1

Slavko Vincić


xd

4

@Kgorecki2500 ale pizdryki

1

@patryk97 do przerwy

0

@Laminedependencia Przecież PSG sobie z Realem poradzi

0

@Kapitan hawk a policzyłeś pigmentododatnich?

0

@Aequlibre Wielu się z Tobą nie zgodzi i po części ja również. Bycie najlepszym w Hiszpanii to jedno, a w Europie to drugie

0

Trzeba zrobić zapis w umowach obrońców Barcelony na kolejne sezony - dostajesz czerwień w fazie pucharowej LM - nie dostajesz wypłaty do końca sezonu.

1

@Arden kto to Nico Paz? jakiś noname z ligi włoskiej

1

@Torion2007 chłopie za długo oglądam Real w LM, chyba nie wiesz jakie cuda się potrafiły dziać, to jest "tylko" 2-1 po pierwszym meczu a nie 5:0 przypominam

0

@Arden Tak specjalnie się skontuzjował xD

0

@Torion2007 4:0 dla sędziego

0

@Batys Ferran jest lepszy w tym sezonie od Lewego co widac zarówno na boisku jak i w statystykach plus jest dużo młodszy

Casado w tym sezonie mało grał, w zeszłym grał dużo i dawał bardzo dużo, nie zapomniał jak się gra w piłkę

0

@Mario96w hau hau

1

@Batys Ferran zostaje, albo jako pierwsza '9' albo do rotacji jak przyjdzie ktoś lepszy (nie przyjdzie)
Casado nie opłaca się sprzedawać, bo i tak nikt za niego nie da dużo kasy, niech zostanie do rotacji. Jeśli chce odejść to niech odchodzi.

10

Tych zawodników nie chce widzieć w kadrze na następny sezon:
1. Lewandowski
2. Rashford
3. Araujo
4. Christensen

17

Mój kapitan, kocham go, a wczoraj były takie emocje że każdy mógł nie wytrzymać

22

Największe osiągnięcie Realu M. w tym sezonie już znamy (porażka Barcy wczoraj)

Jeszcze tylko wpierdol od Bayernu i mogą jechać na wakacje. A my idziemy po swoje w La Liga i mamy majstra drugi rok z rzędu.

0

@MessiForeverTheBest ja na czysto

0

Nie rozumiem anulowania bramki Ferrana i czerwonej dla Erica, nie rozumiem. Dobranoc

2

@Lionel_Messi10 Messi wygląda w tych kolorach jak pita (kebab)

0

@clyde Brak czerwonej? Jak Araujo zagra to czerwona murowana

1

@gumaz Teraz pije monsterka i jem po robocie. Siłeczka tak koło 18 wjedzie, akurat będzie powrót przed meczykiem

3

Dziś kluczowe będzie strzelenie pierwszej bramki możliwie szybko, tak w pierwszych 20-30 minutach. Jasne - dwie bramki to można i odrobić w przeciągu ostatnich 10 minut meczu, ale im dłużej będziemy bez gola, to Atletico będzie zyskiwało na pewności siebie, a i będą kąsać kontrami. Dlatego trzeba zacząć ten mecz z kopyta i napocząć ich bramką możliwie szybko. Wtedy my mamy +200 do pewności, a oni pełne obsrane gacie.

1

@Bykunn O byłych i nieobecnych albo dobrze, albo wcale dlatego nic nie napiszę :D

1

@Bykunn To nie był mój pies. Ja jestem odpowiedzialny, dlatego zwierząt nie mam ;D

0

@NeroTFP1 Po części masz rację, chociaż ja na psach się nie znam.

Księżniczka na szczęście to już przeszłość :)

2

@Leooo Real 8 razy na niekorzyść, ale 18 razy na korzyść

0

@Faro Zwykle tak. Ale nie zawsze. Albo rano mu się nie chce, albo jest chory albo to albo tamto. A potem ma srake i sra 3 razy w ciągu 2 godzin

0

@stone80 Mieszkałem z laską która traktowała psa na równi z człowiekiem, niezła patola nie?

0

@Hosh No akademik to taka duża kuweta w sumie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?