0

@Chimera Dzisiaj mi krew pobierali, nie mogę dziś ćwiczyć, wczoraj była i jutro będzie

0

@gumaz akurat tym razem kurtka, a nie suple

1

Miała mi dziś przyjść paczka Pocztą Polską.

Dostałem maila dziękujemy za odebranie przesyłki, a siedziałem w oknie cały czas i nic nawet nie podjechało od rana xD Co to ma być

0

@Bobo25 6,5% i nie od minimalnej :)

5

Wypłata w maju będzie piękna, podwyżka od kwietnia + premia kwartalna za Q1, cudo

0

@BojanKriKicz siłownia zdecydowanie polepsza samopoczucie jak i każdy inny sport

15

Dziadek wyląduje w klubie dziadków "Stara Dama". Pasuje idealnie. Adios.

2

Należy dokonać masowej imigracji Rosjanek do Polski. Która partia to zapewni - ma mój głos.


1

@Zoker Masz jaja, żeby tak pytać

1

@Kgorecki2500 A jadłeś? To spróbuj. Samego twarogu też bym całego nie zjadł, z dżemem luźno.

0

@Kgorecki2500 Przecież napisałem, że z dżemem, a nie sam.

3

Wleciał cały twaróg 250g z dżemem wiśniowym. Luźne 40g białka z twarogu wleciało

0

@July_6_BcN Zajmujesz się poborem krwi czy sama byłaś na badaniu? xd

1

@NeroTFP1 Luxmed, nie NFZ.

5

Wróciłem z poboru krwi, trzeba zbadać morfologię, cholesterol i glukozę. W następnej kolejności po otrzymaniu skierowania od internisty będzie badany teść, estradiol, prolaktyna, kortyzol i żelazo, witaminy D3, B12, magnezy i tak dalej.

0

@PanMietek daję

0

@qbsonFCBarca Kolega z zespołu mi powiedział.

0

@kocuur Chyba ją w pracy widziałem nieraz, sylwetka, nogi, figura itp ?

5

Miałem dziś ciężki dzień w pracy. Ale nie aż tak ciężki jak oglądanie tego spektaklu. Podsumowaniem tego meczu jest mój ojciec, który zaczął chrapać w 14 sekundzie meczu.

0

@Gall Pozytywne też mam, nie o wszystkim pisze.

5

I komu to przeszkadzało?


1

@heniusss I to jeszcze z tych 7 jeden biały

0

@Kozinho. U mnie na B-klasie chłopaki też taki radosny futbol grają i tyle strzelają, a nikt o nich nie pisze i im nie płaci oprócz kraty piwa po meczu i grilla

1

@July_6_BcN trochę mało białka, ale ogólnie git, piwo ma wszystkie wartości odżywcze do przeżycia

0

@directedbyfcb w spalonych

1

@BorzyKrzys Naucz się czytać ze zrozumieniem.

0

@heniusss @Aequlibre Nie mieszam się w cudze sprawy, może wie i jest cuckoldem. Nie mój biznes.

@LAMC_10 Nie mam linka i nie chce mieć i tak jak pisze, ona jest tak brzydka, że wolałbyś jej ryja nie widzieć, reszty też nie.

0

@Aequlibre Nie znam, nie wiem czy on wie czy nie wie. Tyle wiem, że robi za granicą.

40

Wczoraj się dowiedziałem, że jedna baba ode mnie z pracy ma OF-a xD Brzydka jak noc listopadowa, a podobno ma jakichś "fanów" którym wysyła zdjęcia stóp i takie inne. Najlepsze w tej historii jest to, że ma męża. Choć tyle, że dzieci nie ma. Kompletna degeneracja i patologia.

1

@Pedri16Future dziś była i wiadomo że będzie też w kolejne dni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?