piękna gra, trzeba coś wrócić pograć

0

@July_6_BcN Musisz przedłużyć gatunek, w innym wypadku z punktu widzenia biologii będziesz bezużyteczna.

0

Ciekaw jestem ile % Polek w wieku 20-30 lat ma dziecko, a ile psiecko

0

Da się z ustnego z angola na maturze dostać mniej niż 90%?

0

@majkiii przecież w tej aktualnej już jest xd

0

Gruby z zespołu wziął wolne 5 czerwca po Bożym Ciele i przez to ja bede musiał siedzieć w robocie, też macie takiego grubaska przebrzydłego w swoich teamach?

26

A ten se winko z dupką pije i beke ciśnie z tego cyrku w ZOO pod nazwą Real madryt xddd goat


0

@FcPortoFan1999 Nie wiem, zakończyłem czytać po "Z"

0

2

@Kozinho. Kolegami z Choroszczy

2

Tak se uświadomiłem, jeszcze z 8 lat i dostane unbana na notatniku.

2

@Adran360 W końcu jest w lidzie na swoim poziomie.

0

@gumaz Nie mam kobiety i nie zaprosze żadnej, siłka better

1

@Jakchcesz Nie no parówki z biedronki zawsze kupuje te same, Tarczyński z kurczaka topka

2

Wypłata z premią przyszła i humor gituwa

13

Jest nagranie z walki z szatni Realu:


0

Czyli pigmentowy zliściował białego, ciekawe co by było w odwrotną stronę

1

@Marcelinho132 oni skupiają się na następnym sezonie... co roku

0

@Encore Jest tyle wart, tych co wymieniłeś to bliżej 200 mln by szli

1

Serlot? kto to ???

1

Penalti Saliba kopie Guiliano

0

@gumaz Nie z przymiotnikami piszemy razem.

2

@cchesterr43 " raz do niej mówiłem na Ty, a raz na Pani"

Czy ta rozmowa to było pytanie: "gruba pijesz?"

0

@gumaz Teraz pójdę na siłkę, a na miasteczku dawno nie byłem i nie wiem co się dzieje.

1

@tomek8756 tede

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?