TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chimera Dzisiaj mi krew pobierali, nie mogę dziś ćwiczyć, wczoraj była i jutro będzie
0
@gumaz akurat tym razem kurtka, a nie suple
1
Miała mi dziś przyjść paczka Pocztą Polską.
Dostałem maila dziękujemy za odebranie przesyłki, a siedziałem w oknie cały czas i nic nawet nie podjechało od rana xD Co to ma być
0
@Bobo25 6,5% i nie od minimalnej :)
5
Wypłata w maju będzie piękna, podwyżka od kwietnia + premia kwartalna za Q1, cudo
0
@BojanKriKicz siłownia zdecydowanie polepsza samopoczucie jak i każdy inny sport
15
Dziadek wyląduje w klubie dziadków "Stara Dama". Pasuje idealnie. Adios.
2
Należy dokonać masowej imigracji Rosjanek do Polski. Która partia to zapewni - ma mój głos.
1
@Zoker Masz jaja, żeby tak pytać
1
@Kgorecki2500 A jadłeś? To spróbuj. Samego twarogu też bym całego nie zjadł, z dżemem luźno.
0
@Kgorecki2500 Przecież napisałem, że z dżemem, a nie sam.
3
Wleciał cały twaróg 250g z dżemem wiśniowym. Luźne 40g białka z twarogu wleciało
0
@July_6_BcN Zajmujesz się poborem krwi czy sama byłaś na badaniu? xd
1
@NeroTFP1 Luxmed, nie NFZ.
5
Wróciłem z poboru krwi, trzeba zbadać morfologię, cholesterol i glukozę. W następnej kolejności po otrzymaniu skierowania od internisty będzie badany teść, estradiol, prolaktyna, kortyzol i żelazo, witaminy D3, B12, magnezy i tak dalej.
0
@PanMietek daję
0
@qbsonFCBarca Kolega z zespołu mi powiedział.
0
@kocuur Chyba ją w pracy widziałem nieraz, sylwetka, nogi, figura itp ?
5
Miałem dziś ciężki dzień w pracy. Ale nie aż tak ciężki jak oglądanie tego spektaklu. Podsumowaniem tego meczu jest mój ojciec, który zaczął chrapać w 14 sekundzie meczu.
0
@Gall Pozytywne też mam, nie o wszystkim pisze.
5
I komu to przeszkadzało?
1
@heniusss I to jeszcze z tych 7 jeden biały
0
@Kozinho. U mnie na B-klasie chłopaki też taki radosny futbol grają i tyle strzelają, a nikt o nich nie pisze i im nie płaci oprócz kraty piwa po meczu i grilla
1
@July_6_BcN trochę mało białka, ale ogólnie git, piwo ma wszystkie wartości odżywcze do przeżycia
0
@directedbyfcb w spalonych
1
@BorzyKrzys Naucz się czytać ze zrozumieniem.
0
@heniusss @Aequlibre Nie mieszam się w cudze sprawy, może wie i jest cuckoldem. Nie mój biznes.
@LAMC_10 Nie mam linka i nie chce mieć i tak jak pisze, ona jest tak brzydka, że wolałbyś jej ryja nie widzieć, reszty też nie.
0
@Aequlibre Nie znam, nie wiem czy on wie czy nie wie. Tyle wiem, że robi za granicą.
40
Wczoraj się dowiedziałem, że jedna baba ode mnie z pracy ma OF-a xD Brzydka jak noc listopadowa, a podobno ma jakichś "fanów" którym wysyła zdjęcia stóp i takie inne. Najlepsze w tej historii jest to, że ma męża. Choć tyle, że dzieci nie ma. Kompletna degeneracja i patologia.
1
@Pedri16Future dziś była i wiadomo że będzie też w kolejne dni