TR3YWAY
Dołączył/a: czerwiec 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium on dalej trenuje Live? xd
1
Jak święta to nie obyło się bez newsów rodzinnych, żona kuzyna w ciąży, trzeba walczyć z tym niżem demograficznym, popieram to
3
Żurek z jajem wjechał a na drugie może mało świąteczne, ale pierś z kurczaka z fryteczkami i ogóras, coś pięknego
2
@Soetie a skąd wiesz że pierwsze było boisko a nie mur?
1
@macio_944 mogłeś chcociaż ogolić zwyrolu.. może jakaś pannica by się skusiła złapać
6
Mama Kessiego odprowadza go na trening bo tata... taty nikt nie widział
https://x.com/NiggBalagane/status/2039709336281202901
0
@fart a francuza robisz?
4
@escarabajo i tych tuzów rozjechał Valverde z Pitahajem xD
1
Jakby ktoś chciał poznać technikę wykonywania bułgarów
0
@Nazio_87 jaki telefon wariacie
6
Twój ojciec kiedy zapomni i przez przypadek wdupcy plaster szyneczki w piątek:
1
Wszystkie dzienniki typują Ferrana w podstawie czyli zagra Lewandowski
0
@Peciak Przysiady 2 rozgrzewkowe i 6 roboczych serii
uginanie nóg na maszynie leżąc 4 serie
wykroki 4 serie
wspięcia na łydki 4 serie
zastanawiam się nad dołożeniem rumuńskiego martwego hantlami
0
@gumaz nie wiem co się pet pruje, nigdy w zyciu nóg nie goliłem ale coś się pulta
0
@WisniaKala Twojej mamy
0
Nogi elegancko zrobione, teraz można rozpocząć wyżerkę świąteczną
7
Jajeczka pomalowane to zbieram się na siłke
0
No i tak postępują sigmy
1
@El Plutoninho jedzą mięsko, o meczu to tak o 18 zaczniemy rozmawiać
0
@Popitek12 ale jesteś cienias że dziś skipujesz, ja jestem naturalem a ide na trening
1
Trening od rana zrobiony? Bo Ania już potrenowała
0
@malypuzon on jest chory (pisze poważnie) więc można mu wybaczyć
4
@Luciano99 pewnie trzeźwy nie jesteś to Ci daruje
2
Kanapeczki ze świeżo ugotowanym, cieplutkim jeszcze jajem i na to majonez Kielecki? TOP
Jak ktoś napisze coś o podłym dla podludzi winiarym to ban od razu
1
@AlexDark00 no to rower górski, w sam raz w góry xD
1
@James123 kawalerski we dwoje?
2
@Chucky 8 km? Rower
0
@agaFCB 20 km na siłke to i tak niemało, ja mam ze swojej wioski do miasta na siłke poniżej 10 km
50 km to już w ogóle masakra, nigdy bym tyle nie dojeżdżał żeby zrobić trening 1-2h
2
@gumaz Ale takiej z którą byłeś w związku czy nie byłeś, w sensie z zauroczenia
0
@agaFCB takiej u mnie brakuje, ale jako że to małe miasteczko to i tak dobrze że jest ta dobrze wyposażona :D