TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że w dzisiejszych czasach dużo łatwiej ludziom przychodzi rozstać się z partnerem/żoną/mężem/chłopakiem/dziewczyną niż przepracować trudny okres w relacji? Spotykamy się w ostatnich latach z przeróżnymi opiniami na ten temat. 1/3 związków małżeńskich w tym kraju się rozpada. Jedni twierdzą, że lepiej rozstać się niż się "męczyć', drudzy natomiast że warto pracować nad relacją, w końcu zawsze prędzej czy później trudne momenty nadejdą i nigdy nigdzie nie będzie idealnie.
Zapraszam do dyskusji.
0
@EzioAuditoreDF Zawsze myślałem, że on mówi sto czterdzieści zł xD
0
Dziadu!
Ile zarabiasz dziennie?
0
@kaamil1910 za 500 mln
0
@MaŁolat A czy nie napisałem o Cubarsim? xD
1
@marcin62 Ja miałem domene gmail i bez problemu zadzwonili i zmieniłem robote
2
@gumaz trzy kreatyny i białko
1
@partymaker nie lubię wesel, baw się dobrze
1
Skład na dziś;
Garcia
Kounde-Araujo-Cubarsi-Balde
Casado-Fermin-Gavi
Roony-Ferran-Rashford
Ten skład poradzi sobie z Espanyolem, a odpoczną kluczowi zawodnicy.
0
@capoN jak niefart to niefart
1
@kryhaa U mnie dziś/jutro nogi całe
0
@FCB_dimiC sobota 16 może być dużo
1
Normalnie mam jutro trening koło południa zaplanowany, ale że muszę iść do jakiejś fancy restauracji na obiad rodzinny, to pasuje iść dziś. A dziś jest mecz kurde faja, może jakoś koło 16 przed meczem się uda, byle nie było ludzi dużo.
1
@tomek8756
0
@vangoor a no ta
4
@Faro no to jutro ostrożnie, zejdzie w 90 minucie
0
@Frimpong to ten bramkarz co poszedł do pana araba po hajs i się wypisał z gry w repce i poważnym futbolu?
6
Jest nagranie z szatni Realu Madryt *EXCLUSIVE*
0
@DrDNA A to już jest inna sprawa. Cała liga cierpi na tym sędziowaniu. Tam trzeba zaorać i od nowa postawić to wszystko.
8
W sumie dopiero dziś oglądnąłem powtórkę z wczoraj, ja bym dał karnego na Mbappe, jest ruch łokciem w stronę twarzy. Alberola Rojas popełnił błąd. Jednak patrząc ile oni dostali karnych z czapy to nadal są na dużym plusie, więc płakać nie powinni. Są w tym sezonie dużo słabsi od nas i zwyczajnie to my zasługujemy na Majstra, nie oni.
0
@FcPortoFan1999 czyli pewnie już niedługo
49
Ciekawe czy w końcu Arbeloa się wkurwi i powie na jakimś pomeczowym wywiadzie: "To nie moja wina, tylko tych patałachów, a szczególnie tej pały Viniego"
18
Arbeloa: moja wina, moja bardzo wielka wina
2
@norbi77 Real jest postrachem całej Europy, Barcelona jest postrachem Realu
#detale
6
Uważacie, że powinnyśmy przysłowiowo "odpuścić" mecz z Espanyolem, wyjść rezerwami by odpocząć i w jak najlepszej formie wyjść na rewanż z Atletico?
Wg mojej opini, patrząc na kolejną stratę punktów Realu jak najbardziej tak. Ligę i tak mamy na wyciągnięcie ręki, a 0-2 z Atletico jest do odrobienia.
5
Kurde faja no co oni z moją furą zrobili...
0
@gumaz Trening siłowy
3
Patrząc na dyspozycję zespołów w Europie prawdziwy finał LM będziemy mieli już w półfinale, PSG - Bayern.
No chyba, że Real jednak przeciśnie sędzia.
2
Komentarz usunięty
0
@July_6_BcN Prędzej Ania z Hiszpanami zostanie w Barcelonie niż mężuś