TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ferran drugi raz świetnie do Lamine, ale tylko błędy widzicie hejterzy
2
Trzeba się poddać i oddać majstra Realowi, nie wygrywamy 5-0 w 30 minucie i oskarki z la rambli się nudzą...
1
Nie ma jakiegoś lewoskrzydłowego w szkółce? Od Rasforda każdy będzie lepszy
2
Oddawaj tego buta fra......
4
Nasz Alphonso Davies z TEMU wejdzie chyba
0
rządowy nie da żółtej
0
@Nazio_87 nie ma dutków
2
Ferran to jednak Ferran xd
0
@Kozinho. on by jeszcze z koła środkowego nie wyszedł
0
@MirusAmisz Ogarniemy, skoro chcesz.
0
@MirusAmisz Może po meczu dostaniesz
0
@Virusk3 już jest po meczu bo @Virusk3 tak napisał na la bambli
0
@Karol145 Nie, jestem TR3YWAY. A nie jakiś steryd z WWE.
1
@agaFCB Spróbuj z tego
https://gotujzcukiereczkiem.pl/ciastka/chlebek-bananowy-z-czekolada/
0
@agaFCB Ja tylko jadłem xD
0
@Filipem Może faktycznie za mało, 98/99%
0
@Chimera non stop żre i trenuję i wyglądam lepiej niż 95% populacji.
"Jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz"
0
@Aequlibre trzeba by go jeszcze zapytać, czy chce przyjść
0
@Filipem dobry na barki i biceps
0
@Krzysztof1987 HEVY
1
Chlebek bananowy z czekoladą jest gigakoks
0
@Chimera We wszystkim
0
@Chimera Każdy kto choć trochę zna się na piłce wie, że Olmo jest lepszy od Fermina.
0
@Kinginiesta Olmo > Fermin
0
@kaamil1910 dzięki za życzenia, ale akurat żadnych 100 tyś do inwestowania nie mam, a pytanie było teoretyczne xd
0
Bez Lewego, bez Fermina, podoba mnie się
0
W jakim wieku odłożenie powiedzmy tych pierwszych 100 tyś. uważacie za "osiągnięcie" czy też jakiś tam sukces?
8
@esem91 Najłatwiejszy mecz będzie z Realem
0
@ranger3120 Nie wiem, nie robię maxów
martwego nie robie a ława przysiad swoją wagę spokojnie biorę w seriach na kilka-kilkanascie ruchów
2
@Bolton No i jeszcze incelem, nie zapominaj faceciku.