0

Zjadłem pad thaia na obiad, teraz czas na kawkę i torta

1

@gumaz Pod @widzowie powinno kryć się grono moich fanów

0

Wiadomo że groźny i głodny El Tiburon

1

Nogi dziś siadły dobrze fest, na jutro i pojutrze wózek albo chociaż kule by się przydały xd

0

@Chada na wsi to sie piwo pod sklepem pije a nie kopie balona

1

@Criss18Barca ale on nie napisał o odwróceniu losów meczu xd

1

@Faro stoczy się jak Ronaldinho

1

@FcPortoFan1999 Miałem w styczniu, ale kreatyny nigdy za mało!

0

@FcPortoFan1999 Oski będą tony na nogi dźwigane

0

Śniadanko, kawusia jakaś i lecimy na siłkę widzowie

0

@Geble Może. Po siłce

2

@bartekvisca To akurat prawda, bo sam robię w firmie produkcyjnej i bierzemy praktycznie każdego, a chętnych coraz mniej

1

Coś pierdzieli głupoty, moją kuzynkę wywalili ze studiów po pierwszym semestrze i dostała robotę w Ryanerze na call center, bo umie dobrze angielski, tak to żadnego wykształcenia prócz matury i zero doświadczenia zawodowego


0

TR3YWAY się nie myli

0

@norbi77 no i co?

1

@FLYP Widzisz widzisz kolego

0

@FLYP A jak ładował gola za golem na początku sezonu mają staty podobne do Mbappe to pewnie kuca biłeś do niego

5

Ja to widzę tak, Ferran Płotka Torres dziś strzela hat-tricka, zamienia się w REKINA i we wtorek pomaga nam ubić Atletico 3-0

1

@July_6_BcN Nie wiem po co Flickus ich daje od pierwszej, Casado i Roony by dźwignęli

1

@mrboom dziś też jest, skorzystałem

2

Pedri i Yamalek oby któryś nie skonczyl z urazem

1

@July_6_BcN To prawda Julek

1

@gumaz zależy co będzie na promce, jeśli wgl będzie

Ale Crunchips żeberka i ser cebula, chakalaka
Laysy to wszystkie prawie,
Jakieś chrupeczki bekonowe czy solone

Nie wybrzydzam

43

@July_6_BcN w sumie są też faceci którzy rzucają się na używaną bieliznę kobiet xd

1

Jade do sklepu, trzeba odnowić zapasy serków wiejskich i skyrów. jakieś ciperki też wjadą

0

@July_6_BcN Zacznij od chłopa.

0

@July_6_BcN Ty masz Pedriego, więc Ci nie grozi

2

Nie wiem, choć się domyślam


5

Patrząc na to, że już prawie połowa kwietnia to pogoda nie rozpieszcza. Jeszcze te minusy w nocy. Dawać już ciepłą wiosnę i lato

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?