0

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że w dzisiejszych czasach dużo łatwiej ludziom przychodzi rozstać się z partnerem/żoną/mężem/chłopakiem/dziewczyną niż przepracować trudny okres w relacji? Spotykamy się w ostatnich latach z przeróżnymi opiniami na ten temat. 1/3 związków małżeńskich w tym kraju się rozpada. Jedni twierdzą, że lepiej rozstać się niż się "męczyć', drudzy natomiast że warto pracować nad relacją, w końcu zawsze prędzej czy później trudne momenty nadejdą i nigdy nigdzie nie będzie idealnie.


Zapraszam do dyskusji.

0

@EzioAuditoreDF Zawsze myślałem, że on mówi sto czterdzieści zł xD

0

Dziadu!

Ile zarabiasz dziennie?

0

@kaamil1910 za 500 mln

0

@MaŁolat A czy nie napisałem o Cubarsim? xD

1

@marcin62 Ja miałem domene gmail i bez problemu zadzwonili i zmieniłem robote

2

@gumaz trzy kreatyny i białko

1

@partymaker nie lubię wesel, baw się dobrze

1

Skład na dziś;

Garcia
Kounde-Araujo-Cubarsi-Balde
Casado-Fermin-Gavi
Roony-Ferran-Rashford

Ten skład poradzi sobie z Espanyolem, a odpoczną kluczowi zawodnicy.

0

@capoN jak niefart to niefart

1

@kryhaa U mnie dziś/jutro nogi całe

0

@FCB_dimiC sobota 16 może być dużo

1

Normalnie mam jutro trening koło południa zaplanowany, ale że muszę iść do jakiejś fancy restauracji na obiad rodzinny, to pasuje iść dziś. A dziś jest mecz kurde faja, może jakoś koło 16 przed meczem się uda, byle nie było ludzi dużo.

1

0

@vangoor a no ta

4

@Faro no to jutro ostrożnie, zejdzie w 90 minucie

0

@Frimpong to ten bramkarz co poszedł do pana araba po hajs i się wypisał z gry w repce i poważnym futbolu?

6

Jest nagranie z szatni Realu Madryt *EXCLUSIVE*


0

@DrDNA A to już jest inna sprawa. Cała liga cierpi na tym sędziowaniu. Tam trzeba zaorać i od nowa postawić to wszystko.

8

W sumie dopiero dziś oglądnąłem powtórkę z wczoraj, ja bym dał karnego na Mbappe, jest ruch łokciem w stronę twarzy. Alberola Rojas popełnił błąd. Jednak patrząc ile oni dostali karnych z czapy to nadal są na dużym plusie, więc płakać nie powinni. Są w tym sezonie dużo słabsi od nas i zwyczajnie to my zasługujemy na Majstra, nie oni.

0

@FcPortoFan1999 czyli pewnie już niedługo

49

Ciekawe czy w końcu Arbeloa się wkurwi i powie na jakimś pomeczowym wywiadzie: "To nie moja wina, tylko tych patałachów, a szczególnie tej pały Viniego"

18

Arbeloa: moja wina, moja bardzo wielka wina

2

@norbi77 Real jest postrachem całej Europy, Barcelona jest postrachem Realu

#detale

6

Uważacie, że powinnyśmy przysłowiowo "odpuścić" mecz z Espanyolem, wyjść rezerwami by odpocząć i w jak najlepszej formie wyjść na rewanż z Atletico?

Wg mojej opini, patrząc na kolejną stratę punktów Realu jak najbardziej tak. Ligę i tak mamy na wyciągnięcie ręki, a 0-2 z Atletico jest do odrobienia.

5

Kurde faja no co oni z moją furą zrobili...


0

@gumaz Trening siłowy

3

Patrząc na dyspozycję zespołów w Europie prawdziwy finał LM będziemy mieli już w półfinale, PSG - Bayern.

No chyba, że Real jednak przeciśnie sędzia.

2

Komentarz usunięty

0

@July_6_BcN Prędzej Ania z Hiszpanami zostanie w Barcelonie niż mężuś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?