3

Dziś kluczowe będzie strzelenie pierwszej bramki możliwie szybko, tak w pierwszych 20-30 minutach. Jasne - dwie bramki to można i odrobić w przeciągu ostatnich 10 minut meczu, ale im dłużej będziemy bez gola, to Atletico będzie zyskiwało na pewności siebie, a i będą kąsać kontrami. Dlatego trzeba zacząć ten mecz z kopyta i napocząć ich bramką możliwie szybko. Wtedy my mamy +200 do pewności, a oni pełne obsrane gacie.

1

@Bykunn O byłych i nieobecnych albo dobrze, albo wcale dlatego nic nie napiszę :D

1

@Bykunn To nie był mój pies. Ja jestem odpowiedzialny, dlatego zwierząt nie mam ;D

0

@NeroTFP1 Po części masz rację, chociaż ja na psach się nie znam.

Księżniczka na szczęście to już przeszłość :)

2

@Leooo Real 8 razy na niekorzyść, ale 18 razy na korzyść

0

@Faro Zwykle tak. Ale nie zawsze. Albo rano mu się nie chce, albo jest chory albo to albo tamto. A potem ma srake i sra 3 razy w ciągu 2 godzin

0

@stone80 Mieszkałem z laską która traktowała psa na równi z człowiekiem, niezła patola nie?

0

@Hosh No akademik to taka duża kuweta w sumie

7

Mówcie sobie o zwierzętach co chcecie, żyłem z babą która miała psa w mieszaniu, gówno, szczyny czy rzygi bo piesek albo coś chory albo coś źle zjadł, albo nie wytrzymał, dla mnie to jest nienormalne żeby zwierzę trzymać w domu i tyle

/photo/1

7

@Comentateiro Dziadek weź leki i nie pier***

9

Suarez idź po niego

0

@Nazio_87 Będę się cieszył, bo już czas najwyższy, chociaż uważam że powinien odejść w 2025.

0

@MesQueUnClub_87 Wole mieć młodszego Ferrana z ławki niż dziadka Lewego. Oczywiście jeśli przyjdzie jakaś prawdziwa '9'. Pewnie zostanie i Lewy i Ferran i się bedziemy męczyć dalej z nimi

1

@Sinirsey fajną masz pracę

0

Pozostanie w Barcelonie nie jest już priorytetem Roberta Lewandowskiego

Oby

2

@BorzyKrzys fake, Ellesse to firma włoska a nie niemiecka

0

@MessiForeverTheBest Leosia robi coś konstruktywnego? xd

1

@MessiForeverTheBest No, też bym chciał mieć tyle czasu co infuenserzy i nie pracować

0

@July_6_BcN opinia? Może jesteś baddie?


1

Kopia bramki z Espanyolem była, we wtorek ujrzycie to po raz kolejny, REKIN NADCHODZI


0

@PioteK Musisz bywać na siłce i zajmować maszyny

0

@FcB_10_:D Perez

4

Ostatnio na siłce podeszła do mnie jakaś laska i zapytała:
-Dużo Ci jeszcze tutaj zostało?
Odpowiedziałem:
Tak.
No i se poszła bez słowa.

Luźna gadka panowie, uczcie się jak się to robi, bo wiecznie żył nie będę

0

@July_6_BcN Nie no co Ty, tu się nie zgodzę
Dla mnie i dla wielu facetów na pewno ładnie naturalna dziewczyna będzie zawsze ładniejsza od ładnej zrobionej. Ale w dzisiejszych czasach to w sumie nam jest ciężko ocenić która jest naturalna która nie xd

3

@Sulimo Mnie zatrzymało latanie w GTA SA xD

0

@LeoMessiiBarcaPepa Troszkę mylisz pojęcia, hipergamia to nie do końca to o czym piszesz, ale wiem co masz na myśli :D

2

@July_6_BcN no w sumie to tak, albo to chłop ma albo nie ma, koniec xd

2

W sumie coś w tym jest, żeby chłop dobrze wyglądał i był przystojny wg kobiet:
dieta, trening, ból, dyscyplina, poświęcenie, no i oczywiście z twarzy gigachad musi być, bo co z tego że będzie miał sylwetkę jak Grecki Bóg, jeśli będzie łysy zakolak albo krzywy ryj miał

Tymczasem kobieta: nie żryj jak świnia i BMI w normie, albo po prostu szczupła

xD


0

@Popitek12 ta na pewno

82

Kto wierzy, że we wtorek możemy wygrać, 3,4 do zera z Kotletico daje zielonego, nie dajesz zielonego - nie wierzysz i nie jesteś kibicem FCB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?